fbpx
Close

Vilniaus karatė lygos I etapas

Visi sportininkai kviečiami registruotis į Vilniaus karatė lygos I etapą, kuris vyks spalio 10 dieną Vilniuje (varžybų vieta bus patikslinta artimiausiu metu).

Šios varžybos yra puiki galimybė ne tik pažengusiems sportininkams patobulinti savo įgūdžius prieš svarbiuosius sezono startus, bet ir pradedantiesiems  sudalyvauti varžybose pirmuosius kartus su panašaus lygio sportininkais.

VKL varžybose vyksta dviejų rungčių – kata (solo technikos demonstravimo) ir kumite (kovos) rungtys. Jei nesate tikri, į kurią rungtį registruotis, prašome pasitarti su treneriu.

Kiekvienas varžybų dalyvis yra apmokestinamas startiniu mokesčiu (20 EUR), kurį sudaro varžybų organizacinis mokestis: kata rungtis 20Eur, kumite rungtis 20Eur, kata ir kumite rungtis 25Eur. Likus savaitei iki varžybų registracijos uždarymo startinis varžybų mokestis brangsta atitinkamai: kata rungtis 25Eur, kumite rungtis 25Eur, kata ir kumite rungtis 30Eur.
Jei dėl kokių nors priežasčių užsiregistravęs sportininkas nedalyvauja varžybose, starto mokestis nėra grąžinamas.

PRELIMINARUS TVARKARAŠTIS:
➢ 8:00 -9:00 organizatorių, pagalbinio personalo, teisėjų susirinkimas; teisėjų seminaras; parengiamieji darbai;
➢ 9:00-10:00 Kata rungties varžybos.
➢ 10:00 – 10:15 Varžybų pradžia A kategorija vaikai / jaunimas (7 kyu, kiti aukštesni diržai), visi suaugusieji (visos kategorijos ir visi kyu). Paradas, dalyvių rikiavimas pagal tatamius, sveikinimo žodis, kata rungties dalyvių apdovanojimas.
➢ 10:15 – 13:15 Kovos ant aštuonių tatamių, pagal paskelbtą amžių, rungtis bei svorio kategorijas ir laiką.
➢ 13:30 Pirmos varžybų dalies pabaiga.
➢ 13:30 – 13:45 pertrauka.
➢ 13:45 – 13:55 teisėjų pasitarimas
➢ 14:00 – 14:15 Varžybų pradžia B kategorijai (0, 10, 9, 8 kyu) amžiaus grupės iki 18 metų. Paradas, dalyvių rikiavimas pagal tatamius, sveikinimo žodis.
➢ 14:15 – 17:30 Kovos ant aštuonių tatamių pagal iš anksto paskelbtas amžiaus grupes, svorius ir laiką.
➢ 18:00 varžybų pabaiga.
Varžybų tvarkaraštis yra preliminarus ir keisis. Siekiant sumažinti sportininkų kiekį salėje ir juos paskirstyti, bus nurodomas tikslus laikas, kuriuo kiekvienos kategorijos sportininkas turės atvykti į salę. Laikas bus paskelbtas pasibaigus registracijai į varžybas. Kitu metu sportininkams nebus leidžiama būriuotis salėje.

MANDATINEI KOMISIJAI PRIVALOMA PATEIKTI:
• užpildytą ir pasirašytą dalyvio tėvų (globėjų) sutikimą dalyvauti varžybose

Aktuali informacija ir varžybų nuostatai: Vilniaus Karate Lyga » nuostatai
Registracija dalyviams: Vilniaus Karate Lyga » registracija