fbpx
Close

Fizinio rengimo treniruotės vaikams

Apie treniruotę: Fizinio rengimo treniruotės / funkcinės treniruotės – tai visame pasaulyje populiarus treniruočių tipas, apimantis pratimus, artimus žmogaus kasdienei veiklai. Šioms treniruotėms būdingas kompleksinis ir visapusiškas požiūris į kūną, todėl programos pasižymi įvairių krypčių, besikeičiančio tempo ir intensyvumo pratimais, reikalaujančiais kompleksinių fizinių gebėjimų ir judesių technikos visumos. Funkcinių treniruočių metu vaikai dirba tiek su savo kūno svoriu, tiek su papildomais svoriais ir įvairiu inventoriumi (gumomis, svarmenimis, jėgos diržais, giromis, ir kt.). Treniruotės metu dominuoja funkciniai judesiai, tokie kaip traukimas, siekimas, pritūpimai, įtūpstai ar įvairios jų kombinacijos ir šie pratimai yra atliekami darbo bei poilsio intervalais.

Fizinio rengimo treniruotės vyksta nedidelėse grupėse, todėl kiekvienas vaikas dirba savo maksimaliu režimu, o buvimas grupėje motyvuoja pasistengti dar labiau, pasivaržyti su kitais. 

Fizinio rengimo treniruočių nauda:

 • Lavinamos pagrindinės fizinės ypatybės (greitumas, jėga, ištvermė, koordinacija).
 • Stiprinami absoliučiai visi kūno raumenys.
 • Formuojama ir lavinama taisyklinga laikysena.
 • Didesnis lankstumas ir paslankumas.
 • Traumų prevencija.
 • Stiprėja širdies ir kraujagyslių sistemos veikla.
 • Mažėja riebalinis audinys.
 • Gražėja raumenų reljefas.
 • Pozityvios energijos ir geros nuotaikos užtaisas.
 • Treniruotės yra naudingos ruošiantis bet kokių sporto šakų varžyboms.

Treniruotės trukmė: 60 min.

Kam skirta? Beveik visus pratimus galima palengvinti, todėl treniruotes gali lankyti tiek pradedantys sportuoti, tiek vidutinio ar gero fizinio pasirengimo vaikai bei jaunimas. 

Rinktinei (privaloma) 2 kartai per savaitę:

Kodėl reikia 2 kartų/sav.? Karatė treneris visą dėmesį, koncentraciją sutelkia į karatė mokymą, veiksmų tobulinimą. Fizinio rengimo treneris susitelkia ties fizinėmis ypatybėmis, jų lavinimu. Karatė treniruočių neužtenka, kad būtų galima tinkamai fiziškai pasiruošti varžyboms. 3 karatė treniruotės suteikia galimybę koncentruotis ties karatė ir kovine technika, o 2 fizinio rengimo pratybos – sutvirtėti fiziškai, lengviau atlikti techninius dalykus ir geriau pasirodyti varžybose. Lietuvos vaikų čempionatas parodė, kad iš 10 prizinių vietų, pelnytų mūsų klubo sportininkų, 9 buvo lankę Budoros fizinio rengimo treniruotes. Tai puikus įrodymas, kad papildomas darbas su fiziniu rengimu atneša pergales.

Pažengusiems (rekomenduojama) 1 kartas per savaitę

Kodėl verta? Pažengusiems rekomenduojama 1 fizinio rengimo treniruotė per savaitę, nes 2 savaitinėse karatė treniruotėse neužtenka laiko tinkamai pasirengti fiziškai. Natūralu, kad karatė treneriai labiau susikoncentravę ugdytinius mokyti ir tobulinti karatė techniką ir taktiką. Papildoma 1 fizinio rengimo treniruotė, padės vaikui sutvirtėti fiziškai, visapusiškai pasiruošti karatė treniruotėms, varžyboms, diržų egzaminams. Be to, siekiant ateityje patekti į Budora klubo rinktinę, reikės pranokti tiesioginius konkurentus, su jais varžytis ne tik karatė suvokime ir technikoje, bet ir fiziniame pasirengime.

Sportuojantiems (rekomenduojama) 1 kartas per savaitę

Kodėl verta? Pažengusiems rekomenduojama 1 fizinio rengimo treniruotė per savaitę, nes 2 savaitinėse karatė treniruotėse neužtenka laiko tinkamai pasirengti fiziškai. Natūralu, kad karatė treneriai labiau susikoncentravę ugdytinius mokyti ir tobulinti karatė techniką ir taktiką. Papildoma 1 fizinio rengimo treniruotė, padės vaikui sutvirtėti fiziškai, visapusiškai pasiruošti karatė treniruotėms, varžyboms, diržų egzaminams.

Kur ir kada?

Kol šalyje paskelbtas karantinas, fizinio rengimo treniruotės vyksta nuotoliniu būdu:

 • pirmadieniais 16:00-17:00 val.  ir trečiadieniais: 16:00-17:00 val. trenerė Emilija Gataveckaitė
 • antradieniais 16:00-17:00 val. ir ketvirtadieniais: 16:00-17:00 val. treneris Ričardas Pupeikis
 • antradieniais 16:00-17:00 val. ir penktadieniais: 16:00-17:00 val. treneris Arnas Staniulis

Karantinui pasibaigus treniruotės vyks:

 • Budora treniruočių studijoje (Pašilaičių g. 13, Vilnius, Vilniaus Gabijos gimnazija) antradieniais  15:30-16:30val.  ir ketvirtadieniais  15:30-16:30 val.  arba pirmadieniais 15:30-16:30 val.  ir trečiadieniais 15:30-16:30 val.
 • Vilniaus Baltupių progimnazijoje (Didlaukio g. 23, Vilnius) pirmadieniais 15:00-16:00 val.  ir trečiadieniais: 15:00-16:00 val.
 • Vilniaus sav. Grigiškių “Šviesos” gimnazijoje (Šviesos g. 16, Vilnius) antradieniais 16:00-17:00 val. ir ketvirtadieniais 16:00-17:00 val.
 • VGTU inžinerijos licėjuje (Antakalnio g. 120, Vilnius) antradieniais 16:00-17:00 val. ir ketvirtadieniais: 16:00-17:00 val.

Kokia kaina?

 • 1 kartas / savaitę: 30 EUR/mėn. pasirašius sezoninę sutartį, 35 EUR/mėn. pasirašius mėnesinę sutartį (kol treniruojamės nuotoliniu būdu, taikome 5 EUR nuolaidą);
 • 2 kartai / savaitę: 45 EUR/mėn. pasirašius sezoninę sutartį, 50 EUR/mėn. pasirašius mėnesinę sutartį (kol treniruojamės nuotoliniu būdu, taikome 10 EUR nuolaidą).

Reikalingos priemonės treniruotėje: Laisva, patogi sportinė apranga ir avalynė. Taip pat treniruotėje rekomenduojame turėti rankšluostį bei gertuvę su vandeniu.

Paulė ir Agnė Lavrinovičiūtės: “Fizinio rengimo treniruotes lankom, kad sustiprėtumėme, atsirastų didesnė ištvermė. O po kurio laiko rezultatas tikrai matyti. Atsiranda galimybė išbandyti įvairesnę sporto įrangą, sužinoti daugiau naujų pratimų, bei linksmai pasibūti su draugais.”

Emilis Urbanavičius: “Fizinio rengimo treniruotės man patinka ir lankau, todėl kad norėčiau sustiprėti, labiau pasiruošti varžyboms fiziškai. Šias treniruotes smagu lankyti, nes yra gera atmosfera, gera draugų kompanija. Geras bei smagus treneris🙂”

***

Jei turite klausimų – susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu: 

laima@budora.lt, tel. +370 672 08029.

Iki susitikimo treniruotėse!

Registracija į nuotolines fizinio rengimo treniruotes vaikams

Pasirinkite karatė trenerį, pas kurį sportuojate. Jeigu nesportuojate, rinkitės "Esu naujokas".
Rinktinės grupėms rekomenduojama 2 k. per savaitę
Jei turite papildomų klausimų ar pastabų, įrašykite.