Close

Individualios karatė treniruotės

Individuali karatė treniruotė – skirta norintiems patobulinti karatė įgūdžius arba tiems, kuriems lankyti treniruotes tvarkaraštyje nustatytu metu nėra patogu. Šių treniruočių metu treneris dirbs tik su Jumis, todėl pastebės daromas klaidas, neteisingai atliekamus smūgius ar pratimus. 

Individualias treniruotes veda visų grupių treneriai, o asmeninės treniruotės programą parenka Jūsų treneris, pokalbio su Jumis ar Jūsų vaiku metu įvertinęs Jūsų ar Jūsų vaiko galimybes bei poreikius. Asmeninių treniruočių laikas ir vieta derinamas su treneriu. Esant poreikiui, treneris gali dirbti su dviem sportininkais, stebėti juos kovoje, analizuoti, taisyti technikos klaidas.

Individualios treniruotės ypač rekomenduojamos prieš svarbius sezono startus, siekiant aukštų sportinių rezultatų ar ruošiantis aukštesniems kyu ar dan laipsniams gauti.

Individualias karatė treniruotes rekomenduojame norintiems:

  • papildomai ugdyti savo ar savo vaiko karatė įgūdžius;
  • pasivyti grupę po ligos ar atostogų arba dėl vienokių ar kitokių priežasčių norintiems prisijungti prie aukštesnio lygio grupės;
  • sustiprinti savo silpnąsias puses;
  • pasiruošti egzaminams;
  • pasiruošti varžyboms.

Pavyzdžiui, jei Jūs ar Jūsų vaikas:

  • ruošiatės varžyboms, tokiose asmeninėse treniruotėse bus gludinami judesiai ir technika, stiprinami kovos įgūdžiai, analizuojami priešininkai, stiprinamos silpnosios pusės, ruošiamasi psichologiškai, derinama mityba ir kiti aspektai.
  • ruošiatės diržų egzaminams, tokiu atveju asmeninės treniruotės metu treneris padės mokytis technikos ir kitų egzaminui išlaikyti reikalingų įgūdžių.

 

Registracija į individualias treniruotes

Parašykite, kokiomis valandomis galėtumėte atvykti į treniruotes, taip pat nurodykite priežastis arba tikslus, ką norėtumėte sužinoti/ išmokti šios treniruotės (-ių) metu bei kitą informaciją, kuri galėtų būti aktuali treneriui, planuojant treniruotės laiką.