Close

Kviečiame į karatė treniruotes vaikams!

Funkcinė treniruotė moterims Baltupiuose ir Antakalnyje

Karatė treniruotės suaugusiems – puikus būdas sustiprėti ir įgyti pasitikėjimo

Naujienos

Treniruotės vaikams ir suaugusiems vyksta visą vasarą

Ir vaikus, ir suaugusius kviečiame sportuoti visą vasarą. Vasarą treniruotės vyks šiose mokykl …

Tarptautinė Kyokushin karatė stovykla Palangoje

SU GERIAUSIAIS LIETUVOS IR UŽSIENIO TRENERIAIS IR SPORTININKAIS 15 KARTĄ „RAGANĖJE“! Vieta:  …

Birželio mėnesio treniruočių tvarkaraštis

Informuojame, kad birželio mėnesį keičiasi treniruočių tvarkaraštis. Atkreipiame dėmesį, ka …

Kviečiame registruotis į egzaminą Molėtų Lopšeliuose-Darželiuose „Vyturėlis“ ir „Saulutė“

Klubo nariai ir Jų tėveliai iš Molėtų „Vyturėlio“ ir „Saulutės“, prabėgo dar vienas …

Renginiai

Sezono atidarymo šventė

Rugsėjo 21 d. (penktadienį) visus klubo narius ir jų tėvelius kviečiame į sezono atidarymo šv …

Kalėdinis renginys

2018 m. gruodžio 2 d. (sekmadienį) lauksime klubo narių ir jų tėvelių klubo Kalėdiniame rengi …

Kvalifikacinis diržų egzaminas

Planuojame, kad 2019 m. sausio 18 d. (penktadienis) vyks bandomasis diržų egzaminas, o vasario 1 d …

Pavasario ir šeimos šventė

2019 m. kovo 17 d. (sekmadienis) kviečiame klubo narius ir jų tėvelius dalyvauti Pavasario ir še …

Tvarkaraštis

Pasirinkite mokyklą

VGTU inžinerijos licėjus Visos mokyklos

  • Licėjus: Suaugusieji Pažiengusieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 19:30
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Licėjus: Suaugusieji Sportuojantys
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti
  • Licėjus: Klubo rinktinė
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 17:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Licėjus: Sportuojantys
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:30
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Licėjus: Pažengusieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Licėjus: Pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Licėjus: Funkcinė
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Licėjus papildoma treniruotė klubo nariams
  • Penktadieniais 17:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti

Vilniaus Baltupių progimnazija Visos mokyklos

  • Baltupiai: klubo rinktinė
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 17:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: sportuojantys
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: pradedanteji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: karatė mažyliams
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:15
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai: funkcinė
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai papildoma treniruotė klubo nariams
  • Penktadieniais 16:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti

Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija Visos mokyklos

  • Versmė: Pažengusieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Versmė: Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Versmė suaugusieji: sportuojantys
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 19:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti
  • Versmė: karatė pradedantieji
  • Ketvirtadieniais 19:00
  • Gerda Pekarskaitė
  • Prisijungti

Vilniaus Balsių progimnazija Visos mokyklos

  • Balsiai: Sportuojantys
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Balsiai: Pažengusieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Balsiai: Pradedantieji
  • Pirmadieniais ir penktadieniais 10:45
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Balsiai suaugusieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 19:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

Vilniaus "Aušros" mokykla - darželis Visos mokyklos

  • Aušra: pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti
  • Aušra: pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti
  • Aušra: Karatė mažyliai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00
  • Ugnė Daukšaitė
  • Prisijungti

Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla Visos mokyklos

  • Mašiotas: Pažengusieji
  • Ketvirtadieniais ir antradieniais 17:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Mašiotas: Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti

Vilniaus "Vyturio“ pradinė mokykla Visos mokyklos

  • Vyturys: pažengę
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:45
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Vyturys: sportuojantys
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:45
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Vyturys: pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00
  • Ugnė Daukšaitė
  • Prisijungti

Vilniaus “Sietuvos” progimnazija Visos mokyklos

  • Sietuva: sportuojantys
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

Vilniaus Maironio progimnazija Visos mokyklos

  • Maironis: pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti
  • Maironis: pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:30
  • Ugnė Daukšaitė
  • Prisijungti

Vilniaus "Atžalyno“ mokykla–darželis Visos mokyklos

  • Atžalynas: Karatė mažyliai
  • Antradieniais 15:00
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti
  • Atžalynas: Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti

Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla Visos mokyklos

  • Barbora: Pažengusieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Barbora: Sportuojantys
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:45
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Barbora: Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:30
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti

Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija Visos mokyklos

  • G. Viltis: Pažengusieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • G. Viltis: Pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:30
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti

Vilniaus Vaduvos darželis - mokykla Visos mokyklos

  • Vaduva: Pažengusieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:30
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Vaduva: Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

Vilniaus Viršuliškių progimnazija Visos mokyklos

  • Viršuliškės: sportuojantys
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

Vilniaus Gabijos gimnazija Visos mokyklos

  • Gabija: Sportuojantys
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Gabija: Pradedantieji
  • Antradieniais ir trečiadieniais 13:00 - 14:00
  • Monika Tydikaitė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Žirniukas“ Visos mokyklos

  • Žirniukas: karatė mažyliai
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:15
  • Laurynas Vaičikauskas
  • Prisijungti

Vilniaus Trakų Vokės gimnazija Visos mokyklos

  • Trakų Vokė: Pažengusieji
  • Ketvirtadieniais ir antradieniais 13:45
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Trakų Vokė: Karatė mažyliai
  • Penktadieniais 15:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

Vilniaus Trakų Vokės vaikų darželis Visos mokyklos

  • Trakų Vokės darželis: karatė mažyliai
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 08:00 - 08:30
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Molėtų "Saulutės" vaikų lopšelis - darželis Visos mokyklos

  • Molėtai darželis "Saulutė": karatė mažyliai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 12:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Molėtų progimnazija Visos mokyklos

  • Molėtai progimnazija: pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:30
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Molėtų pradinė mokykla Visos mokyklos

  • Molėtai pradinė: sportuojantys
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Jurginėlis" Visos mokyklos

  • Jurginėlis darželis: karatė mažyliams
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 16:30
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis - darželis "Justinukas" Visos mokyklos

  • Justinukas: Karatė mažyliai
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:00
  • Monika Tydikaitė
  • Prisijungti

Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla Visos mokyklos

  • Šaltinis: sportuojantys
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00
  • Laurynas Vaičikauskas
  • Prisijungti

Molėtų "Vyturėlio" vaikų lopšelis - darželis Visos mokyklos

  • Molėtai darželis "Vyturėlis": karatė mažyliai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 11:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis - darželis "Molinukas" Visos mokyklos

  • Molinukas: Karatė mažyliai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti

Vilniaus sav. Grigiškių "Šviesos" gimnazija Visos mokyklos

  • Grigiškės Šviesa: Pažengusieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Grigiškės Šviesa papildoma grupė klubo nariams
  • Penktadieniais 18:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla Visos mokyklos

  • Grigiškės: pažengę
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:15
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti
  • Grigiškės: sportuojantys
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti
  • Grigiškės: pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Vilniaus "Vilnies“ pagrindinė mokykla Visos mokyklos

  • Vilnies: Pradedantieji
  • Trečiadieniais ir penktadieniais 16:30
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Skroblinukas" Visos mokyklos

  • Skroblinukas: Karatė mažyliai
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 16:30
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti

Vilniaus Dvarčionių pradinė mokykla Visos mokyklos

  • Dvarčionys: Pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:45
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti

Volungės pradinė mokykla Visos mokyklos

  • Volungė: sportuojantys
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:45
  • Laura Pikturnaitė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Berželis“ Visos mokyklos

  • Berželis: Karatė mažyliai
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 10:15
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

Apie mokyklą

Karate mokykla BUDORA (budo – kario, samurajo kelias, ra – saulės dievas) įkurta 2006 metais. Mokyklai vadovauja Donatas Imbras – ketvirto dano meistras, du kartus pasaulio vicečempionas, daugkartinis Lietuvos ir Europos čempionas, 2007 ir 2010 metais neolimpinių sporto šakų sportininko rinkimuose užėmęs pirmąsias vietas. 2007 metais geriausio Lietuvos sportininko rinkimuose užėmė šeštąją vietą.

Daugiau

Treneriai

135

Tarptautinių čempionatų prizininkai

320

Lietuvos čempionatų prizininkai

682

Aukso medalių laimėtojai

2155

Viso prizininkų

Galerija