Close

Karatė treniruotės suaugusiems

Kyokushin karatė mokykla „Budora“ vienija virš 900 narių ir yra didžiausia Vilniaus mieste. Daugiau nei per 10 veiklos metų klubas išugdė ne vieną Lietuvos rinktinės narį, šalies ir Europos čempioną bei Pasaulio vicečempioną.

Taigi, sportuodami „Budoroje“, Jūs dirbsite kartu su geriausiais Lietuvos ir Pasaulio atletais, kurie Jums perduos savo patirtį ir žinias. Čia savo kelią ras tiek siekiantys sportinių aukštumų ir norintys didelių pergalių, tiek ieškantys aktyvaus, įdomaus, kūną iškraunančio bei galvą išvalančio užsiėmimo, tiek ir kartu su savo vaikais norintys sportuoti ir tobulėti tėvai.

Kodėl verta rinktis kyokushin karatė?

Tai Olimpinė sporto šaka, kurios atšaka kyokushin yra viena populiariausių Lietuvoje ir pasaulyje. Kyokushin karatė yra pilno kontakto stilius, kuris apjungia tradicinius Goju-kai ir Shotokan stilius bei turi kovos elementų iš Muay Thai bei klasikinio bokso, tačiau čia draudžiami rankų smūgiai į galvą, todėl išvengsite sudėtingų traumų ir sportuosite saugiai. Visgi, tai itin efektyvi ir universali kovos sistema, turinti ilgametes tradicijas.

Kyokushin karatė kovos menas leidžia ne tik išmokti savigynos, tačiau ir lavina visas raumenų grupes, padeda atsikratyti viršsvorio, įgyti lankstumo bei lavina koordinaciją. Sporto šaka – universali, todėl kartu treniruojasi tiek vyrai, tiek ir moterys.

Prisijungę prie „Budoros“ taip pat tapsite ir mūsų bendruomenės dalimi, dalyvausite mokyklos šventėse, stovyklose, vyksite į varžybas Lietuvoje ir užsienyje. Čia sužinosite apie karatė kodeksą, istoriją, filosofiją bei išmoksite meditacijos pagrindų.

Karatė diržų sistema neleis atsipalaiduoti ir vėl skatins bei motyvuos užsibrėžti naujus tikslus ir siekius. Juodas diržas – didžiausias iššūkis pačiam sau. Priimk jį ir prisijunk prie mūsų.

Ką reikia žinoti prieš ateinant?

Naujokams pirmos dvi treniruotės visada nemokamos, tad nedvejokite, mūsų tvarkaraščių skiltyje išsirinkite patogiausią treniruočių vietą ir ateikite. Treniruotės metu aptarsime Jūsų lūkesčius bei atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Jei nuspręsite lankyti mūsų organizuojamas treniruotes, tada prašysime internetinėje svetainėje užpildyti nario anketą bei pasirašyti sutartį su klubu ir atnešti medicininę pažymą.

Treniruotės

Visos grupės gali lankyti po tris treniruotes per savaitę: dvi treniruotės savo grupėje, trečia treniruotė – penktadienį Baltupių progimnazijoje, VGTU inžinerijos licėjuje arba Grigiškių „Šviesos“ gimnazijoje.

Apranga

Pirmoms treniruotėms rekomenduojame atsinešti laisvą, patogią sportinę aprangą. Treniruočių metu sportuojame basomis kojomis. Esant geram orui ir nusprendus treniruotę vesti lauke – reikia turėti sportinę avalynę.

Kimono pirkti nerekomenduojame iki kol nebus pirmųjų diržų egzamino.

Draudimas

Esame vienintelė karatė mokykla Lietuvoje, kuri nemokamai draudžia visus treniruočių dalyvius, tad pas mus galite sportuoti nesibaimindami patirtį traumą.

Mokėjimai

Sąskaitas gausite elektroniniu paštu. Jas galima apmokėti pavedimu arba grynais pinigais treniruočių metu.

Jei turite klausimų – mielai juos atsakysime telefonu, elektroniniu paštu ar mūsų Facebook paskyroje.

Iki susitikimo!