Close

Kvalifikacinis diržų (10-4 kyu) egzaminas

2021 m. vasario 12 d. ir 14 d. vyks kvalifikacinis diržų (10-7 kyu) egzaminas. 6-4 kyu egzamino datos bus paskelbtos artimiausiu metu, bet kviečiame registruotis jau dabar.

Nors šiuo metu šalyje galioja daugybė apribojimų, mes nestabdome savo veiklos ir suteikiame klubo nariams visas galimybes toliau sėkmingai eiti kyokushin karatė keliu, džiaugtis savo pasiekimais ir įsivertinti nuo treniruočių sezono pradžios padarytą pažangą.

  • Ypač suprantame, kaip naujiems klubo nariams yra svarbu žengti pirmąjį svarbų žingsnį, išlaikyti egzaminą (10 kyu) ir užsirišti savo pirmąjį karatė diržą. 
  • Labiau pažengusiems sportininkams šiuo metu kaip niekad yra svarbu nesustoti: jei sieksite aukštesnio karatė diržo, po karantino sportuoti sųgrįšite pranašesni už kitus, o tai tikrai suteiks pasitikėjimo savimi ateityje laukiančiose varžybose.
  • Egzamino metu gautas diržas yra geriausias įrodymas, kad mokinys išmano DOJO etiketą, žino tarptautinius karatė terminus ir pasiekė aukštesnįjį kyokushin karatė kovinės technikos lygį. 

LKKF ir mūsų sporto klubo treneriai bei administracija prisitaikome prie dabartinių sąlygų ir darome viską, kad tik vaikų pažanga galėtų būti įvertinta, todėl egzaminas įvyks nuotoliniu būdu per Zoom platformą

Egzamino eiga ir tvarkaraštis bus paskelbtas likus savaitei iki egzaminų, atsižvelgiant į užsiregistravusiųjų skaičių ir LKKF reikalavimus.

Egzaminai, laikantiems 10-4 kyu, vyks tokia tvarka:

  • Į egzamino kainą yra įskaičiuotas diržas arba juostelė, kurį (-ią) gausite po sėkmingai išlaikyto egzamino.
  • Vienu metu egzaminuosis 23 sportininkai.
  • Egzaminus pagal LKKF patvirtintą tvarką ves klubo instruktoriai, egzaminatoriai stebės ir vertins besiegzaminuojančius.

ATSISKAITYMAS IŠSIMOKĖTINAI

Mes suprantame, kad susiklosčiusi situacija daro įtaką mūsų visų finansinėms galimybėms bei atneša daug neapibrėžtumo. Mums labai svarbu, kad klubo sportininkai ne tik palaikytų savo sportinę formą, bet ir galėtų džiaugtis savo sporto pasiekimais, todėl suteikiame galimybę už egzaminą atsiskaityti išsimokėtinai per 2 arba 3 mėnesius. Norinčius už egzaminą atsiskaityti išsimokėtinai, prašome kreiptis el. paštu simona.antipovaite@budora.lt, nurodant terminą, per kurį norėtumėte atsiskaityti.

Kviečiame registruotis! Juk karantinas vis tiek pasibaigs ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kokie sugrįšime į sporto sales – aptingę ir daug ką pamiršę, ar stipresni ir įgavę daugiau žinių.

(prašome vardą įrašyti lietuviškomis raidėmis)
(prašome pavardę įrašyti lietuviškomis raidėmis)
Pateikti kriterijai skirti standartinio sudėjimo žmogui. Jei asmuo yra plonenis arba stambesnis už bendraamžius, reikėtų rinktis atitinkamai trumpesnį arba ilgesnį diržą.
Jeigu pasirinkote diržą/juostelę gauti paštomatu, įrašykite tikslų paštomato adresą.