karatė mokykla BUDORA - karatė ir fizinio rengimo treniruotės visiems

Mūsų klube sportuojant keliems šeimos nariams, taikome šeimos nuolaidas >>>

Sporto klubas "Budora"

Mūsų misija

Skatinti sveiką visuomenės gyvenimo būdą ir užimtumą.

Mūsų vizija

Siekiame tapti sveikos gyvensenos ekspertais, padedančiais augti fiziškai aktyviai ir sveikai visuomenei.

Mūsų istorija

Mūsų veikla prasidėjo 2006 m., kai Vilniuje duris atvėrė pirmoji sporto klubo „Budoro“ treniruočių salė. Čia kiokušin karatė mokyklos įkūrėjas - Donatas Imbras - 5 DAN juodo diržo meistras, daugkartinis Pasaulio vicečempionas, Lietuvos ir Europos čempionas pradėjo treniruoti kelias vaikų grupes. Per 16 veiklos metų sporto klubas „Budora“ išaugo ir tapo vienu didžiausių ir inovatyviausių Kyokushin karatė klubų Lietuvoje. Sporto klubas „Budora“ išugdė Pasaulio čempioną, kelis Lietuvos ir Europos čempionus bei tarptautinių turnyrų prizininkus. Dauguma šių profesionalių sportininkų yra su mumis ir šiandien – jie ir toliau siekia sportinių aukštumų ir dirba mokyklos instruktoriais.

"Budora" šiandien

Šiandien vienijame per 1300 narių, organizuojame kiokušin karatė ir fizinį lavinimą įvairiose mokyklinėse ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose Vilniuje, Grigiškėse, Trakų Vokėje ir Molėtuose. Mūsų klube treniruojasi įvairaus amžiaus sportininkai nuo 4 iki 60+ metų, vyksta funkcinės treniruotės moterims, mokinių atostogų metu organizuojamos aktyvaus laisvalaikio stovyklos.

Tapk mūsų klubo bendruomenės nariu! Kviečiame į:

  • Karate treniruotės vaikams
  • Kata treniruotės vaikams
  • Fizinis lavinimas vaikams
  • Karate treniruotės suaugusiems
  • Funkcinės treniruotės moterims
  • Nuotolinės treniruotės vaikams
  • Individualios karatė treniruotės
  • Stovyklos vaikams
Iki susitikimo treniruotėse, renginiuose ir stovyklose!
Sporto klubas “Budora”

“Budora” valdyba

Donatas Imbras

Įkūrėjas, valdybos narys

Visą laiką jaučiau, kad mano gyvenimas yra susietas su sportu, todėl 1999 m. Šiauliuose pradėjau studijuoti Kūno kultūros ir sporto pedagogiką. Baigiau bakalauro ir magistro studijas. Praėjus pusantrų metų po studijų baigimo supratau, kad mano aistra yra karatė ir Vilniuje įkūriau sporto klubą “Budora”. Įkurdamas klubą žinojau, kad man reikia dar daugiau iššūkių. Ieškojau savęs, kol supratau, kad noriu išmėginti save versle – metalo prekybos sferoje, į kurią mane taip pat atvedė karatė. Tikiu mokymusi visą gyvenimą, esu baigęs ne vieną aukštąją mokyklą ir vis dar mokausi. 2019 m. įgijau verslo administravimo magistro laipsnį BMI ir įstojau į verslo administravimo doktorantūrą Lausanne verslo mokykloje. O nuo 2019 m. gegužės priėmiau dar vieną iššūkį, kuris susijęs ir su mano dabartinėmis studijomis, pradėjau dirbti vienoje IT įmonėje, kur mano veikla yra susijusi verslo strategijų įgyvendinimu.

Kiekvienoje beviltiškoje situacijoje yra išeitis.

Viktorija Liepienė

Direktorė, valdybos narė

Draugystę su sporto klubu “Budora” pradėjau prieš 12 metų kaip sportininkė – penkerius metus lankiau karatė treniruotes, iš jų pora metų dirbau vaikų trenere. Laikui bėgant supratau, kad mane labiau traukia klubo veiklos administravimas ir procesų valdymas. Ketverius metus dirbau klubo administratore-vadybininke ir buvau atsakinga už bendravimą su klientais ir ugdymo įstaigomis, trenerių darbo organizavimą, įmonės šventes ir pan. Įmonei augant, tam tikros pareigybės atsiskyrė ir iš vadybininkės tapau renginių projektų vadove. Šiuo laikotarpiu buvau atsakinga už visus įmonės organizuojamus renginius bei už mūsų klubo narių dalyvavimo kitų organizacijų varžybose koordinavimą. Nuo 2019 m. lapkričio tapau Veiklos vadove, atsakinga už klubo operacinę veiklą ir rezultatus, įskaitant trenerių darbą, aukštą klientų aptarnavimo kokybę, kokybišką renginių įgyvendinimą, bendravimą su ugdymo įstaigomis.

Kuo daugiau veiksi, tuo daugiau nuveiksi.

Lina Svirnelienė

Verslo vystymo vadovė, valdybos narė

Esu sukaupusi 15+ verslo vadybos, pardavimų bei pokyčių įgyvendimo patirtį paslaugų sektoriuje – žiniasklaidos, renginių organizavimo, emocinės paramos bei sporto ir sveikatingumo srityse. Sporto klube “Budora” dirbu nuo 2017 m. lapkričio mėnesio. Pradėjau Veiklos ir plėtros vadovės pareigose bei buvau atsakinga už visą pluoštą skirtingų veiklų – nuo strateginių diskusijų iki pokyčių iniciavimo ir įgyvendinimo, nuo personalo administravimo ir komandos formavimo iki viso klubo veiklos organizavimo. Nuo 2019 m. lapkričio mėnesio koncentruojuosi į tokias veiklas, kaip strateginis planavimas, verslo vystymas bei HR. Nuo 2019 m. rudens esu sertifikuota “Thomas International” PPA (ang. Personal Profile Analysis arba liet. Asmeninio profilio analizė) sprendimų specialistė.

Jei tik nori, viskas yra įmanoma

Simona Naubetchanovienė

Marketingo specialistė, valdybos narė

Jau 10 metų laikau save sporto klubo “Budora” bendruomenės nare. Klubo veiklos pradžioje aš dalyvaudavau renginiuose, stovyklose, vykdavau stebėti karatė varžybų, vėliau pati pradėjau lankyti funkcines moterų treniruotes, o nuo 2020 m. pavasario komandoje esu atsakinga už socialinių tinklų komunikaciją.

Niekas nenutinka šiaip sau. Viskas turi prasmę.

Administracija

Vita Žemaitytė

Ryšių su klientais vadybininkė

Džiaugiuosi prisijungusi prie Budoros komandos. Sukaupta patirtis administravimo ir vadybos srityje, leidžia man spręsti klausimus operatyviai. Sportas man nėra svetimas, tad jaučiuosi dalis komandos. Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda.

 Kiekvieną rytą tu turi du pasirinkimus: toliau sapnuoti savo svajones arba keltis ir įgyvendinti.Kiekvieną rytą tu turi du pasirinkimus: toliau sapnuoti savo svajones arba keltis ir įgyvendinti.Kiekvieną rytą tu turi du pasirinkimus: toliau sapnuoti savo svajones arba keltis ir įgyvendinti.Kiekvieną rytą tu turi du pasirinkimus: toliau sapnuoti savo svajones arba keltis ir įgyvendinti.VKiekvieną rytą tu turi du pasirinkimus: toliau sapnuoti savo svajones arba keltis ir įgyvendinti.😊

Edvinas Borovojus

Projektų vadovas

Prie sporto klubo “Budora” komandos prisijungiau prieš 14 metų kaip sportininkas, o pastaruosius 2 metus esu atsakingas už klubo renginių organizavimą.

 Rūpindamiesi kitų laime, surandame ir savąją.