fbpx
Close

10-4 kyu diržų egzaminas

2022 02 20 (sekmadienį) vyks kvalifikacinis diržų egzaminas 10-4 kyu. Kviečiame dalyvauti, nes egzamino metu gautas diržas yra geriausias įrodymas, kad mokinys pasiekė aukštesnįjį kyokushin karatė technikos lygį. 

Vieta: Delfi sporto centras (Ozo g. 14C, Vilnius)
Pradžia 9 val., prašome atvykti – 08:30 val.
Laikantiems 4 kyu (žalias diržas), 5 kyu (žalia juostelė), 6 kyu (geltonas diržas) privalomos asmeninės apsaugos (kojų, rankų, berniukams – tarpkojo, mergaitėms – krūtinės).
Kainos*:

  • 10 kyu (oranžinis diržas) 37.00 Eur
  • 9 kyu (mėlyna juostelė) 37.00 Eur
  • 8 kyu (mėlynas diržas) 42.00 Eur
  • 7 kyu (geltona juostelė) 42.00 Eur
  • 6 kyu (geltonas diržas) 47.00 Eur
  • 5 kyu (žalia juostelė) 47.00 Eur
  • 4 kyu (žalias diržas) 57.00 Eur

* Jeigu negalėsite dalyvauti egzamine dėl pateisinamų priežasčių (ligos/izoliacijos ir pan.) ir likus ne mažiau nei 10 valandų iki oficialios renginio pradžios apie nedalyvavimą informuosite savo trenerį arba klubo administraciją (tel.nr. +37067543855, el. p. edita@budora.lt), už egzaminą  sumokėtas registracijos mokestis jums bus grąžintas arba užskaitytas kaip mokestis už treniruotes.

Registracija iki vasario 02 d.

Žinių patikrinimui bus organizuojamas nemokamas bandomasis egzaminas, kuris vyks vasario 6 d. 9:00 val. Delfi sporto centre Vilniuje. Molėtų pradinėje mokykloje bandomasis egzaminas vyks vasario 4 d. 18:00 val. Bandomasis egzaminas yra privalomas, nes jo metu treneriai įvertina bendrą mokinių pasiruošimą egzaminui, įvardina klaidas, kurias reikia ištaisyti iki egzamino arba pasiūlo dar pasimokyti iki kito egzamino. Mokiniai išbando savo jėgas, susipažįsta su egzamino eiga bei erdve, kurioje viskas vyks ir egzamino dieną jaučiasi labiau pasitikintys savimi.

Jeigu norite egzaminui ruoštis papildomai, spauskite čia.

Kiekvienas išlaikytas karatė diržas tampa turimų karatė žinių, darbštumo ir atkaklumo įrodymu visam gyvenimui. 

(prašome vardą įrašyti lietuviškomis raidėmis)
(prašome pavardę įrašyti lietuviškomis raidėmis)
Pateikti kriterijai skirti standartinio sudėjimo žmogui. Jei asmuo yra plonenis arba stambesnis už bendraamžius, reikėtų rinktis atitinkamai trumpesnį arba ilgesnį diržą.