fbpx
Close

Oranžinės juostelės egzaminas darželinukams

2022 m. vasario 13 d. (sekmadienį) Vilniuje, o vasario 11 d. (penktadienį) Molėtuose bus organizuojami egzaminai darželinukams oranžinei juostelei gauti. 

Ankstesnių egzaminų rezultatai džiugino mūsų mažuosius sportininkus, jų trenerius bei tėvelius, todėl oranžinės juostelės egzaminas jau tampa kasmetiniu įvykiu, kuriam klubo sportininkai yra rimtai ruošiami.

Pasiruošimo egzaminui akademija “Būk užtikrintas”

Nuo 2022 m. sausio 10 d. startuoja pasiruošimo egzaminui akademija “Būk užtikrintas”. Akademija veiks penkias savaites. Jos dalyviai sėkmingai įveikę skirtingas klases (A, B, C, D, E) bus pasiruošę laikyti oranžinės juostelės egzaminą. Daugiau apie pasiruošimo egzaminui akademiją skaitykite čia.

Papildomos treniruotės

Vaikams, kurie nori daugiau išmokti ir dar geriau pasiruošti egzaminui, sudarome galimybę registruotis į papildomas treniruotes atskiroje grupėje. Jos planuojamos:  2022 m. sausio 21 d., 22 d., 28 d., 29 d. Vienos treniruotės kaina – 7 EUR, keturių treniruočių – 21 EUR. Jeigu susirinks pakankamai dalyvų, treniruotės penktadieniais vyks nuo 18:00 val., šeštadieniais – nuo 11:00 val. Tikslų treniruočių laiką, vietą ir trenerį paskelbsime vėliau, kai susidarys norinčiųjų papildomai ruoštis egzaminui grupė (registracija puslapio apačioje).

Galimybė papuošti savo diržus oranžine juostele

Kviečiame ir vėl dalyvauti specialiai darželinukų grupėms skirtame oranžinės juostelės egzamine. Tai puiki galimybė mūsų mažiesiems sportininkams patirti, ką reiškia eiti pasirinktu kyokushin karatė keliu, ir suprasti, ką reiks įveikti ateityje, siekiant užsirišti išsvajotą juodąjį karatė diržą. Tie, kurie jau išlaikė savo pirmąją oranžinę juostelę, turės galimybę papuošti savo diržus antra oranžine juostele.

 • Vieta:
  Vilnius – Budoros treniruočių salė (Baltupiuose arba Pašilaičiuose) ir
  Molėtai – Molėtų pradinė mokykla.
 • Laikas ir data:
  2022.02.13 sekmadienį 10:00-15:00 val. Vilniuje.
  2022.02.11 penktadienį 18:00-20:00 val. Molėtuose.
 • Kaina: 15 Eur*. Į egzamino kainą yra įskaičiuota oranžinė juostelė, kurią gausite po sėkmingai išlaikyto egzamino.
 • Registracija iki vasario 7 d.

Jeigu negalėsite dalyvauti egzamine dėl pateisinamų priežasčių (ligos/izoliacijos ir pan.) ir likus ne mažiau nei 10 valandų iki oficialios renginio pradžios apie nedalyvavimą informuosite savo trenerį arba klubo administraciją (tel.nr. +37067543855, el. p. edita@budora.lt), už egzaminą  sumokėtas registracijos mokestis jums bus grąžintas arba užskaitytas kaip mokestis už treniruotes.

Žinome, kad mažiausi mūsų klubo sportininkai nebijo iššūkių, rimtai ruošiasi ir sėkmingai sudalyvavę egzamine džiaugsis savo baltus diržus papuošę oranžinėmis juostelėmis. 

Registracija į egzaminą oranžinei juostelei gauti
(prašome vardą įrašyti lietuviškomis raidėmis)
(prašome pavardę įrašyti lietuviškomis raidėmis)
Pažymėkite, kuriame mieste organizuojamame egzamine dalyvausite.

 

Papildomos treniruotės

Registracija į papildomas treniruotes darželinukams
(prašome vardą įrašyti lietuviškomis raidėmis)
(prašome pavardę įrašyti lietuviškomis raidėmis)
Tikslų treniruočių laiką ir trenerį paskelbsime vėliau, kai susidarys norinčiųjų papildomai ruoštis grupės.
Jei turite klausimų ar pastabų, parašykite.