fbpx
Close

Seminaras “Paaugliai. Raidos ypatumai ir suaugusiųjų įtaka”

2022 m. lapkričio 24 d. 18:00 val. kviečiame registruotis į NEMOKAMĄ online seminarą apie paauglių raidos ypatumus. Seminarą ves šeimų, porų ir tėvystės bei Kognityvinės ir elgesio terapijos konsultantas Vaidas Arvasevičius.

Paauglystės reiškinys susijęs su brandos etapu, į kurį neišvengiamai pereina vaikas. Šis gyvenimo epizodas svarbus asmenybei įsitvirtinant gyvenimo koordinačių sistemoje ir to sėkmingai padaryti gali nepavykti netinkamai tame dalyvaujant suaugusiems, supantiems paauglį. Kad išvengtume nereikalingų konfliktų, turime pažinti paauglio jauseną ir jo poelgių motyvus.

Paaugliai patiria savo vietos pasaulyje paieškos, statuso įtvirtinimo, identiteto, santykio su kitais iššūkius. Nežinomybė ir patirties stoka kelia daug nerimo ir įtampos. Dar prisideda reikalavimai iš suaugusiųjų, pretenzijos ir priekaištai dažniau, nei palaikymas ir pritarimas. Paauglio maištas nėra būtina sąlyga šiame etape. Kiek nedaug reikia ir tuo pačiu labai sunku suaugusiems pakeisti savo elgesį į palankesnį paaugliui.

Nuorodą į seminarą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams. Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Sporto klubo „Budora“ įgyvendinamas projektas „Metodinė interaktyvi medžiaga sveikos gyvensenos įpročių ugdymui, fizinio aktyvumo skatinimui bei emocinės sveikatos stiprinimui, skirta mokyklinio amžiaus vaikams ir jų tėvams“ finansuojamas Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Sveikatos apsaugos ministerija. Daugiau informacijos apie projektą: https://budora.lt/igyvendinami-projektai/