Close

Mokykla

2006 m. Vilniuje duris atvėrė Kyokushin karatė mokykla “Budora”, kurios įkūrėjas ir dabartinis vadovas – Donatas Imbras – 4 DAN juodojo diržo meistras, daugkartinis Pasaulio vicečempionas, Lietuvos ir Europos čempionas.

Daugiau nei per dešimtmetį “Budora” tapo didžiausiu karatė klubu Vilniuje ir vienu pajėgiausių Lietuvoje. Šiandien “Budora” vienija virš 1000 narių ir veikia daugiau nei 30-yje mokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų Vilniuje, Trakuose bei Molėtuose.

Karatė mokykla “Budora” išugdė ne vieną Lietuvos ir Europos čempioną, Pasaulio čempionato bei tarptautinių turnyrų prizininką. Didžioji dauguma šių profesionalių sportininkų ir šiandien yra kartu su mumis – toliau siekia sportinių aukštumų bei dirba mokyklos instruktoriais.

Sporto klube “Budora” laukiamas kiekvienas – nuo pačio mažiausio iki vyriausio, norintis sutvirtinti kūną, užsiimti aktyvia, įdomia ir įvairiapuse fizine veikla, išmokti apsiginti ar siekti sportinių aukštumų Kyokushin karatė stiliuje. Mūsų mokykloje Jūsų laukia ne tik karatė treniruotės, profesionalūs treneriai ir moderni treniruočių sistema, bet ir klubo organizuojami sporto ir pramoginiai renginiai, stovyklos ir, žinoma, platus naujų draugų ir bendraminčių būrys.

Susidomėjote? Prisijunkite prie mūsų klubo bendruomenės! Laukiame Jūsų:

Iki susitikimo treniruotėse!

Kyokushin karatė mokykla “Budora”