fbpx
Close

Vitalijus Afanasjevas

SPORTINĖ PATIRTIS IR PASIEKIMAI

  • Sportuoju ir esu aktyvus nuo pat vaikystės, mėgau išbandyti kuo daugiau įvairių sporto šakų, tačiau paskui, būdamas 16 metų, pradėjau rimtai užsiiminėti ir daugiausiai dėmesio skirti žiemos sporto šakai – slidinėjimui. Nuo tada prasidėjo mano, kaip profesionalaus sportininko kelias. Profesionaliai sportavau apie 7 metus, o mėgėjiškai sportuoju nuo mažens iki dabar! 
  • Profesionaliai sportavau slidinėjimą, biatloną, o megėjiškai sportavau ir esu išmėginęs krepšinį, bėgimą, plaukimą, triatloną.
  • Treneriu dirbu jau trečius metus. 
  • Šiuo metu esu atletinio rengimo treneris, dirbantis su futbolo moterų komanda, kuri žaidžia aukščiausioje šalies lygoje, treniruoju vaikų futbolo komandas ir dirbu su regbio vyrų komanda, kuri žaidžia tai pat aukčiausioje Baltijos TOP lygoje. 

IŠSILAVINIMAS IR KVALIFIKACIJA

  • Baigiau Lietuvos Edukologijos universitetą ir įgijau sporto bakalauro laipsnį bei kūno kultūros mokytojo kvalifikaciją.
  • Įgijau Futbolo trenerio C LICENCIJA, baigiau futbolininkų atletinio rengimo trenerių mokymus, dažnai dalyvauju įvairiuose mokymuose, stengiuosi naujinti ir dalyvauti mokymuose kiekvieną mėnesį. Esu išklausęs: “Taisyklingas bėgimas”: mokymo metodikos, treniravimas, “Didelio intensyvumo ir sprinto intervalinės treniruotės sportui ir sveikatai”, “Dažniausios sportininkų traumos atpažinimas, gydymas, prevencija”, “Griaučių ir raumenų fizialogija, biomechanika ir treniravimas”, “Septynios populiariausios ištvermės treniravimo metodikos sportui ir sveikatai”, “Visi naujausi mokslo dalykai apie raumenų treniravimą, genetiką, fiziologiją, mitybą ir psichologiją”. Dalyvavau ir vasaros kvalifikacijos kėlimo kursuose, kuriuos organizavo sportininkų mokymų centras.

Dar šiek tiek apie mane: kai nesportuoju, tai nesijaučiu savimi, atrodo, kad diena praėjo veltui. Man patinka dirbti treneriu, nes niekada nesustoju tobulėti, sparčiai augu kaip specialistas ir asmenybė, didinu pasitikėjimą savimi, tampu stipresnė asmenybė.

Mėgstamiausias posakis: “Jei pasiseka, tai atsiranda dėl sunkaus darbo ir pasiruošimo”

Manau, kad sportuoti verta, nes tai yra pagrindinis natūralus antidepresantas, didinantis pasitikėjimą savimi ir kūrybiškumą.

Su manimi galite susisiekti:
tel. 867376763,
el. paštas: afanasjevasvitalijus@gmail.com