Close

Funkcinės treniruotės moterims

Kam skirta? Moterims, merginoms

Kur? Treniruotės vyksta Vilniaus Baltupių progimnazijoje, Vilniaus Gedimino Technikos inžinerijos licėjuje bei Vilniaus Gabijos gimnazijoje (nuo 2019 m. balandžio 1 d.)*

Treniruotės trukmė: 60 min

Intensyvumas: Vidutinis

Dirbantys raumenys: viso kūno raumenys

Apranga: Laisva, patogi sportinė apranga ir avalynė. Taip pat treniruotėje rekomenduojame turėti gertuvę su vandeniu bei rankšluostį.

Apie treniruotę:

Treniruotės pradedamos įprastu viso kūno apšilimu, nuo kurio pereinama prie specifinių treniruotės tikslų – kiekvienas užsiėmimas skirtas lavinti vis kitą, probleminę raumenų grupę. Pavyzdžiui, vieną treniruotę visas dėmesys skiriamas šlaunims, o kitą – pilvo presui ar sėdmenų raumenims. Taip nuolatos keičiamos raumenų grupės, neleidžiama joms pervargti, atsirasti rutinai ir tuo pačių stiprinamas visas kūnas.

Treniruočių metu dirbama su savo kūno svoriais. Jei naudojami svareliai, tai tik labai lengvi – iki 1 kg. Kas antra treniruotė vyksta su TRX diržais. Šių funkcinių treniruočių metu kūnas dirba taip pat, kaip ir su jėgos treniruokliais, tačiau, pasitelkiant tik savo kūno svorį, įmanoma pasiekti didelių sportinių rezultatų ir išvengti traumų.

TRX treniruotės metu stiprinamos visos kūno dalys vienos treniruotės metu: išoriniai, vidiniai ir giluminiai raumenys. Šios treniruotės ne tik lavina kūną, bet ir didina ištvermę.

Žinoma, mūsų trenerės patars, kaip suderinti mitybą, parodys, ką galima atlikti papildomai, jei norite dar geresnių rezultatų.

Treniruotę veda mūsų klubo trenerės – Brigita Gustaitytė ir Magdalena Gustaitytė.

*Daugiau informacijos apie treniruočių vietas rasite paspaudę meniu nuorodą “Tvarkaraštis“.

Vilma Neimontienė: “Treniruočių metu mes puikiai leidžiame laiką. Atliekant pratimus prakaitas bėga upeliais, bet tuo pačiu metu gera nuotaika nepalieka. Trenerė moka visas sportuojančias sujungti į vieną krūvą. Atrodo visos tokios skirtingos, bet treniruotės metu esam kaip viena. Labai didelis treniruočių pliusas, kad atliekami pratimai yra priderinami kiekvienos moters pajėgumams ir atsižvelgiama į sveikatos problemas. Nėra jokio spaudimo, tik draugiškas palaikymas.”

***

Jei turite klausimų – susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu: 

ligita@budora.lt, tel. +370 672 08029 arba ausra@budora.lt, tel. +370 640 11210.

Iki susitikimo treniruotėse!