Close

Funkcinės treniruotės vaikams

Kam skirta?  įvairaus amžiaus vaikams, fizinis pasirengimas nėra svarbu.

Kur? Mūsų treniruočių studijoje, Pašilaičių g. 13, Vilnius (Vilniaus Gabijos gimnazija)

Kada? Grupės startuoja 2019 m. balandžio 1 d.

Treniruotės vyks:

Funkcinė treniruotė vaikams: antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 15:00 – 16:00 val.

Treniruotės trukmė: 60 min

Ugdomos fizinės savybės: jėga, greitis, ištvermė, sprogstamoji jėga, koordinacija, lankstumas

Paulė ir Agnė Lavrinovičiūtės: “Fizinio rengimo treniruotes lankom, kad sustiprėtumėme, atsirastų didesnė ištvermė. O po kurio laiko rezultatas tikrai matyti. Atsiranda galimybė išbandyti įvairesnę sporto įrangą, sužinoti daugiau naujų pratimų, bei linksmai pasibūti su draugais.”

Apranga: Laisva, patogi sportinė apranga ir avalynė. Taip pat treniruotėje rekomenduojame turėti gertuvę su vandeniu bei rankšluostį.

Apie treniruotę: Tai viso kūno stiprinimui ir lavinimui skirtos treniruotės, kurių metu atliekami funkciniai, jėgos bei ištvermės pratimai. Funkcinių treniruočių metu dirbame tiek su savo kūno svoriu, tiek su papildomais svoriais ir įvairia įranga (gumomis, hanteliais, TRX diržais, giromis, ir kt.), pratimus atliekame darbo bei poilsio intervalais. Treniruočių metu didelis dėmesys skiriamas taisyklingam pratimų atlikimui ir saugiai technikai.

Treniruočių nauda: pagerėja bendras fizinis pasirengimas, formuojasi taisyklinga laikysena. Be to, šios treniruotės yra naudingos ruošiantis kitų sporto šakų varžyboms.

Treniruotes veda Liutauras Kasparavičius: Funkcinių jėgos bei ištvermės treniruočių treneris, turintis daugiau nei 8 metų darbo patirtį fizinio rengimo srityje. Treneris Liutauras sportuoja nuo vaikystės ir yra sukaupęs daug patirties tiek kaip sportininkas, tiek kaip treneris, todėl gerai supranta kiekvieną sportuojantį ir gali parinkti geriausiai tinkančias treniruotes bei fizinį krūvį. Treneris dirba su atskirų sporto šakų atletais (bėgimas, crossfit, karatė), suaugusiųjų bei vaikų  grupėmis. 

Emilis Urbanavičius: “Fizinio rengimo treniruotės man patinka ir lankau, todėl kad norėčiau sustiprėti, labiau pasiruošti varžyboms fiziškai. Šias treniruotes smagu lankyti, nes yra gera atmosfera, gera draugų kompanija. Geras bei smagus treneris🙂”

Skomanto Lukšos mama Asta: “Skomantas labai patenkintas, kad lanko fizinio parengimo treniruotes. Vertina ir gerbia trenerį Liutaurą. Išėjęs daug pasakoja, ką veikė treniruotės metu ir planuoja, kaip eis į kitą. Mano sūnus mano, kad treniruotės išmokys jį planuoti laiką, bus ištvermingesnis, greitesnis, vikresnis.”

 

***

Jei turite klausimų – susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu: 

ligita@budora.lt, tel. +370 672 08029 arba ausra@budora.lt, tel. +370 640 11210.

Iki susitikimo treniruotėse!