karatė mokykla BUDORA - karatė ir fizinio rengimo treniruotės visiems

Mūsų klube sportuojant keliems šeimos nariams, taikome šeimos nuolaidas >>>

Naujienos Fizinio pasirengimo I-ojo testavimo rezultatai

Fizinio pasirengimo I-ojo testavimo rezultatai

2023.12.18

Baigėme vykdyti pirmąjį sportininkų fizinio pasirengimo testavimą, kuriuo siekėme nustatyti, vaikų fizinio pasirengimo lygį treniruočių sezono pradžioje. Testavimą atlikęs ir rezultatus apibendrinęs fizinio rengimo treneris Ričardas Pupeikis džiaugisi, kad "dalyvavimas šiuose testavimuose klubo sportininkams sukėlė daug gerų emocijų: matėme vaikų nuoširdžias pastangas atlikti pratimus kuo geriau, visi domėjosi savo rezultatais bei klausinėjo, kada jų laukia kitas testavimas - galimybė savo rezultatus pagerinti. Grupių treneriai palaikė kiekvieną, dalyvaujantį testavime, skatino atiduoti visas jėgas ir parodyti geriausią asmeninį rezultatą".


Iš viso testuota 23 pradedančiųjų, 16 sportuojančių, 12 pažengusiųjų ir 4 rinktinių grupės. Rezultatuose pateikiami ir su normatyvais yra lyginami šių grupių vidurkiai: grupės rezultatų vidurkis / sveikatai palankaus fizinio pajėgumo zonos normatyvas. Rezultatų spalvos nurodo normatyvo zoną, į kurią jie patenka:

raudona - sveikatos rizikos zona,
geltona - tobulėjimo zona,
žalia - sveikatai palankaus fizinio pajėgumo zona.

 


Atsižvelgdami į grupių pirmojo testavimo rezultatus bei fizinio rengimo trenerio Ričardo Pupeikio rekomendacijas treneriai kryptingai stiprins vaikų fizinį pasirengimą, kad visi klubo sportininkai būtų stiprūs, ištvermingi, lankstūs bei sveiki ir kad antrojo testavimo metu kiekvienas pagerintų savo asmeninius rezultatus.