Close

Kalėdinė šventė

Kviečiame klubo narius, šeimas ir draugus į Kalėdinę šventę!

Šventė vyks jau tradicine tapusioje vietoje – Skypark batutų centre. Praėjusiais metais buvo itin jauku ir linksma – prisijunkite ir šiemet! Mūsų tiek daug, kad šventė vyks du kartus – gruodžio 4 dieną ir 5 dieną – jūs galite pasirinkti jums patogesnę datą. Visų lauks šventinė programa, geriausių 2019 metų klubo sportininkų apdovanojimai, gausybė batutų, įvairių pramogų ir STAIGMENŲ bei šauni kompanija! 

Glaustai apie šventę:

  • Data ir laikas: gruodžio 4 d. 18.00-20.30 val. ir gruodžio 5 d. 18.00-20.30 val.
  • Dalyviai: klubo nariai ir jų šeimų nariai, nuo tėvelio iki šeimos mažylio – šokinėti ant batutų smagu visiems!
  • Vieta: batutų centras Skypark Vilnius.
  • Apranga: patogi, sportinė.
  • Atsinešti: gertuvę arba buteliuką su vandeniu.
  • Kaina: 10 Eur/ asmeniui. Jei iš šeimos dalyvauja daugiau nei vienas asmuo – 9 Eur / asmeniui. Vaikams iki 6 metų mokėti už bilietą nereikia, tačiau būtinas lydintis asmuo. Tokiai porai reikalingas vienas bilietas. Aktyvioje pramogoje nedalyvaujantiems asmenims (lydintiems 5 metų ar vyresnį vaiką) mokėti už bilietą nereikia.
  • Labai norime paskatinti visus registruotis iš anksto ir suorganizuoti kuo sklandesnį renginį, todėl bilietai nuo lapkričio 22 d. brangs.
  • Šventei batutų centre rezervuoti visi šventiniai kambariai, kuriuose bus galima palikti daiktus.

Šventės programa:

17.30-18.00 registracija (Atėję į Skypark, eikite prie jums priskirto numerio registracijos vietos. Registracijos numerį gausite sms žinute prieš renginį.)
18.00-18.30 šventinė dalis (klubo prezidento kalba, geriausiųjų 2019 sportininkų apdovanojimai, staigmenos ir dovanos)
18.30-20.30 šokinėjimas ant batutų, bendravimas su treneriais
20.30 pabaiga

 

Skypark batutų centro taisyklės:

batai_nokepures_nopapuosalai_notinklas_no

salto_nokempines_nosokineti_nokisenes_no

 

Registracija į šventę

Dėmesio! Registracija ir apmokėjimas yra būtini. Neužsiregistravę ir nesumokėję asmenys nebus įleidžiami į šventę.   Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs ar jūsų vaikas galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Sąraše pasirinkite trenerio, pas kurį klubo narys sportuoja, vardą
Prašome teisingai nurodyti telefono numerį. Prieš šventę į šį numerį gausite sms žinutę su registracijos numeriu (jį reikės žinoti atvykus į šventę).
Šioje skiltyje pažymėkite, kiek šeimos narių dalyvaus aktyvioje pramogoje. Remdamiesi šiuo pasirinkimu, paskaičiuosime bilieto kainą. Pvz., aktyvioje pramogoje kartu su klubo nariu Jonu dalyvaus ir Jono tėtis, tuomet pasirenkate 2 dalyviai, ir programa atitinkamai paskaičiuoja bilieto kainą 18 Eur (2 dalyviai x 9 Eur).

 

 

Praėjusių metų šventės akimirkos: