Close

Pavasario šeimų sporto šventė

 

Kviečiame visus klubo narius, jų šeimas ir draugus į didžiausią klubo sportinį renginį –

Pavasario šeimų sporto šventę!

 

Jūsų lauks gausybė pramogų atsinaujinusiuose pripučiamuose atrakcionai.lt atrakcionuose – batutai, rungtys ir linksmybės bei vienintelis Lietuvoje KAKĖS MAKĖS KLIŪČIŲ RUOŽAS!

 

Sportininkams nuo 12 m. 15:00-16:30 val. grupėje bus rengiamos VARŽYBOS, kas greičiau įveiks ilgą, įspūdingą ir sudėtingą kliūčių ruožą ir bus renkami Pavasario šventės nugalėtojai! Kviečiame prisijungti ir tėvelius 😉

Jaunesni nei 12 m. sportininkai bei jų tėveliai grupėse nuo 11:00 val., 13:00 val. bei 15:00 val. RUNGSIS, kas sudalyvaus didesniame kiekyje rungčių ir atrakcionų!

 

Glaustai apie šventę:

 • Data ir laikas: kovo 17 d. 11:00, 13:00 arba 15:00 val. (registruodamiesi pasirinksite jums patogiausią laiką).
 • Vieta: lengvosios atletikos maniežas (Žemaitės g. 6, Vilnius).
 • Pramogospripučiami atrakcionai: batutai, rungtys ir Kakės Makės kliūčių ruožas (atrakcionai.lt organizuojamos pramogos bus kitokios nei buvo 2018 m. šventėje).
 • Dalyviai: klubo nariai ir jų šeimų nariai, nuo tėvelio iki šeimos mažylio – pramogauti atrakcionuose smagu visiems!
 • Apranga: patogi, sportinė.
 • Atsinešti: gertuvę arba buteliuką su vandeniu.
 • Kaina: 9 eur/ asmeniui. Jei iš šeimos dalyvauja daugiau nei vienas asmuo – 8 eur / asmeniui. Vaikams iki 3 metų mokėti už bilietą nereikia, tačiau būtinas lydintis asmuo. Tokiai porai reikalingas vienas bilietas. Aktyvioje pramogoje nedalyvaujantiems asmenims (tik lydintiems vaiką) mokėti už bilietą nereikia. Kaina nuo kovo 1 d. kils, rekomenduojame užsiregistruoti iš anksto.
 • Registracija iki kovo 13 d.
 • Registracijos atšaukimas: užsiregistravus į renginį ir negalint dalyvauti dėl pateisinamo priežasties (susirgus), pinigai bus grąžinami informavus el. paštu viktorija@budora.lt iki kovo 10 d. ir pateikus pažymą. Po kovo 10 d. bus grąžinama tik 90 proc. sumokėtos sumos.

 

Galimi šventės laiko pasirinkimai (grupės):

 • 11:00-12:30;
 • 13:00-14:30;
 • 15:00-16:30.

 

Pasiruoškite pašėlti ir parungtyniauti!

 

Registracija į šventę

Dėmesio! Registracija ir apmokėjimas yra būtini. Neužsiregistravę ir nesumokėję asmenys nebus įleidžiami į šventę.   Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs ar jūsų vaikas galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Sąraše pasirinkite trenerio, pas kurį klubo narys sportuoja, vardą
Šioje skiltyje pažymėkite, kiek šeimos narių dalyvaus aktyvioje pramogoje. Remdamiesi šiuo pasirinkimu, paskaičiuosime bilieto kainą. Pvz., aktyvioje pramogoje kartu su klubo nariu Jonu dalyvaus ir Jono tėtis, tuomet pasirenkate 2 dalyviai, ir programa atitinkamai paskaičiuoja bilieto kainą 16 Eur (2 dalyviai x 8 Eur).

 

 

Praėjusių metų šventės filmukas (paspauskite ant nuorodos).

Praėjusių metų šventės akimirkos: