Close

Sporto klubas

2006 m. Vilniuje duris atvėrė Kyokushin karatė mokykla “Budora”, kurios įkūrėjas – Donatas Imbras – 4 DAN juodojo diržo meistras, daugkartinis Pasaulio vicečempionas, Lietuvos ir Europos čempionas. Sporto klubas “Budora” – vienas iš didžiausių ir inovatyviausių Kyokushin karatė klubų Vilniuje, vienijantis virš 1000 narių ir rengiantis treniruotes įvairiose mokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų Vilniuje, Grigiškėse, Trakų Vokėje bei Molėtuose.

Sporto klubas “Budora” išugdė ne vieną Lietuvos ir Europos čempioną, Pasaulio čempionato bei tarptautinių turnyrų prizininką. Didžioji dauguma šių profesionalių sportininkų ir šiandien yra kartu su mumis – toliau siekia sportinių aukštumų bei dirba mokyklos instruktoriais.

Sporto klube “Budora” laukiame kiekvieno – nuo pačio mažiausio iki vyriausio, norinčio sutvirtinti kūną, užsiimti aktyvia, įdomia ir įvairiapuse fizine veikla, išmokti apsiginti ar siekti sportinių aukštumų Kyokushin karatė stiliuje. Mūsų klube Jūsų laukia ne tik karatė treniruotės, profesionalūs treneriai ir moderni treniruočių sistema, bet ir klubo organizuojami sporto ir pramoginiai renginiai, stovyklos ir, žinoma, naujų draugų ir bendraminčių būrys.

Tapkite mūsų klubo bendruomenės nariu!

Iki susitikimo treniruotėse!

Sporto klubas “Budora”