Close

Tarptautinės varžybos Olandijoje “Waterpoort Cup 2019″

Spalio mėnesį organizuojama jau tradicine tapusi kelionė į tarptautines varžybas Olandijoje “Waterpoort Cup 2019”. Mūsų klubas šiose varžybose dalyvauja kiekvienas metais ir kasmet būrys sportininkų grįžta su pergalėmis. Šios varžybos puikiai tinka kelti sportininkų meistriškumui, įgauti patirties prieš svarbias sezono varžybas ir parsivežti olandišką medalį!

Glaustai apie kelionę:

  • Datos: spalio 16-23 d.
  • Kelionės tipas: autobusu.
  • Dalyviai: nuo 8 metų.
  • Turėti: asmens dokumentą (ID kortelę arba pasą), Europos draudimo kortelę*, miegmaišį, kimono, apsaugas, grynų pinigų išlaidoms arba kortelę.
  • Kaina: 350 eur, antram šeimos nariui 250 eur (autobusas, nakvynės viešbučiuose, Tropikų sala). Papildomos išlaidos (3 atrakcionų parkai, sayonara, maudynės) – apie 160 Eur.
  • Registracija iki: rugsėjo 23 dienos (vietų kiekis ribotas, todėl išpirkus jas, registracija bus baigta).
  • Daugiau informacijos apie kelionę ir varžybas: WPC2019 infomacija (paspauskite)
  • Registruojantis reikia užpildyti šią formą: Disclaimer form Waterpoort Cup 2019 (paspauskite)

 

*Vykstantiems į kelionę reikia turėti Europos draudimo kortelę. Kortelė yra nemokama, ją išduoda Vilniaus teritorinė ligonių kasa, užsisakyti galima ir internetu. Daugiau informacijos: http://www.vilniaustlk.lt.

Daugiau informacijos viktorija@budora.lt arba tel. 860115594 (Viktorija).

 

Registracija į Waterpoort Cup 2019 varžybas

Įrašykite savo gimimo datą (yyyy-mm-dd)
Įrašykite tik sveiką skaičių, pvz., 54
Įrašykite tik sveiką skaičių, pvz., 154
Sutikimo formą rasite virš registracijos formos. Už vaikus iki 18 metų formą turi pasirašyti vienas iš tėvų/globėjų. (Name dojo - Budora; Name participant - dalyvio vardas ir pavardė; Name parent - tėčio/mamos/globėjo vardas pavardė; Date - data; Signature - parašas).
Dėl riboto vietų skaičiaus, pirmiausia renkame norinčius vykti varžybų dalyvius. Jei liks vietos, galėsime pasiūlyti vykti ir tėveliams. Norintiems kreiptis el. paštu viktorija@budora.lt.