fbpx
Close

Vasaros šeimų sporto šventė 2022

Kviečiame visus klubo narius, jų šeimas ir draugus į didžiausią klubo sportinį renginį – vasaros šeimų sporto šventę!

Jūsų lauks pramogos Belmonto nuotykių parke – gausybė įvairių trasų bei rungčių, kurios skirtos vaikams ir suaugusiems, užduotys ir linksmybės su šauniais klubo treneriais, kurie nustebins visus savo parodomąja programa!

Glaustai apie šventę:

 • Data ir laikas: birželio 11 d. 10:00 arba 14:00 val. (registruodamiesi pasirinksite jums patogiausią laiką).
 • Vieta: Belmonto nuotykių parkas (Belmonto g. 17, Vilnius).
 • Pramogos: parodomoji programa, laipynės nuotykių parko trasomis, karatė kelio užduotys, karatė treniruotė tėvams, fizinio rengimo rungtys, lentelių laužymo iššūkis.
 • Dalyviai: klubo nariai ir jų šeimų nariai, nuo tėvelio iki šeimos mažylio – nuotykių parke veiklos bus visiems!
 • Apranga: patogi, sportinė.
 • Atsinešti: gertuvę arba buteliuką su vandeniu ir, jeigu norisi, įsidėkite sau užkandį.
 • Kaina: 15 eur/ asmeniui. Jei iš šeimos dalyvauja daugiau nei vienas asmuo – 12 eur / asmeniui. Vaikams iki 3 metų mokėti už bilietą nereikia, tačiau būtinas lydintis asmuo. Tokiai porai reikalingas vienas bilietas. Aktyvioje pramogoje nedalyvaujantiems asmenims (tik lydintiems vyresnį nei 3 metų vaiką) mokėti už bilietą nereikia.
 • Registracija iki birželio 7 d.
 • Registracijos atšaukimas: užsiregistravus į renginį ir negalint dalyvauti dėl pateisinamos priežasties (susirgus), pinigai bus grąžinami informavus el. paštu edita@budora.lt iki birželio 10 d. ir pateikus pažymą. Pranešus po birželio 10 d. (iki šventės), dėl pateisinamos priežasties, bus grąžinama 90 proc. sumokėtos sumos.

Galimi šventės laiko pasirinkimai (grupės):

 • 10:00-13:30;
 • 14:00-17:00;

Pasiruoškite pašėlti, parungtyniauti ir su gera nuotaika baigti 2021-2022 m.m. treniruočių sezoną.

Nelūdėkite, kad oficialus sezonas baigiasi – visų norinčių lauksime vasaros treniruotėse, apie kurias daugiau sužinokite čia.

Registracija į šventę

Dėmesio! Registracija ir apmokėjimas yra būtini. Neužsiregistravę ir nesumokėję asmenys nebus įleidžiami į šventę.   Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs ar jūsų vaikas galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Sąraše pasirinkite trenerio, pas kurį klubo narys sportuoja, vardą
Šioje skiltyje pažymėkite, kiek šeimos narių dalyvaus aktyvioje nuotykių parko pramogoje. Remdamiesi šiuo pasirinkimu, paskaičiuosime bilieto kainą. Pvz., aktyvioje pramogoje kartu su klubo nariu Jonu dalyvaus ir Jono tėtis, tuomet pasirenkate 2 dalyviai, ir programa atitinkamai paskaičiuoja bilieto kainą 24 Eur (2 dalyviai x 12 Eur).

Ankstesnių metų švenčių akimirkos: