karatė mokykla BUDORA - karatė ir fizinio rengimo treniruotės visiems

Mūsų klube sportuojant keliems šeimos nariams, taikome šeimos nuolaidas >>>


Iki balandžio 15 dienos pasinaudokite pasiūlymu ir įsigykite kelialapį į mūsų klubo vasaros stovyklą už mažesnę kainą! Šiuo metu galite mokėti 100 eur avansą.

 • TAIKOME NUOLAIDAS ŠEIMOMS:
  - Antram šeimos nariui bus taikoma 10 proc. nuolaida nuo stovyklos kainos.
  - Trečiam, ketvirtam ir t. t. šeimos nariui bei poilsiautojams (poilsiautojo teisėmis gali važiuoti tik asmenys nuo 18 m. arba vaikai su tėvais) taikoma 20 proc. nuolaida nuo stovyklos kainos.
  - Soc. remtiniems – nuolaidos pagal individualų susitarimą (kreiptis el. paštu edvinas@budora.lt, atsiunčiant pažymą).
  - Primename, kad Vilniaus mesto savivaldybė skiria tikslinę iki 165 Eur pašalpą apmokėti Lietuvos Respublikoje organizuojamas vasaros poilsio stovyklas mokyklinio amžiaus vaikams. Daugiau informacijos ir prašymo pateikimas: https://paslaugos.vilnius.lt/service-list/tikslines-pasalpos-skyrimas
   
 • NUO 2024 M. SAUSIO 1 D. KLUBO NARIAMS, SĖKMINGAI PASIRODŽIUSIEMS VARŽYBOSE, SKIRSIME PAPILDOMAS DOVANAS:
  - Vilniaus karatė lygos varžybose laimėjusiems I vietas padovanosime 10 proc., o II vietas - 5 proc. nuolaidą* kelialapiui į klubo vasaros stovyklą "Atostogų iššūkis 2024" arba Kubo rinktinės vasaros stovyklą 2024.
  - Lietuvos čempionatuose laimėjusiems I vietas padovanosime 15 proc., II vietas - 10 proc., o III vietas - 5 proc. nuolaidą* kelialapiui į klubo vasaros   stovyklą "Atostogų iššūkis 2024" arba Kubo rinktinės vasaros stovyklą 2024.

*nuolaidos už pergales skirtingose varžybose nebus sumuojamos. Pirkdamas kelialapį į vasaros stovyklą, klubo narys galės pasinaudoti vienu didžiausios jam priklausančios nuolaidos kodu.

 

REGISTRACIJA Į VASAROS STOVYKLĄ "ATOSTOGŲ IŠŠŪKIS 2024. Aplink pasaulį per 6 dienas.": https://budora.lt/lt/renginio-detales/laisvalaikio-ir-sporto-stovykla-atostogu-issukis-2024