Close

Kūno tobulinimo treniruotės moterims

Patyrusios „Budora“ trenerės per ilgus treniruočių metus ir kelią link tarptautinio pripažinimo išbandė gausybę įvairių kovos menų, atletikos, fitneso, kūno rengybos ir ruošybos programų. Visą tai sistemino, tobulino ir gardino papildomais elementais.

Šiandien „Budora“ instruktorės kviečia visas moteris ir merginas prisijungti prie Moterų kūno tobulinimo treniruočių ir užsibrėžtų tikslų siekti drauge.

Treniruotės pradedamos įprastu viso kūno apšilimu, nuo kurio pereinama prie specifinių treniruotės tikslų – kiekvienas užsiėmimas skirtas lavinti vis kitą, probleminę raumenų grupę. Pavyzdžiui, vieną treniruotę visas dėmesys skiriamas šlaunims, o kitą – pilvo presui ar sėdmenų raumenims. Taip nuolatos keičiamos raumenų grupės, neleidžiama joms pervargti, atsirasti rutinai ir tuo pačių stiprinamas visas kūnas.

Treniruočių metu dirbama su savo kūno svoriais. Jei naudojami svareliai, tai tik labai lengvi – iki 1 kg. Kas antra treniruotė vyksta su TRX diržais. Šių funkcinių treniruočių metu kūnas dirba taip pat, kaip ir su jėgos treniruokliais, tačiau, pasitelkiant tik savo kūno svorį, įmanoma pasiekti didelių sportinių rezultatų ir išvengti traumų.

TRX treniruotės metu stiprinamos visos kūno dalys vienos treniruotės metu: išoriniai, vidiniai ir giluminiai raumenys. Šios treniruotės ne tik lavina kūną, bet ir didina ištvermę.

Žinoma, mūsų trenerės patars, kaip suderinti mitybą, parodys, ką galima atlikti papildomai, jei norite dar geresnių rezultatų.

Treniruotės 

Treniruotės vyksta 2 kartus per savaitę:

Vilniaus VGTU inžinerijos licėjuje – antradieniais ir ketvirtadieniais 18:15-19:15 val. trenerė Brigita Gustaitytė.

Vilniaus “Baltupių” progimnazija – antradieniais ir ketvirtadieniais 19:00-20:00 val. trenerė Magdalena Gustaitytė

Treniruotės trukmė – 60 minučių.

Ką reikia žinoti prieš ateinant?

Naujokėms pirmos dvi treniruotės visada nemokamos. Jums nereikia jokio išankstinio fizinio pasirengimo. Tad nedvejokite, pasikvieskite draugių ir ateikite išbandyti!

Jei nuspręsite lankyti mūsų organizuojamas treniruotes, tada prašysime internetinėje svetainėje užpildyti nario anketą bei pasirašyti sutartį su klubu.

Apranga

Rekomenduojame atsinešti laisvą, patogią sportinę aprangą ir avalynę. Taip pat  turėti rankšluostį bei gertuvę su vandeniu.

Draudimas

Esame vienintelis sporto klubas Lietuvoje, kuris nemokamai draudžia visus treniruočių dalyvius, tad pas mus galite sportuoti nesibaimindami patirti traumą.

Mokėjimai

Sąskaitas gausite elektroniniu paštu. Jas galima apmokėti pavedimu arba grynais pinigais treniruočių metu.

Jei turite klausimų – mielai juos atsakysime telefonu, elektroniniu paštu ar mūsų Facebook paskyroje.

Iki susitikimo!