Close

Naujo nario atmintinė

Norite sportuoti mūsų klube? Užsiregistruokite:

1 žingsnis. Lango viršuje dešinėje pusėje raskite žodį „SAVITARNA“ ir spauskite „Registruotis“.

2 žingsnis. Paspaudę ant žodžio „Registruotis“ nukeliausite į sporto klubo „Budora“ savitarnos sistemą: https://savitarna.budora.lt/register

3 žingsnis. Jei esate vienas iš vaiko tėvų ir registruojate savo vaiką į treniruotę, pirmiausia įrašykite savo kontaktinius duomenis: (el. paštą, vardą, pavardę, telefono numerį, gyvenamosios vietos adresą bei savo sukurtą slaptažodį) ir spauskite mygtuką „Registruotis“.

4 žingsnis. Kai patvirtinsite registraciją, būsite nukreipti į savo paskyrą Savitarnos sistemoje. Tuomet kairėje pusėje esančiame meniu pasirinkite temą „Klubo nariai“ ir dešinėje pusėje paspauskite mygtuką „Sukurti“, įveskite vaiko duomenis, pasirinkite vietą (mokyklą, darželį) ir grupę, kurioje lankysite/lankote treniruotes.

5 žingsnis. Patvirtinę treniruočių lankytojo (klubo nario) duomenis, el. paštu gausite sutartį, kurią reikia atsispausdinti, pasirašyti ir įkelti į sistemą kartu su sveikatos pažyma.

Ką turėti su savimi treniruotės metu?

Pirmoje treniruotėje turėkite sportinę aprangą, kuri nevaržytų vaiko judesių, gertuvę su vandeniu. Treniruotės metu sportuojame basi, todėl avalynė nereikalinga. Planuojantiems toliau lankyti karatė treniruotes rekomenduojame įsigyti specialią aprangą – kimono.

Atsiskaitymas už treniruotes

Kiekvieno mėnesio 1 darbo dieną yra išrašoma ir siunčiama sąskaita faktūra (sąskaitos išrašomos už einamąjį mėnesį), kurias reikia apmokėti iki mėnesio 10 dienos.

NVŠ ir kitos nuolaidos

Esame įtraukti į akredituotų programų sąrašą 2019-2021 metams, todėl iki rugsėjo 23 d. imtinai galite registruotis bei pildyti NVŠ sutartis. Ir jau nuo spalio 1 d. turėsite galimybę gauti 15 eurų neformaliojo vaikų švietimo krepšelį. Treniruotes lankant dviems ar daugiau šeimos narių – taikomos nuolaidos nuo 10 proc.

Renginiai

Esame daugiau nei karatė būrelis. Klube organizuojame diržų egzaminus bei varžybas, taip pat sportines-pramogines dienos stovyklas,  savaitės trukmės stovyklą bei įvairius kitus renginius. Dalyvaujame Vilniaus karatė lygos, LKKF bei kitų Lietuvos ir užsienio klubų organizuojamose varžybose. Per sezoną pradedantieji sportininkai  gali dalyvauti iki 5-ių varžybų.

Atviros treniruotės tėvams

Atviros treniruotės metu tėveliai turi galimybę stebėti visą treniruotę nuo pradžios iki galo, pamatyti kokie metodai taikomi treniruotės metu, kokius pratimus vaikai atlieka, taip pat po treniruotės turi galimybę pabendrauti ir su pačiu treneriu. Atviros treniruotės tėvams vyksta 2 kartus per metus.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime!

Lina  – Tel. nr.  +370 640 11210, El. paštas lina.m@budora.lt arba

Laima Tel. nr.  +370 672 08029 arba El. paštas laima@budora.lt