fbpx
Close
dienos stovykla 2021

Rudens dienos stovykla “Magiškos karatė atostogos”

ATŠAUKTA, vadovaujantis Vyriausybės nutarimu.

Lapkričio mėnesį, mokinių rudens atostogų metu, vyks dienos stovykla vaikams „Magiškos  karatė atostogos“. Čia vaikai, trumpam tapę burtininkais, magais ir fėjomis, bus priimti į Magijos akademiją.

Vaikams – geras laikas, tėveliams – ramybė, žinant, kad jų atžalomis bus pasirūpinta, o seneliams – atostogos!

DATOS:  5 dienų stovykla lapkričio 3-9 d. (išskyrus savaitgalį).

VIETA:

 • Baltupiuose – “Budoros” karatė salė Baltupių progimnazijoje (Didlaukio g. 23, Vilnius).
  *Nesurinkus pakankamo dalyvių skaičiaus, karatė mokykla “Budora” pasilieka teisę atšaukti dienos stovyklą.

LAIKAS:

Dienos stovykla prasideda kiekvieną rytą 7:30 val., baigiasi kiekvieną popietę – 17:30 val.

DALYVIAI:

Į stovyklą priimami tik norintys tapti burtininkais, fėjomis, gerosiomis raganomis ir magais. 🙂 Rekomenduojame dalyvauti ne jaunesniems nei 6 metų vaikams. Dienos stovykla skirta VISIEMS, nesvarbu, kuo užsiimate laisvalaikiu: sportuojate, šokate ar piešiate.

MAGIŠKOJE STOVYKLOJE JŪSŲ LAUKIA:

 • “Budoros” instruktoriai, apie kuriuos praėjusių stovyklų dalyviai atsiliepia tik pačiais gražiausiais žodžiais. Šį kartą jie mokys ne tik sporto, bet ir magijos 🙂 ;
 • Treniruotės, kurios virs skraidymo ant šluotos (o gal ant kilimo) pamokomis;
 • Dviejų kartų dienoje maitinimas mokyklos valgykloje. Tikimės, kad pavyks paragauti šikšnosparnių sriubos ir vorų sulčių;
 • Buvimas lauke, kiek tik oras leis, nes pradedančiųjų burtininkų pasirodymams reikalinga kuo didesnė erdvė;
 • Pramoginės-pažintinės išvykos (magų, burtininkų ir fėjų sąskrydžiai gamtoje, Magijos akademijos žinių patikrinimas Energetikos ir technikos muziejuje bei burtinikų dvikovų imitacija Robotų arenoje);
 • Komandinis kūrybinis projektas (po devyniais užraktais saugoma burtininkų paslaptis, kurią atskleisime tik stovyklos pabaigoje);
 • Edukaciniai užsiėmimai (knygų apie magiją skaitymas, pokalbiai, magiškų filmų peržiūros);
 • Jaunųjų magų priėmimo į Magijos akademiją ceremonija „Šiurpnakčio šventė“;
 • Paskaita „Neraganėk“, burtininkų galios naudojimo tik geriems tikslams instrukcija, būrimo taisyklės;
 • Draugiška ir magiška atmosfera!
  *  išvardintos pramogos yra planuojamos, ir jos bus pritaikytos prie susirinkusios pamainos dalyvių. Atsižvelgiant į Operacijų vdovo sprendimus dėl renginių organizavimo, karatė mokykla “Budora” pasilieka teisę keisti planuojamas stovyklos veiklas, pramogas ir išvykas.

SAUGUMAS:

Užtikriname, kad imsimės visų veiksmų, kuriais užtikrinsime stovyklų veiklos sporto salėse saugumą:

 • Laikysimės visų tuo metu galiosiančių karantino reikalavimų: jeigu reikės, stovykloje dėvėsime veido kaukes, laikysimės rekomenduojamo saugaus atstumo, ribosome dalyvių skaičių pamainoje.
 • Ribosime bet kokių pašalinių asmenų patekimą į patalpas sovyklos veiklų metu.
 • Į stovyklą ligos požymių turintys dalyviai nebus įleidžiami. Trenerių sveikata nuolat sekama, yra ir bus draudžiama dirbti ligos požymių turintiems treneriams.
 • Stovyklos dalyviams nuolat primenama apie būtinybę plauti rankas bei jas dezinfekuoti (dezinfekcijos priemonės laikomos prie įėjimo į patalpas).
 • Salė, kurioje vyks stovyklos veikla, bus nuolat vėdinama per orlaides, langus, duris, pagal poreikį – dezinfekuojama. Dienos stovykla vyks toje klubo salėje, kurioje yra įmontuoti oro valymo įrenginiai „AirCare“.

DRAUDIMAS:

Aktyviai ir sportiškai leidžiant laiką stovykloje, gryname ore, net ir instruktoriams akylai prižiūrint vaikus, natūraliai padidėja traumų rizika. Tikimės, jog vaikų atostogos praeis sklandžiai ir linksmai, tačiau rekomenduojame apsisaugoti nuo galimų nelaimingų atsitikimų, kadangi mažieji piliečiai yra nenuspėjami ir linkę į naujus potyrius. Draudimo išmoka dėl nelaimingo atsitikimo gali būti ne tik pagalba patyrus finansinių nuostolių, bet ir emocinė kompensacija dėl patirto streso. Draudimo kaina savaitei – 5 Eur/vaikui.

KAINOS:

Penkių dienų stovykla (lapkričio 3-9 d.):

 • Registruojantis iki 10-23 – 119 eur;
 • Registruojantis nuo 10-24 – 129 eur.

Dalyvaujame 2021 metų vaikų rudens stovyklų konkurse ir tikimės laimėti finansavimą. Jeigu Vilniaus miesto savivaldybė dalinai finansuos rudens dienos stovyklą, kaina asmeniui į 5 dienų pamainą (lapkričio 3-9 d.) bus tik 90 Eur, vaikams iš daugiavaikių ir jautrios soc. aplinkos šeimų – 15 Eur. Kviečiame registruotis jau dabar, nes vietų skaičius ribotas. Jeigu laimėsime stovyklų konkursą, sumokėtos kainos skirtumą jums grąžinsime.

NUOLAIDOS:

 • Antram šeimos nariui taikoma 7 proc. nuolaida nuo stovyklos kainos.
 • Soc. remtiniems – nuolaidos pagal individualų susitarimą (kreiptis el. paštu edita@budora.lt, atsiunčiant pažymą).

 ATSISKAITYMAS IŠSIMOKĖTINAI:

Yra galimybė už dienos stovyklą atsiskaityti išsimokėtinai per 2-3 mėnesius. Renkantis išsimokėjimą, už kiekvieną papildomą atsiskaitymo mėnesį skaičiuojamas 5 Eur administracinis mokestis (pvz. jei išsimokėti norite per spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesius, stovyklos kaina padidėja 10 eur ir visas stovyklos mokestis yra išskaidomas per tris mėnesius). Norinčius už stovyklą atsiskaityti išsimokėtinai, prašome kreiptis el. paštu edita@budora.lt, nurodant terminą, per kurį norėtumėte atsiskaityti).

Tegu šios rudens atostogos būna ne tik aktyvios, bet ir magiškos!

Budora_dienos_stovyklos_sutartis

Registracija į rudens dienos stovyklą "Magiškos karatė atostogos"

Sąraše pasirinkite trenerio, pas kurį klubo narys sportuoja, vardą. Jeigu nesportuoja, rinkitės "kita".
Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų kaina savaitei - 5 Eur.
Sutarties blankas yra virš registracijos formos. Užpildykite, pasirašykite ir įkelkite (skenuotą arba fotografuotą). Galite iš karto kelti kelis failus (keldami iškart visus pažymėkite). Įkeldami sutartį, jūs atsakote už tai, kad ji būtų tinkamai užpildyta, pasirašyta ir aiškiai matytųsi. Galite iš karto kelti kelis failus (keldami iškart visus pažymėkite).
Šiame lauke parašykite, jei vaikas yra alergiškas konkrečiam maistui, yra vegetaras ar kitą su dalyvavimu stovykloje susijusią svarbią informaciją

Akimirkos iš praėjusių stovyklų: