fbpx
Close

Klubo rinktinės papildomos atrankos stovykla

Lapkričio 20-21 d. kviečiame dalyvauti klubo rinktinės papildomos atrankos stovyklojePapildomos atrankos tikslas suteikti galimybę sudalyvauti atrankoje tiems, kurie negalėjo dalyvauti pirminėje atrankoje.

Po stovyklos tiek iš esamų rinktinės narių, tiek iš pretendentų, atrinksime labiausiai motyvuotus ir gabiausius narius į rinktinės grupes, kurios formuojamos kiekvienais metais iš naujo. Tokiu principu, esami rintinės nariai turi neatsipalaiduoti, kad išliktų grupėje, ir suteikiama galimybė kitiems patekti į rinktinę.

Kas? Sporto klubo „Budora“ auklėtiniai, atitinkantys šiuos kriterijus:

 • ne jaunesni kaip 10 metų;
 • sportuojantys klube ne mažiau kaip 3 metus;
 • atitnkantys kvalifikacinio diržo reikalavimus: ne žemesnis nei 7 Kyu (su trenerio rekomendacijomis išimtiniais atvejais nuo 8 Kyu);
 • aktyviai dalyvaujantys varžybose ir pasiekę aukštus rezultatus;
 • turintys trenerio rekomendaciją.

Kur? „Budora“ treniruočių studijoje, Vilniaus Gabijos gimnazijoje (Pašilaičių g. 13, Vilnius).

Kada? nuo lapkričio 20 d. iki lapkričio 21 d.; 9:00-18:00 val.

Kainos: stovyklos dalyvio mokestis (75 Eur), stovyklos dalyvio draudimas (5 Eur)

Registracija iki lapkričio 10 d.

Kodėl verta dalyvauti? Iš atrankoje dalyvavusių ir ją įveikusių gabiausių narių bus formuojamos klubo rinktinių grupės Vilniaus Baltupių progimnazijoje, Vilniaus Gabijos gimnazijoje, Vilniaus sav. Grigiškių “Šviesos” gimnazijoje ir VGTU inžinerijos licėjuje. Rinktinių grupės yra stipriausios mūsų klubo grupės – šioms grupėms treniruotes veda geriausi klubo treneriai, joms yra kuriami atskiri treniruočių planai, daug dėmesio skiriama varžybiniam pasiruošimui, streso valdymui, fiziniam rengimui. Smagu ir tai, kad kartu sportuojantys rinktinės nariai susidraugauja, kartu vyksta į varžybas, stovyklas bei motyvuoja vieni kitus.

Klubo rinktinėje būti verta, nes:

 • rinktinės grupėse sportuoja perspektyviausi klubo sportininkai;
 • su rinktinės grupėmis dirba geriausi klubo treneriai – ilgalaikiai Lietuvos rinktinės nariai, Europos ir Lietuvos čempionatų prizininkai ir nugalėtojai;
 • klubo rinktinės treniruotės vyksta 3 k. per savaitę pagal aukščiausius standartus atitinkančius planus;
 • rinktinės treniruotės trunka ne 60 min., o 90 min.
 • rinktinės nariai 2 k. per savaitę lanko fizinio rengimo treniruotes, kurios itin efektyviai padeda pasiruošti varžyboms;
 • rinktinės nariams transportas į varžybas Lietuvoje yra nemokamas;
 • rinktinės nariai, pasirašę sezonines karatė ir fizinio rengimo sutartis, gaus išskirtinę Klubo rinktinės aprangą nemokamai!

Budora_atrankos_stovyklos_sutartis

Registracija į klubo rinktinės papildomos atrankos stovyklą 2021

Sąraše pasirinkite trenerio, pas kurį klubo narys sportuoja, vardą
Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų kaina savaitei - 5 Eur.
Sutarties blankas yra virš registracijos formos. Užpildykite, pasirašykite ir įkelkite (skenuotą arba fotografuotą). Įkeldami sutartį, jūs atsakote už tai, kad ji būtų tinkamai užpildyta, pasirašyta ir aiškiai matytųsi. Galite iš karto kelti kelis failus (keldami iškart visus pažymėkite).
Pateikti stovyklos dalyvio sveikatos pažymą yra privaloma. Jei šiuo metu galiojančios sveikatos pažymos neturite, sveikatos pažymos kopiją privalote atsiųsti mums iki stovyklos pradžios el. paštu: edita@budora.lt. Įkeldami/siųsdami pažymą, jūs atsakote už tai, kad ji būtų galiojanti ir tinkama stovyklai. Galite iš karto kelti kelis failus (keldami iškart visus pažymėkite).