Close

Individualios karatė treniruotės

Jei norite papildomai ugdyti savo ar savo vaiko karatė įgūdžius, pasivyti grupę dėl praleistų užsiėmimų, sustiprinti silpnąsias puses ar pasiruošti egzaminams, kviečiame registruotis į individualią treniruotę.

Individualias treniruotes veda visų grupių treneriai.  Treniruotės pobūdį parenka Jūsų treneris, pasikalbėjęs su Jumis, įvertinęs Jūsų ar Jūsų vaiko galimybes ir treniruotės poreikį.

Jei reikalinga individuali treniruotė prieš varžybas, tada dirbama ties kovos elementais, gludinami judesiai ir technika, analizuojami priešininkai, stiprinamos silpnosios pusės, ruošiamasi psichologiškai, derinama mityba ir kiti aspektai.

Jei ruošiamasi diržų egzaminams, tokiu atveju treneris padeda mokytis technikos ir visko, ko reikia egzaminui išlaikyti.

Individualios treniruotės metu treneris dirbs tik su Jumis, todėl pastebės daromas klaidas, neteisingai atliekamus smūgius ar pratimus.

Jei norima, treneris gali dirbti su dviem sportininkais, stebėti juos kovoje, analizuoti, taisyti technikos klaidas.

Individualios treniruotės ypač rekomenduojamos prieš svarbius sezono startus, siekiant aukštų sportinių rezultatų ar ruošiantis aukštesniems kyu ar dan laipsniams gauti.

Laikas

Treniruočių laikas ir vieta derinami asmeniškai su treneriu.

Kaina

Individualios treniruotės kaina suaugusiajam ir vaikams – 20 EUR.
Individuali treniruotė 2 vaikams – 15 EUR vaikui.

Trukmė

Treniruotės trukmė – 60 minučių.