fbpx
Close

Klubo rinktinės stovykla 2022

Klubo rinktinės narių 2022 m. liepos 4-9 dienomis laukiame vasaros stovykloje, kurioje ne tik tobulinsime fizinę formą, mokysimės karatė paslapčių iš 5 DAN Shihan, 3 DAN Sensei, bet ir pramogausime.

Kas? Sporto klubo „Budora“ auklėtiniai, priklausantys klubo rinktinei.

Kur ir kada? 2022 m. liepos 4-9 d. poilsio bazėje Ignalinos rajone Krivasalio kaime (atstumas iki Vilniaus 90 km.), kurioje turėsime daug erdvės, puikiai pritaikytos sporto veikloms, o laisvalaikiu mėgausimės gražia lietuviška gamta ir tyru miškų oru.

Kodėl? Rinktinių grupės yra stipriausios mūsų klubo grupės: treniruotes veda geriausi klubo treneriai; kuriami atskiri treniruočių planai; daug dėmesio skiriama varžybiniam pasiruošimui, streso valdymui, fiziniam rengimui. Todėl rinktinės nariams organizuojame stovyklą, kurioje:

 • aktyviai leisime laisvalaikį drauge, taip skatinsime komandos vienybę;
 • prisiminsime tai, ką mokėjome, ir išmoksime kažką naujo iš 5 DAN Shihan, 3 DAN Sensei ir kitų sporto profesionalų;
 • gerinsime sportinę formą, sustiprėsime ir pasiruošime naujam treniruočių bei varžybų sezonui.

Stovyklos dalyvių laukia:

 • puiki kompanija, bendraamžiai ir bendraminčiai, su kuriais stovyklai pasibaigus nesinorės atsisveikinti;
 • karatė technikos, kovinės technikos ir kata treniruotės su profesionaliais treneriais iš Lietuvos ir Europos;
 • įvairios treniruotės su kitų sporto šakų treneriais;
 • edukaciniai užsiėmimai (paskaitos bei užsiėmimai karatė ir kitomis profesionaliam sportininkui aktualiomis temomis);
 • kasdienės maudynės ežere ir pasiplaukiojimai valtimi;
 • įvairūs sporto turnyrai ir varžybos;
 • įtraukiančios kūrybinės ir komandinės veiklos;
 • visų taip mėgstama vandens čiuožykla;
 • azartiškas kompiuterinių žaidimų vakaras;
 • vandens kubilas ir jėgų suteikianti pirtis;
 • atsikvėpti leisiantis naktinis kinas ir spragėsiai.

Kaina:

 • registruojantis ir apmokant iki 2022-06-14 – 249 €/asmeniui;*
 • registruojantis ir apmokant nuo 2022-06-15 – 269 €/asmeniui*.

Užsiregistravus ir pasirašius sutartį, mokamas 60 Eur avansas (pavedimu). Likusi suma turi būti sumokama iki 2022-06-20. Jeigu registracijos metu norite sumokėti visą stovyklos kainą, prašome kreiptis el. paštu edita@budora.lt.

* į Stovyklos dalyvio pilno kelialapio kainą įskaičiuota – apgyvendinimas ir maitinimas, treniruočių programa, pramogos ir edukaciniai užsiėmimai

Yra galimybė už stovyklą atsiskaityti išsimokėtinai per 2-4 mėnesius. Renkantis išsimokėjimą, už kiekvieną papildomą atsiskaitymo mėnesį skaičiuojamas 5 Eur administracinis mokestis (pvz. jei išsimokėti norite per gegužės, birželio ir liepos mėnesius, stovyklos kaina padidėja 10 eur ir visas stovyklos mokestis yra išskaidomas per tris mėnesius). Norinčius už stovyklą atsiskaityti išsimokėtinai, prašome kreiptis el. paštu edita@budora.lt, nurodant terminą, per kurį norėtumėte atsiskaityti).

Nuolaidos:

 • Antram šeimos nariui taikoma 10 proc. nuolaida nuo stovyklos kainos.
 • Trečiam, ketvirtam ir t. t. šeimos nariui taikoma 20 proc. nuolaida nuo stovyklos kainos.
 • Soc. remtiniems – nuolaidos pagal individualų susitarimą (kreiptis el. paštu edita@budora.lt, atsiunčiant pažymą).

Draudimas:

Aktyviai ir sportiškai leidžiant laiką stovykloje, gryname ore, net ir instruktoriams akylai prižiūrint, natūraliai padidėja traumų rizika. Tikimės, jog sportininkų atostogos praeis sklandžiai ir linksmai, tačiau rekomenduojame apsisaugoti nuo galimų nelaimingų atsitikimų. Draudimo išmoka dėl nelaimingo atsitikimo gali būti ne tik pagalba patyrus finansinių nuostolių, bet ir emocinė kompensacija dėl patirto streso. Draudimo kaina savaitei – 5 Eur/dalyviui.

Saugumas:

Garantuojame, kad imsimės visų veiksmų, kuriais užtikrinsime saugumą stovyklose:

 • Laikysimės visų tuo metu galiosiančių karantino reikalavimų: jeigu reikės, dėvėsime veido kaukes, laikysimės rekomenduojamo saugaus atstumo, ribosime dalyvių skaičių stovyklų pamainose.
 • Į stovyklą ligos požymių turintys dalyviai nebus įleidžiami. Instruktorių ir dalyvių sveikata bus nuolat sekama visą parą dirbančio stovyklos paramediko.
 • Stovyklos dalyviams nuolat primenama apie būtinybę plauti rankas bei jas dezinfekuoti (dezinfekcijos priemonės laikomos prie įėjimo į patalpas).

Registracija vyksta iki birželio 20 d. (imtinai).  Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis užpildant žemiau esančią registracijos formą.

Stovyklos dalyvio sutartis

Registracija į klubo rinktinės stovyklą 2022

Sąraše pasirinkite trenerio, pas kurį klubo narys sportuoja, vardą
Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų kaina savaitei - 5 Eur.
Autobuso į vieną pusę kaina - 20 Eur, į abi puses - 40 Eur.
Sutarties blankas yra virš registracijos formos. Užpildykite, pasirašykite ir įkelkite (skenuotą arba fotografuotą). Įkeldami sutartį, jūs atsakote už tai, kad ji būtų tinkamai užpildyta, pasirašyta ir aiškiai matytųsi. Galite iš karto kelti kelis failus (keldami iškart visus pažymėkite).
Pateikti stovyklos dalyvio sveikatos pažymą yra privaloma. Jei šiuo metu galiojančios sveikatos pažymos neturite, sveikatos pažymos kopiją privalote atsiųsti mums iki stovyklos pradžios el. paštu: edita@budora.lt. Įkeldami/siųsdami pažymą, jūs atsakote už tai, kad ji būtų galiojanti ir tinkama stovyklai. Galite iš karto kelti kelis failus (keldami iškart visus pažymėkite).

 

 

Mūsų klubo organizuojamose stovyklose visada būna daug sporto ir įvairiausių pramogų:

 

Krivasalio nuotraukos. Daugiau informacijos apie sodybą rasite: http://sportininkumokymai.lt/krivasalis/