fbpx
Close

Budoros kalėdinė šventė

Kviečiame visus klubo narius į mūsų klubo Kalėdinę šventę 2021 m. gruodžio 12 dieną. Jūsų laukia šventinė programa, geriausių 2021 metų klubo sportininkų apdovanojimai, gausybė batutų ir įvairių pramogų didžiulėje Adventica erdvėje, šventės vedėjo paruošti žaidimai bei staigmenos, šventinę nuotaiką kuriančios dovanėlės ir, žinoma, šauniausia kalėdiniais personažais virtusių trenerių kompanija! 😉

Glaustai apie šventę:

 • Data: gruodžio 12 d. sekmadienis. 
 • Trukmė: 3 val.
 • Laikas. Kalėdinė Budoros šventė vaikams kartu su jų treneriais prasidės:

10:00 val. Agnė, Aušra, Edvinas, Karolina, Marija, Marius, Nedas, Patrikas, Paulė, Paulius, Tomas L.
14:00 val. Arminas, Brigita, Emilija, Gintaras, Gytis, Julius, Magdalena, Tomas Z.

 • Dalyviai: klubo nariai ir jų draugai. Dėl saugumo ir kontaktų ribojimo, lydintys asmenys nebus įleidžiami. Kol vaikai linksmai švęs su treneriais ir karatė draugais, tėveliai galės saugiai atlikti slaptųjų Kalėdų senelio agentų misijas 😉 
  *Mažylių grupes lankantys nariai gali drąsiai dalyvauti šventėje – jais pasirūpins klubo treneriai! 🙂
 • Srautų paskirstymas: siekdami užtikrinti visų dalyvių saugumą, ribosime ir paskirstysime parko lankytojų srautus.
 • Vieta: pramogų parkas ADVENTICA.
 • Apranga: patogi, sportinė. Nepamirškite šventiškai nuteikiančių atributų – kalėdinių kepurėlių, lankelių, akinių ir pan.
 • Atsinešti: gertuvę arba buteliuką su vandeniu.
 • Kaina15 eur/ asmeniui, dalyvaujant dviems ir daugiau šeimos narių – 14 eur/ asmeniui.
 • Registracija iki gruodžio 8 d. 

Kviečiame mėgautis renginiu, tačiau išlikti atsakingais – nepamirškime higienos įgūdžių ir saugaus elgesio taisyklių, jeigu tenka laukti eilėje, prašome laikytis saugaus atstumo. Mes laikysimės visų tuo metu galiosiančių reikalavimų, kad būtų užtikrinamas šventės dalyvių saugumas.  Vyresnių nei 6 m. renginio dalyvių prašome turėti medicinines kaukes ir jas dėvėti, kai nevykdomos aktyvios šventės veiklos (nešokinėjama ant batutų).

Registracija į šventę

Dėmesio! Registracija ir apmokėjimas yra būtini. Neužsiregistravę ir nesumokėję asmenys nebus įleidžiami į šventę.   Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs ar jūsų vaikas galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Sąraše pasirinkite trenerio, pas kurį klubo narys sportuoja, vardą
Jei pramogoje dalyvaus daugiau nei 1 asmuo - šiame lauke būtinai įrašykite kitų dalyvių vardus ir pavardes. Pavyzdžiui, pramogoje dalyvauja klubo narys Jonas, jo sesuo ir brolis, tuomet šiame lauke įrašote 1. Vardenis Pavardenis 2. Vardaitis Pavardenis. Jei aktyvioje pramogoje dalyvaus tik 1 asmuo, šiame lauke pažymėkite -.

 

Akimirkos iš ankstesnių klubo švenčių: