fbpx
Close

3-1 kyu kvalifikacinis diržų egzaminas

2022 m. sausio 30 d. Kėdainiuose vyks kvalifikacinis 3-1 kyu diržų egzaminas. 

Kviečiame dalyvauti, nes egzamino metu gautas diržas yra geriausias įrodymas, kad mokinys pasiekė aukštesnįjį kyokushin karatė kovinės technikos lygį. 

 • Vieta: Kėdainių Arenoje, Basanavičiaus g. 1, Kėdainiai –  2005 metų gimimo ir vyresniems
  Kėdainių sporto centro salėje, Parko g. 6, Vilainiuose – 2006 metų gimimo ir jaunesniems
 • Laikas: 11:00 val.
 • Kainos
  3 Kyu (ruda juostelė) 62.00 Eur
  2 Kyu (rudas diržas) 77.00 Eur
  1 Kyu (juoda juostelė) 82.00 Eur
 • Registruojantis būtina sumokėti už egzaminą*. Neapmokėtos registracijos bus anuliuojamos. Sumokėti grynais treneriui arba egzamino vietoje nebus galimybės.
 • Į egzamino kainą yra įskaičiuotas diržas arba juostelė, kurį (-ią) gausite po sėkmingai išlaikyto egzamino.
 • Norėdami laikyti kvalifikacinį egzaminą, privalote dalyvauti bandomajame egzamine.
 • Registracija iki sausio 21d.

* Jeigu negalėsite dalyvauti egzamine dėl pateisinamų priežasčių (ligos/izoliacijos ir pan.) ir likus ne mažiau nei 10 valandų iki oficialios renginio pradžios apie nedalyvavimą informuosite savo trenerį arba klubo administraciją (tel.nr. +37067543855, el. p. edita@budora.lt), už egzaminą  sumokėtas registracijos mokestis jums bus grąžintas arba užskaitytas kaip mokestis už treniruotes.

Žinių patikrinimui bus organizuojamas nemokamas bandomasis egzaminas**. Bandomasis egzaminas yra privalomas, nes jo metu treneriai įvertina bendrą mokinių pasiruošimą, įvardina klaidas, kurias reikia ištaisyti iki egzamino arba pasiūlo dar pasimokyti iki kito egzamino. Mokiniai išbando savo jėgas, susipažįsta su egzamino eiga ir kvalifikacinio diržų egzamino dieną jaučiasi labiau pasitikintys savimi.
**Aukštųjų diržų (3-1 kyu) kvalifikacinis egzaminas yra vykdomas atskirai nuo kitų diržų egzaminų ir jis vyks Kėdainiuose visų Lietuvos karate klubų nariams. Bandomasis egzaminas bus skirtas tik Budoros klubo nariams ir jis vyks Vilniuje 01.22 šeštadienį 10:00 val. Budoros trenoiruočių salėje Baltupių progimnazijoje (Didlaukio g. 23, Vilnius).

 

Jei prieš egzaminą norite pasikartoti diržų techniką, rekomenduojame skirti laiko papildomam mokymuisi:

 • Individualios treniruotės – šių treniruočių metu treneris dirbs tik su Jumis, todėl pastebės daromas klaidas, neteisingai atliekamus smūgius ar pratimus. Asmeninių treniruočių laikas su pasirinktu treneriu derinamas atskirai. Vienos asmeninės treniruotės kaina pas trenerį iki 1 Dan 30 EUR, keturių asmeninių treniruočių abonementas – 100 EUR. Vienos asmeninės treniruotės kaina pas trenerį nuo 2 Dan 40 EUR, keturių asmeninių treniruočių abonementas – 140 EUR. Daugiau informacijos ir registracija:  https://budora.lt/individualios-karate-treniruotes/
 • PAPILDOMOS TRENIRUOTĖS – jei trūksta motyvacijos kartotis egzamino techniką savarankiškai ar negalite dalyvauti individualiose treniruotėse, tuomet kviečiame į papildomas. Jos planuojamos:  2022 m. sausio 28 d., ir 29 d. Šių treniruočių metu treneris dirbs su mokinių, norinčių užtvirtinti laikomų KYU žinias, grupėmis. Vienos treniruotės kaina – 10 EUR. Jeigu susirinks pakankamai dalyvų, treniruotės penktadieniais vyks nuo 18:00 val., šeštadieniais ir sekmadieniais – nuo 9:00 val.

Norėdami užsiregistruoti į papildomas treniruotes užpildykite žemiau esančią registracijos formą (ją rasite puslapio apačioje).

Registracija į kvalifikacinį 3-1 kyu diržų egzaminą.

 

 

PAPILDOMOS TRENIRUOTĖS

Registracija į papildomas treniruotes aukštiesiems diržams 2022 m. sausio mėn.
(prašome vardą įrašyti lietuviškomis raidėmis)
(prašome pavardę įrašyti lietuviškomis raidėmis)
Vienos treniruotės kaina – 10 EUR. Susiformavus norinčiųjų papildomai treniruotis grupei, informuosime užsiregistravusius dalyvius.
Jei turite klausimų ar pastabų, parašykite.