Close

Klubo rinktinės atrankos stovykla

Liepos 27-31 d. mūsų klubo auklėtinius kviečiame dalyvauti klubo rinktinės dienos stovykloje bei atrankoje į ją. 

Šios stovyklos tikslas tiek iš esamų rinktinės narių, tiek iš pretendentų, atrinkti labiausiai motyvuotus ir gabiausius narius į rinktinės grupes, kurios formuojamos kiekvienais metais iš naujo. Tokiu principu, esami rintinės nariai turi neatsipalaiduoti, kad išliktų grupėje, ir suteikiama galimybė kitiems patekti į rinktinę.

Kas? Sporto klubo „Budora“ auklėtiniai, el. paštu gavę asmeninius kvietimus. Kandidatai į „Budoros“ rinktinę pirmiausiai turėjo atitikti šiuos kriterijus:

  • būti ne jaunesni kaip 10 metų;
  • sportuoti klube ne mažiau kaip 3 metus;
  • atitikti kvalifikacinio diržo reikalavimus: ne žemesnis nei 7 Kyu (su trenerio rekomendacijomis – išimtiniais atvejais nuo 8 Kyu);
  • aktyviai dalyvauti varžybose ir būti pasiekus aukštus rezultatus;
  • turėti trenerio rekomendaciją.

Kur ir kada? 8:30-14:00 val. stovyklos dalyviai iki 14 metų (U14) -„Budora“ treniruočių studijoje, Vilniaus Gabijos gimnazijoje (Pašilaičių g. 13, Vilnius) ir 8:30-14:00 val. stovyklos dalyviai nuo 14 metų (N14) – Baltupių progimnazijos karatė salėje (Didlaukio g. 23, Vilnius).

Rinktinės programa (N14 Baltupiai)

Rinktinės programa (U14 Gabija)

Kodėl?  Iš atrankoje dalyvavusių ir ją įveikusių gabiausių narių bus formuojamos klubo rinktinių grupės Vilniaus Baltupių progimnazijoje, Vilniaus Gabijos gimnazijoje, Vilniaus sav. Grigiškių “Šviesos” gimnazijoje ir VGTU inžinerijos licėjuje. Rinktinių grupės yra stipriausios mūsų klubo grupės – šioms grupėms treniruotes veda geriausi klubo treneriai, joms yra kuriami atskiri treniruočių planai, daug dėmesio skiriama varžybiniam pasiruošimui, streso valdymui, fiziniam rengimui. Smagu ir tai, kad kartu sportuojantys vaikai susidraugauja, kartu vyksta į varžybas, stovyklas bei motyvuoja vieni kitus.

Įspėjame, kad klubo rinktinės atrankos stovykloje nedalyvavę nariai nuo rugsėjo mėnesio praras teisę treniruotis klubo rinktinės grupėse.

 

Stovyklos dalyvių laukia:

  • 2 treniruotės per dieną su profesionaliais Budoros treneriais;
  • edukaciniai užsiėmimai (įvairios paskaitos ir užsiėmimai karatė ir kitomis sporto temomis);
  • 1 karto maitinimas tarp treniruočių.

Registracija vyksta iki liepos 24 d. (imtinai). Po šios datos registruokitės, tačiau apie tai informuokite savo trenerius.

Budora klubo rinktinės atrankos stovyklos sutartis

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis užpildant žemiau esančią registracijos formą.