Close

Karatė treniruotės vaikams

Karatė nėra tik kovos menas ir sportinė veikla – tai gyvenimo filosofija, disciplinos bei atkaklumo ugdymas, ir nuolatinis asmenybės tobulėjimas. Treniruočių metu mes siekiame, kad vaikai pirmiausia pamiltų sportą ir aktyvų bei sveiką gyvenimo būdą, ir tik tada siektų sportinių aukštumų. Ne kiekvienas privalo ir gali tapti čempionu, bet kiekvienas gali užaugti sveiku, stipriu ir mylinčiu sportą. Sporto šaka yra labai universali, tad treniruotėse yra laukiami tiek berniukai, tiek ir mergaitės!

Jaunieji sportininkai, dirbdami pagal unikalią klubo įkūrėjo sukurtą treniruočių metodiką, kuri paremta žaidimo elementais, sustiprins kūnus, dėl pratimų gausos ir įvairovės – lavins visas raumenų grupes, išmoks savigynos elementų, gerins koordinaciją, kūno lankstumą, lengviau sutelks dėmesį ir pasikraus teigiamos energijos. Dirbdami porose ar komandiniuose pratimuose, vaikai taip pat stiprina ir socialinius įgūdžius bei susiranda draugų su panašiu požiūriu ir vertybėmis.

Nors treniruočiu metu dirbama grupėse ir porose,  tačiau karatė yra individuali sporto šaka, todėl jau jauname amžiuje šis sportas padeda grūdinti ir formuoti tvirtą charakterį, įgyti pasitikėjimą savimi, valdyti emocijas, priimti greitus ir teisingus sprendimus, nepasiduoti agresijai bei išvengti konfliktinių situacijų.

Diržų sistema motyvuoja vaikus išsikelti ilgalaikius tikslus ir jų siekti. Vėliau tai atsispindi ir gyvenimiškose situacijose – mokinantis, ruošiantis egzaminams, siekiant tikslų, dėl kurių reikia dirbti ne vienerius metus.

Žinoma, karatė yra neatsiejama nuo Japonijos kultūros ir su ja ateinančių vertybių: pagarbos kitiems, sąžiningumo, supratingumo ir drąsos ugdymo. Visada siekiame, kad mūsų klube vaikai jaustųsi gerai, laisvai, tačiau gerbtų vieni kitus ir juos supančią aplinką.

Kyokushin karatė mokykloje „Budora“ turime net tris grupes, skirtas mažiesiems sportininkams:

Darželinukai – treniruotės vyksta žaidimų forma su karatė elementais.

Ikimokyklinukai – treniruotės vyksta žaidimų forma su karatė elementais ir pagrindinėmis taisyklėmis (susikaupimas, pagarba, rankos paspaudimas, nusilenkimai).

Mokyklinukai – treniruotės vyksta porose žaidybinėmis rungtimis, ruošiamasi egzaminams bei varžyboms.

Visi treniruočių dalyviai treniruočių metu naudoja specialias, vaikams skirtas apsaugas. Taip pat esame vienintelė karatė mokykla Lietuvoje, kuri nemokamai draudžia visus treniruočių dalyvius!

Kartu su vaikais kviečiame ateiti ir tėvelius. Sportuodami drauge galėsite sustiprinti tarpusavio ryšį, o taip pat ir gerai bei aktyviai praleisti laiką!

Ką reikia žinoti prieš ateinant?

Naujokams pirmos dvi treniruotės visada nemokamos, tad nedvejokite, mūsų tvarkaraščių skiltyje išsirinkite patogiausią treniruočių vietą ir ateikite. Treniruotės metu aptarsime Jūsų lūkesčius bei atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Jei nuspręsite lankyti mūsų organizuojamas treniruotes, tada prašysime internetinėje svetainėje užpildyti nario anketą bei pasirašyti sutartį su klubu ir atnešti medicininę pažymą.

Treniruotės

Visos grupės gali lankyti po tris treniruotes per savaitę: dvi treniruotės savo grupėje, trečia treniruotė – penktadienį Baltupių progimnazijoje, VGTU inžinerijos licėjuje arba Grigiškių „Šviesos“ gimnazijoje.

Apranga

Pirmoms treniruotėms rekomenduojame atsinešti laisvą, patogią sportinę aprangą. Treniruočių metu sportuojame basomis kojomis. Esant geram orui ir nusprendus treniruotę vesti lauke – reikia turėti sportinę avalynę.

Kimono pirkti nerekomenduojame iki kol nebus pirmųjų diržų egzamino.

Mokėjimai

Sąskaitas gausite elektroniniu paštu. Jas galima apmokėti pavedimu arba grynais pinigais treniruočių metu.

Jei turite klausimų – mielai juos atsakysime telefonu, elektroniniu paštu ar mūsų Facebook paskyroje.
Iki susitikimo!

Registracija į treniruotes.