karatė mokykla BUDORA - karatė ir fizinio rengimo treniruotės visiems

Mūsų klube sportuojant keliems šeimos nariams, taikome šeimos nuolaidas >>>

Treneriai right-arrow Emilija Gataveckaitė

Susisiekite

Emilija Gataveckaitė

SPORTINĖ PATIRTIS IR PASIEKIMAI

  • Turiu 2 DAN juodą diržą ir jau pradėjau pasiruošimą 3 DAN egzaminui.
  • Karate sportuoju nuo 14 metų. Taip pat esu išbandžiusi jogą, plaukimą, įvairius šokių stilius, penkis metus lankiau meninę gimnastiką.
  • Trenere dirbu jau devinti metai. Pradėjau dirbti su darželinukų grupėmis dar būdama aštuoniolikos, o studijuodama pradėjau vesti funkcinio lavinimo ir fizinio rengimo treniruotes vaikams ir suaugusiems. Budoroje dirbu ir vaikų grupes treniruoju ketvirtus metus.

APIE MANE

  • Karatė sportuoju nuo 14 metų. Man tai nėra tiesiog būrelis, hobis ar paprastas pomėgis. Pradėjęs sportuoti karatė įsilieji į visą didelę šeimą, kur išmoksti ne tik apie kyokushin, bet ir daug sužinai apie patį save, išmoksti pasitikėti ir tikėti savimi.
  • Visada žinojau, kad noriu dirbti su žmonėmis sveikatingumo ir sporto srityje, tad baigiau kineziterapijos mokslus Vilniaus universitete.
  • Darbas su vaikais yra pati sunkiausia, bet tuo pačiu ir pati maloniausia širdžiai veikla, kokią tik galiu įsivaizduoti. Galimybė stebėti jų progresą ir augimą yra didelė dovana.
Mėgstamiausias posakis: Jei šiandien darysi tą patį, ką darei vakar, rytojus bus toks pats kaip šiandien.

Manau, kad karatė yra verta praktikuoti, nes tai ne tik visapusiškai kūną lavinanti sporto šaka, bet ir gyvenimo būdas.

IŠSILAVINIMAS IR KVALIFIKACIJA

  • Esu komandos vadovė – užtikrinu sklandžią priskirtų savo komandos trenerių veiklą ir keliamų tikslų įgyvendinimą; siekiu, kad komandos treneriai savo ugdytinius treniruotų kokybiškai, vadovaudamiesi ugdymo sistemos aprašymu ir ugdymo planais.
  • Baigiau kineziterapiją Vilniaus universitete. Svarstau apie sporto medicinos magistrą.
  • Esu išklausiusi kelis psichologijos žinių kursus, dalyvavusi paskaitose apie sporto medicinos aspektus vaikų ir paauglių sporte, apie kvėpavimo pratimų taikymą profesionaliame sporte ir apie genetikos įtaką fizinei veiklai. Netrukus baigsiu LSU aukšto meistriškumo sportininkų trenerio kursą.

SVARBIAUSI SPORTINIAI PASIEKIMAI

2013 – 2017 m. Lietuvos čempionė arba prizininkė;
2013 – 2015 m. Europos čempionatų prizininkė.