fbpx
Close

Kviečiame į karatė treniruotes

Naujienos

Brigita Gustaitytė – pasaulio čempionė

Rugsėjo 24-25 dienomis vykusiame 2022 m. pasaulio kiokušin karatė čempionate Kelcuose (Lenkija) …

Naują sezoną pradedame rugsėjo 5 d.

Informuojame, kad 2022-2023 m. m. treniruočių sezoną klube pradedame rugsėjo 5 d. (pirmadienį). …

Naujokų registracija į karatė treniruotes 2022/2023 m.m. sezone

Kviečiame pradėti lankyti karatė treniruotes 2022/2023 m.m. sezone. Mes skatiname sveiką vaikų, …

Prie komandos kviečiame prisijungti karatė trenerius

Šiuo metu ieškome kiokušin karatė trenerių Vilniuje. Pretenduok pats arba darbo pasiūlymą  …

Renginiai

Pasaulio kyokushin karate čempionatas

Keliaujame kartu stebėti Pasaulio Kyokushin karatė čempionato?

Let’s join the fight together 2022

Dviejų Kauno karatė klubų organizacija “Let’s join” kartu su Rimanto Kaukėno p …

Vilniaus karatė lygos I etapas

Visi sportininkai kviečiami registruotis į Vilniaus karatė lygos I etapą, kuris vyks spalio 16 d …

Tvarkaraštis

Pasirinkite mokyklą

VGTU inžinerijos licėjus (Antakalnio g.) Visos mokyklos

  • Licėjus Suaugusieji: Pažengusiems
    • Antradieniais: 19:00-20:30
    • Ketvirtadieniais: 19:00-20:30
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti
  • Licėjus Suaugusieji: Sportuojantiems
    • Antradieniais: 18:00-19:00
    • Ketvirtadieniais: 18:00-19:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti
  • Licėjus: Klubo rinktinė U14
    • Pirmadieniais: 17:15-18:45
    • Trečiadieniais: 17:15-18:45
    • Penktadieniais: 17:00-18:00
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti
  • Licėjus: Pažengusiems
    • Pirmadieniais: 16:15-17:15
    • Trečiadieniais: 16:15-17:15
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti
  • Licėjus: Funkcinė treniruotė moterims
    • Pirmadieniais: 18:30-19:30
    • Trečiadieniais: 18:30-19:30
  • Aušra Petkuvienė
  • Prisijungti
  • Licėjus: Klubo rinktinė N14
    • Antradieniais: 19:00-20:30
    • Ketvirtadieniais: 19:00-20:30
    • Penktadieniais: 17:00-18:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti
  • Licėjus: Fizinis rengimas
    • Penktadieniais: 16:00-17:00
  • Gytis Trinkus
  • Prisijungti
  • Bendra treniruotė: (Antakalnis)
    • Penktadieniais: 17:00-18:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti

Vilniaus Baltupių progimnazija Visos mokyklos

  • Baltupiai: Klubo rinktinė U14
    • Antradieniais: 16:00-17:30
    • Ketvirtadieniais: 16:00-17:30
    • Penktadieniais: 16:00-17:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: Pažengusiems
    • Antradieniais: 15:00-16:00
    • Ketvirtadieniais: 15:00-16:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: Sportuojantiems 2
    • Antradieniais: 14:00-15:00
    • Ketvirtadieniais: 14:00-15:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: Sportuojantiems 1
    • Pirmadieniais: 15:00-16:00
    • Trečiadieniais: 15:00-16:00
  • Aušra Petkuvienė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: Klubo rinktinė N14
    • Antradieniais: 17:30-19:00
    • Ketvirtadieniais: 17:30-19:00
    • Penktadieniais: 16:00-17:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: Funkcinė treniruotė moterims
    • Antradieniais: 19:00-20:00
    • Ketvirtadieniais: 19:00-20:00
    • Pirmadieniais: 19:00-20:00
    • Trečiadieniais: 19:00-19:00
  • Ričardas Pupeikis
  • Prisijungti
  • Baltupiai: Pradedantys
    • Pirmadieniais: 13:00-14:00
    • Trečiadieniais: 13:00-14:00
  • Aušra Petkuvienė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: Fizinis rengimas pradedantieji
    • Pirmadieniais: 16:00-17:00
    • Trečiadieniais: 16:00-17:00
  • Ričardas Pupeikis
  • Prisijungti
  • Baltupiai: sportuojantiems 3
    • Pirmadieniais: 14:00-15:00
    • Trečiadieniais: 14:00-15:00
  • Aušra Petkuvienė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: Fizinis rengimas paaugliai
    • Pirmadieniais: 17:00-18:00
    • Trečiadieniais: 17:00-18:00
  • Ričardas Pupeikis
  • Prisijungti
  • Baltupiai: Fizinis rengimas rinktinės
    • Pirmadieniais: 18:00-19:00
    • Trečiadieniais: 18:00-19:00
  • Ričardas Pupeikis
  • Prisijungti
  • Kata rinktinė
    • šeštadieniais: 11:00-12:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti
  • Bendra treniruotė: (Baltupiai)
    • Penktadieniais: 16:00-17:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti

Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija Visos mokyklos

  • Teofilijus: Pažengusiems
    • Antradieniais: 14:30-15:30
    • Ketvirtadieniais: 14:30-15:30
  • Gintaras Čivilis
  • Prisijungti
  • Teofilijus: Pradedantiems
    • Antradieniais: 13:30-14:30
    • Ketvirtadieniais: 13:30-14:30
  • Gintaras Čivilis
  • Prisijungti
  • Teofilijus Suaugusieji: Sportuojantiems
    • Antradieniais: 19:00-20:00
    • Ketvirtadieniais: 19:00-20:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Vilniaus Balsių progimnazija (Bubilo g. 8) Visos mokyklos

  • Balsiai: Pažengusiems
    • Antradieniais: 17:00-18:00
    • Ketvirtadieniais: 17:00-18:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti

Vilniaus "Aušros" mokykla - darželis Visos mokyklos

  • Aušra: pradedantiems
    • Antradieniais: 13:50-14:50
    • Ketvirtadieniais: 13:50-14:50
  • Marius Rimas
  • Prisijungti
  • Aušra: Pradedantiems2
    • Antradieniais: 14:50-15:50
    • Ketvirtadieniais: 14:50-15:50
  • Marius Rimas
  • Prisijungti

Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla Visos mokyklos

  • Mašiotas: Pažengusiems
    • Ketvirtadieniais: 17:00-18:00
    • Antradieniais: 17:00-18:00
  • Gintaras Čivilis
  • Prisijungti
  • Mašiotas: Pradedantiems
    • Antradieniais: 16:00-17:00
    • Ketvirtadieniais: 16:00-17:00
  • Gintaras Čivilis
  • Prisijungti

Vilniaus "Vyturio“ pradinė mokykla Visos mokyklos

  • Vyturys: Pažengusiems
    • Pirmadieniais: 17:00-18:00
    • Trečiadieniais: 17:00-18:00
  • Gintaras Čivilis
  • Prisijungti
  • Vyturys: Sportuojantiems
    • Trečiadieniais: 15:00-16:00
    • Pirmadieniais: 15:00-16:00
  • Gintaras Čivilis
  • Prisijungti
  • Vyturys: Pradedantiems
    • Pirmadieniais: 14:00-15:00
    • Trečiadieniais: 14:00-15:00
  • Gintaras Čivilis
  • Prisijungti
  • Vyturys: Sportuojantiems 2
    • Pirmadieniais: 16:00-17:00
    • Trečiadieniais: 16:00-17:00
  • Gintaras Čivilis
  • Prisijungti

Vilniaus “Sietuvos” progimnazija Visos mokyklos

  • Sietuva: Sportuojantiems
    • Antradieniais: 16:00-17:00
    • Ketvirtadieniais: 16:00-17:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti
  • Sietuva: Pradedantiems
    • Antradieniais: 15:00-16:00
    • Ketvirtadieniais: 15:00-16:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

Vilniaus Maironio progimnazija Visos mokyklos

  • Maironis: Pažengusiems
    • Antradieniais: 17:00-18:00
    • Ketvirtadieniais: 17:00-18:00
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti
  • Maironis: Pradedantiems
    • Antradieniais: 16:00-17:00
    • Ketvirtadieniais: 16:00-17:00
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti

Vilniaus "Atžalyno“ mokykla–darželis Visos mokyklos

  • Atžalynas: Pradedantiems
    • Antradieniais: 16:00-17:00
    • Ketvirtadieniais: 16:00-17:00
  • Karolina Tikanovaitė
  • Prisijungti

Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija Visos mokyklos

  • Barbora: Pažengusiems
    • Pirmadieniais: 17:00-18:00
    • Trečiadieniais: 17:00-18:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti
  • Barbora: Sportuojantiems
    • Pirmadieniais: 16:00-17:00
    • Trečiadieniais: 16:00-17:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti
  • Barbora: Pradedantiems
    • Pirmadieniais: 15:00-16:00
    • Trečiadieniais: 15:00-16:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti

Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija Visos mokyklos

  • G. Viltis: Pažengusiems
    • Antradieniais: 14:30-15:30
    • Ketvirtadieniais: 14:30-15:30
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti
  • G. Viltis: Pradedantiems
    • Antradieniais: 13:30-14:30
    • Ketvirtadieniais: 13:30-14:30
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti
  • G. Viltis: Pradedantiems 1
    • Pirmadieniais: 18:30-19:30
    • Trečiadieniais: 18:30-19:30
  • Tomas Lukaitis
  • Prisijungti

Vilniaus Vaduvos darželis - mokykla Visos mokyklos

  • Vaduva: Pradedantiems
    • Antradieniais: 16:45-17:45
    • Ketvirtadieniais: 16:45-17:45
  • Tomas Zakarauskas
  • Prisijungti
  • Vaduva: mažyliams
    • Antradieniais: 16:00-16:45
    • Ketvirtadieniais: 16:00-16:45
  • Tomas Zakarauskas
  • Prisijungti

Vilniaus Viršuliškių progimnazija Visos mokyklos

  • Viršuliškės: Sportuojantiems
    • Pirmadieniais: 15:00-16:00
    • Trečiadieniais: 15:00-16:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti
  • Viršuliškės: Pradedantiems
    • Pirmadieniais: 14:00-15:00
    • Trečiadieniais: 14:00-15:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

Vilniaus Gabijos gimnazija Visos mokyklos

  • Gabija: Klubo rinktinė
    • Antradieniais: 18:00-19:30
    • Ketvirtadieniais: 18:00-19:30
  • Edit Abraham
  • Prisijungti
  • Gabija: Pradedantiems
    • Antradieniais: 13:30-14:30
    • Ketvirtadieniais: 13:30-14:30
  • Emilija Gataveckaitė
  • Prisijungti
  • Gabija: Pradedantiems3
    • Antradieniais: 19:30-20:30
    • Ketvirtadieniais: 19:30-20:30
  • Emilija Gataveckaitė
  • Prisijungti
  • Gabija: Funkcinė treniruotė moterims
    • Pirmadieniais: 18:00-19:00
    • Trečiadieniais: 18:00-19:00
  • Gintaras Čivilis
  • Prisijungti
  • Gabija: Fizinis rengimas mišri gr.
    • Trečiadieniais: 15:30-16:30
    • Pirmadieniais: 15:30-16:30
    • Ketvirtadieniais: 16:00-17:00
  • Gytis Trinkus
  • Prisijungti
  • Gabija Suaugusieji: pradedantiems
    • Pirmadieniais: 19:00-20:00
    • Trečiadieniais: 19:00-20:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti
  • Gabija: Sportuojantiems
    • Antradieniais: 15:00-16:00
    • Ketvirtadieniais: 15:00-16:00
  • Emilija Gataveckaitė
  • Prisijungti
  • Gabija: Pradedantiems2
    • Pirmadieniais: 13:00-14:00
    • Trečiadieniais: 13:00-14:00
  • Emilija Gataveckaitė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Žirniukas“ Visos mokyklos

  • Žirniukas: Karatė mažyliams
    • Pirmadieniais: 15:15-15:45
    • Trečiadieniais: 15:15-15:45
    • Pirmadieniais: 16:45-17:15
    • Trečiadieniais: 16:45-17:15
  • Gvidas Čivilis
  • Prisijungti

Vilniaus Trakų Vokės gimnazija Visos mokyklos

  • Trakų Vokė: Karatė mažyliams
    • Penktadieniais: 11:15-12:00
    • Ketvirtadieniais: 11:05-11:50
  • Tomas Zakarauskas
  • Prisijungti
  • Trakų Vokė: Pradedantiems
    • Ketvirtadieniais: 13:00-14:00
    • Penktadieniais: 13:30-14:30
  • Tomas Zakarauskas
  • Prisijungti

Molėtų "Saulutės" vaikų lopšelis - darželis Visos mokyklos

  • Molėtai darželis "Saulutė": Karatė mažyliams
    • Antradieniais: 12:00-12:45
    • Ketvirtadieniais: 12:00-12:45
  • Aušra Petkuvienė
  • Prisijungti

Molėtų progimnazija Visos mokyklos

  • Molėtai progimnazija: Pažengusiems
    • Antradieniais: 14:30-15:30
    • Ketvirtadieniais: 14:30-15:30
  • Aušra Petkuvienė
  • Prisijungti

Molėtų pradinė mokykla Visos mokyklos

  • Molėtai pradinė: Sportuojantiems
    • Antradieniais: 13:00-14:00
    • Ketvirtadieniais: 13:00-14:00
  • Aušra Petkuvienė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Jurginėlis" Visos mokyklos

  • Jurginėlis darželis: Karatė mažyliams
    • Pirmadieniais: 16:30-17:00
    • Trečiadieniais: 16:30-17:00
    • Pirmadieniais: 17:00-17:30
    • Trečiadieniais: 17:00-17:30
  • Aušra Petkuvienė
  • Prisijungti

VGTU inžinerijos licėjus (Nemenčinės pl.) Visos mokyklos

  • Licėjus: Sportuojantiems
    • Pirmadieniais: 14:00-15:00
    • Trečiadieniais: 14:00-15:00
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti
  • Licėjus: Pradedantiems
    • Pirmadieniais: 13:00-14:00
    • Trečiadieniais: 13:00-14:00
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti
  • Licėjus: Sportuojantiems2
    • Trečiadieniais: 15:00-16:00
    • Pirmadieniais: 15:00-16:00
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopšelis - darželis Visos mokyklos

  • Molėtai darželis "Vyturėlis": Karatė mažyliams
    • Antradieniais: 11:00-11:45
    • Ketvirtadieniais: 11:00-11:45
  • Aušra Petkuvienė
  • Prisijungti

Vilniaus sav. Grigiškių "Šviesos" gimnazija (Šviesos g.) Visos mokyklos

  • Grigiškės Šviesa: Pažengusiems
    • Pirmadieniais: 16:15-17:15
    • Trečiadieniais: 16:15-17:15
  • Tomas Zakarauskas
  • Prisijungti
  • Grigiškės Šviesa: Pradedantiems
    • Pirmadieniais: 14:15-15:15
    • Trečiadieniais: 14:15-15:15
  • Tomas Zakarauskas
  • Prisijungti
  • Grigiškės Šviesa: Klubo rinktinė
    • Pirmadieniais: 17:15-18:45
    • Trečiadieniais: 17:15-18:45
    • Penktadieniais: 17:00-18:00
  • Emilija Gataveckaitė
  • Prisijungti
  • Grigiškės Šviesa: Sportuojantiems
    • Pirmadieniais: 15:15-16:15
    • Trečiadieniais: 15:15-16:15
  • Tomas Zakarauskas
  • Prisijungti
  • Grigiškės Šviesa: Fizinis rengimas
    • Antradieniais: 15:30-16:30
    • Ketvirtadieniais: 15:30-16:30
  • Ričardas Pupeikis
  • Prisijungti
  • Bendra treniruotė: (Grigiškės)
    • Penktadieniais: 17:00-18:00
  • -
  • Prisijungti

Vilniaus sav. Grigiškių "Šviesos" gimnazija (Kovo 11-osios g.) Visos mokyklos

  • Grigiškės: Pradedantiems
    • Pirmadieniais: 13:00-14:00
    • Trečiadieniais: 13:00-14:00
  • Tomas Zakarauskas
  • Prisijungti

Vilniaus Pavilnio progimnazija Visos mokyklos

  • Pavilnio: Sportuojantiems
    • Pirmadieniais: 16:00-17:00
    • Trečiadieniais: 16:00-17:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Pavilnio: Pradedantiems
    • Trečiadieniais: 15:00-16:00
    • Pirmadieniais: 15:00-16:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Skroblinukas" Visos mokyklos

  • Skroblinukas: Karatė mažyliams
    • Antradieniais: 16:30-17:00
    • Ketvirtadieniais: 16:40-17:10
    • Antradieniais: 17:00-17:30
    • Ketvirtadieniais: 17:10-17:40
  • Tomas Lukaitis
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Berželis“ Visos mokyklos

  • Berželis: Karatė mažyliams
    • Pirmadieniais: 16:30-17:00
    • Trečiadieniais: 16:30-17:00
    • Pirmadieniais: 17:00-17:30
    • Trečiadieniais: 17:00-17:30
  • Patrik Dainovskij
  • Prisijungti

Vilniaus Antakalnio progimnazija Visos mokyklos

  • Antakalnio progimnazija: sportuojantiems
    • Antradieniais: 18:00-19:00
    • Ketvirtadieniais: 19:30-20:30
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis „Pušaitė“ Visos mokyklos

  • Pušaitė: Karatė mažyliams
    • Antradieniais: 16:00-16:30
    • Ketvirtadieniais: 16:00-16:30
    • Antradieniais: 16:30-17:00
    • Ketvirtadieniais: 16:30-17:00
  • Lukas Neimantas
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis „Žiburėlis“ Visos mokyklos

  • Žiburėlis: Karatė mažyliams
    • Pirmadieniais: 16:30-17:00
    • Trečiadieniais: 16:30-17:00
    • Antradieniais: 15:00-15:30
    • Ketvirtadieniais: 15:00-15:30
    • Pirmadieniais: 17:00-17:30
    • Antradieniais: 15:30-16:00
    • Trečiadieniais: 17:00-17:30
    • Ketvirtadieniais: 15:30-16:00
  • Gvidas Čivilis
  • Prisijungti

Vilniaus Lopšelis-darželis „Gervelė" Visos mokyklos

  • Gervelė: Karatė mažyliams
    • Pirmadieniais: 16:30-17:00
    • Trečiadieniais: 16:30-17:00
    • Pirmadieniais: 17:00-17:30
    • Trečiadieniais: 17:00-17:30
  • Marius Rimas
  • Prisijungti

Vilniaus Balsių progimnazija (Balsių g. 20) Visos mokyklos

  • Balsiai: Sportuojantiems
    • Antradieniais: 16:00-17:00
    • Ketvirtadieniais: 16:00-17:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti
  • Balsiai: Pradedantiems
    • Antradieniais: 15:00-16:00
    • Ketvirtadieniais: 15:00-16:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti

Vilniaus Gabijos progimnazija Visos mokyklos

  • Gabijos prog: Pradedantiems
    • Antradieniais: 16:30-17:30
    • Ketvirtadieniais: 16:30-17:30
  • Emilija Gataveckaitė
  • Prisijungti

Vilniaus Santaros gimnazija Visos mokyklos

  • Santaros gimnazija: pradedantiems
    • Antradieniais: 17:00-18:00
    • Ketvirtadieniais: 17:00-18:00
  • Patrik Dainovskij
  • Prisijungti

Vilniaus Santariškių lopšelis-darželis Visos mokyklos

  • Santariškės: Karatė mažyliams
    • Antradieniais: 15:00-15:30
    • Ketvirtadieniais: 15:00-15:30
    • Antradieniais: 15:30-16:00
    • Ketvirtadieniais: 15:30-16:00
  • Kristijonas Valančiūnas
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Šnekutis" Visos mokyklos

  • Šnekutis: karatė mažyliams
    • Pirmadieniais: 16:00-16:30
    • Trečiadieniais: 16:00-16:30
    • Pirmadieniais: 16:30-17:00
    • Trečiadieniais: 16:30-17:00
  • Lukas Neimantas
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Gluosnis" Visos mokyklos

  • Gluosnis: karatė mažyliams
    • Pirmadieniais: 17:00-17:30
    • Trečiadieniais: 17:00-17:30
    • Pirmadieniais: 17:30-18:00
    • Trečiadieniais: 17:30-18:00
  • Tomas Lukaitis
  • Prisijungti

Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla Visos mokyklos

  • Pavilnio pagr.: Pradedantiems
    • Pirmadieniais: 17:15-18:15
    • Trečiadieniais: 17:15-18:15
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti

Nuotolinės treniruotės Visos mokyklos

  • Nuotolinė treniruotė II
    • Antradieniais: 18:30-19:30
    • Ketvirtadieniais: 18:30-19:30
  • Tomas Lukaitis
  • Prisijungti

Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija Visos mokyklos

  • Verdenė: pradedantieji
    • Antradieniais: 16:30-17:30
    • Ketvirtadieniais: 16:30-17:30
  • Aušra Petkuvienė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis „Pagrandukas“ Visos mokyklos

  • Pagrandukas: karatė mažyliams
    • Pirmadieniais: 15:30-16:00
    • Pirmadieniais: 16:00-16:30
    • Trečiadieniais: 15:30-16:00
    • Trečiadieniais: 16:00-16:30
  • Marius Rimas
  • Prisijungti

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija Visos mokyklos

  • A. Kulviečio gimnz.: pradedantieji
    • Pirmadieniais: 17:00-18:00
    • Trečiadieniais: 16:00-17:00
  • Viktoras Popovas
  • Prisijungti

Vilniaus Ryto progimnazija Visos mokyklos

  • Rytas: Pradedantiems
    • Antradieniais: 16:10-17:10
    • Ketvirtadieniais: 16:10-17:10
  • Marius Rimas
  • Prisijungti

Apie sporto klubą

Sporto klubas BUDORA (budo – kario, samurajo kelias, ra – saulės dievas) įkurta 2006 metais. Klubą įkūrė Donatas Imbras – penkto dano meistras, daugkartinis Pasaulio vicečempionas, Lietuvos ir Europos čempionas. Sporto klubas “Budora” – vienas iš didžiausių ir inovatyviausių Kyokushin karatė klubų Vilniuje, vienijantis virš 1000 narių ir rengiantis treniruotes įvairiose mokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų Vilniuje, Grigiškėse, Trakų Vokėje bei Molėtuose.

Daugiau

Treneriai

135

Tarptautinių čempionatų prizininkai

320

Lietuvos čempionatų prizininkai

682

Aukso medalių laimėtojai

2155

Viso prizininkų

Galerija