Close

Funkcinės treniruotės vaikams

Apie treniruotę: Funkcinės treniruotės, tai visame pasaulyje populiarus treniruočių tipas, apimantis pratimus, artimus žmogaus kasdienei veiklai. Šioms treniruotėms būdingas kompleksinis ir visapusiškas požiūris į kūną, todėl programos pasižymi įvairių krypčių, besikeičiančio tempo ir intensyvumo pratimais, reikalaujančiais kompleksinių fizinių gebėjimų ir judesių technikos visumos. Funkcinių treniruočių metu vaikai dirba tiek su savo kūno svoriu, tiek su papildomais svoriais ir įvairiu inventoriumi (gumomis, hanteliais, jėgos diržais, giromis, ir kt.). Treniruotės metu dominuoja funkciniai judesiai, tokie kaip traukimas, siekimas, pritūpimai, įtūpstai ar įvairios jų kombinacijos ir šie pratimai yra atliekami darbo bei poilsio intervalais.

Funkcinės treniruotės vyksta nedidelėse grupėse, todėl kiekvienas vaikas dirba savo maksimaliu režimu, o buvimas grupėje motyvuoja pasistengti dar labiau, pasivaržyti su kitais. Žinoma, mūsų treneris patars, kaip suderinti mitybą, parodys, ką galima atlikti papildomai. 

Treniruotės trukmė: 60 min.

Kam skirta? Beveik visus pratimus galima palengvinti, todėl treniruotes gali lankyti tiek pradedantys sportuoti, tiek vidutinio ar gero fizinio pasirengimo vaikai bei jaunimas. 

Kur? Budora treniruočių studijoje, Pašilaičių g. 13, Vilnius (Vilniaus Gabijos gimnazija)

Funkcinės treniruotės nauda:

  • Lavinamos pagrindinės fizinės ypatybės (greitumas, jėga, ištvermė, koordinacija).
  • Stiprinami absoliučiai visi kūno raumenys.
  • Formuojama ir lavinama taisyklinga laikysena.
  • Didesnis lankstumas ir paslankumas.
  • Traumų prevencija.
  • Stiprėja širdies ir kraujagyslių sistemos veikla.
  • Mažėja riebalinis audinys.
  • Gražėja raumenų reljefas.
  • Pozityvios energijos ir geros nuotaikos užtaisas.
  • Treniruotės yra naudingos ruošiantis bet kokių sporto šakų varžyboms.

Reikalingos priemonės treniruotėje: Laisva, patogi sportinė apranga ir avalynė. Taip pat treniruotėje rekomenduojame turėti rankšluostį bei gertuvę su vandeniu.

Treneris: Treniruotes veda Liutauras Kasparavičius: Funkcinių jėgos bei ištvermės treniruočių treneris, turintis daugiau nei 8 metų darbo patirtį fizinio rengimo srityje. Treneris Liutauras sportuoja nuo vaikystės ir yra sukaupęs daug patirties tiek kaip sportininkas, tiek kaip treneris, todėl gerai supranta kiekvieną sportuojantį ir gali parinkti geriausiai tinkančias treniruotes bei fizinį krūvį. Treneris dirba su atskirų sporto šakų atletais (bėgimas, crossfit, karatė), suaugusiųjų bei vaikų  grupėmis.

 

Paulė ir Agnė Lavrinovičiūtės: “Fizinio rengimo treniruotes lankom, kad sustiprėtumėme, atsirastų didesnė ištvermė. O po kurio laiko rezultatas tikrai matyti. Atsiranda galimybė išbandyti įvairesnę sporto įrangą, sužinoti daugiau naujų pratimų, bei linksmai pasibūti su draugais.”

Emilis Urbanavičius: “Fizinio rengimo treniruotės man patinka ir lankau, todėl kad norėčiau sustiprėti, labiau pasiruošti varžyboms fiziškai. Šias treniruotes smagu lankyti, nes yra gera atmosfera, gera draugų kompanija. Geras bei smagus treneris🙂”

Skomanto Lukšos mama Asta: “Skomantas labai patenkintas, kad lanko fizinio parengimo treniruotes. Vertina ir gerbia trenerį Liutaurą. Išėjęs daug pasakoja, ką veikė treniruotės metu ir planuoja, kaip eis į kitą. Mano sūnus mano, kad treniruotės išmokys jį planuoti laiką, bus ištvermingesnis, greitesnis, vikresnis.”

 

***

Jei turite klausimų – susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu: 

ligita@budora.lt, tel. +370 672 08029 arba ausra@budora.lt, tel. +370 640 11210.

Iki susitikimo treniruotėse!

Registracija į funkcines treniruotes vaikams: