Close

Administracija

Sporto klubo valdyba


Donatas Imbras 

Įkūrėjas, valdybos narys

Mėgstamiausias posakis: “Kiekvienoje beviltiškoje situacijoje yra išeitis.”

Trumpai apie mane: visą laiką jaučiau, kad mano gyvenimas yra susietas su sportu, todėl 1999 m. Šiauliuose pradėjau studijuoti Kūno kultūros ir sporto pedagogiką. Baigiau bakalauro ir magistro studijas. Praėjus pusantrų metų po studijų baigimo supratau, kad mano aistra yra karatė ir Vilniuje įkūriau sporto klubą “Budora”. Įkurdamas klubą žinojau, kad man reikia dar daugiau iššūkių. Ieškojau savęs, kol supratau, kad noriu išmėginti save versle – metalo prekybos sferoje, į kurią mane taip pat atvedė karatė. Tikiu mokymusi visą gyvenimą, esu baigęs ne vieną aukštąją mokyklą ir vis dar mokausi. 2019 m. įgijau verslo administravimo magistro laipsnį BMI ir įstojau į verslo administravimo doktorantūrą Lausanne verslo mokykloje. O nuo 2019 m. gegužės priėmiau dar vieną iššūkį, kuris susijęs ir su mano dabartinėmis studijomis, pradėjau dirbti vienoje IT įmonėje, kur mano veikla yra susijusi verslo strategijų įgyvendinimu.

 

 

 

 

 

Lina Svirnelienė

Verslo vystymo vadovė, valdybos narė

Mėgstamiausias posakis: “Jei tik nori, viskas yra įmanoma”.

Trumpai apie mane: Esu sukaupusi 15+ verslo vadybos, pardavimų bei pokyčių įgyvendimo patirtį paslaugų sektoriuje – žiniasklaidos, renginių organizavimo, emocinės paramos bei sporto ir sveikatingumo srityse. Sporto klube “Budora” dirbu nuo 2017 m. lapkričio mėnesio. Pradėjau Veiklos ir plėtros vadovės pareigose bei buvau atsakinga už visą pluoštą skirtingų veiklų – nuo strateginių diskusijų iki pokyčių iniciavimo ir įgyvendinimo, nuo personalo administravimo ir komandos formavimo iki viso klubo veiklos organizavimo. Nuo 2019 m. lapkričio mėnesio koncentruojuosi į tokias veiklas, kaip strateginis planavimas, verslo vystymas bei HR. Nuo 2019 m. rudens esu sertifikuota “Thomas International”  PPA (ang. Personal Profile Analysis arba liet. Asmeninio profilio analizė) sprendimų specialistė.

 

 

 

 

 

Viktorija Liepienė

Veiklos vadovė, valdybos narė

Mėgstamiausias posakis: “Kuo daugiau veiksi, tuo daugiau nuveiksi.”

Trumpai apie mane: Draugystę su sporto klubu “Budora” pradėjau prieš 12 metų kaip sportininkė – penkerius metus lankiau karatė treniruotes, iš jų pora metų dirbau vaikų trenere. Laikui bėgant supratau, kad mane labiau traukia klubo veiklos administravimas ir procesų valdymas. Ketverius metus dirbau klubo administratore-vadybininke ir buvau atsakinga už bendravimą su klientais ir ugdymo įstaigomis, trenerių darbo organizavimą, įmonės šventes ir pan. Įmonei augant, tam tikros pareigybės atsiskyrė ir iš vadybininkės tapau renginių projektų vadove. Šiuo laikotarpiu buvau atsakinga už visus įmonės organizuojamus renginius bei už mūsų klubo narių dalyvavimo kitų organizacijų varžybose koordinavimą. Nuo 2019 m. lapkričio tapau Veiklos vadove, atsakinga už klubo operacinę veiklą ir rezultatus, įskaitant trenerių darbą, aukštą klientų aptarnavimo kokybę, kokybišką renginių įgyvendinimą, bendravimą su ugdymo įstaigomis.

 

 

 

Administracija

 

Ernestas Vaitkevičius

Sporto projektų vadovas

Mėgstamiausias posakis: “Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga arba nuotaika.”

Trumpai apie mane: Esu įgijęs Kūno kultūros pedagogo bakalaurą bei Sporto industrijų vadybos magistro laipsnį. Po bakalauro studijų dirbau Policijos departamente, kur buvau atsakingas už policijos pareigūnų profesinį ir fizinį rengimą, organizavau įvairius sporto ir sveikatinimo renginius policijos pareigūnams. Sporto klube “Budora” dirbu nuo 2019 m. kovo mėn. Esu atsakingas už sportinę dalį: treniruočių vedimo, grupių sudarymo bei ugdymo programų tvarkos rengimą ir atnaujinimą, treniruočių tvarkaraščių sudarymą. Koordinuoju trenerių veiklą ir rūpinuosi jų profesiniu tobulėjimu, prižiūriu sporto objektus ir inventorių bei rūpinuosi visais kitais su treniruotėmis ir treniravimu susijusiais klausimais.

 

 

 

 

 

Laima Urbanavičiūtė

Ryšių su klientais vadybininkė

Mėgstamiausias posakis: “Per aspera ad astra“ (per kančias į žvaigždes) 😊

Trumpai apie mane: Esu dirbusi 2-jose telekomunikacijų bendrovėse klientų aptarnavimo ir pardavimų vadybininke. Bendravimas su žmonėmis, konsultavimas, sutarčių administravimas – buvusio darbo kasdienybė. Teko prisiliesti ir prie administratorės pozicijos. Dirbau odontologijos klinikoje ir susipažinau su to darbo specifika. Šiuo metu Sporto klube “Budora” esu atsakinga už ryšių palaikymą su klientais. Stengiuosi padėti rasti atsakymus klubo nariams, kurie kreipiasi įvairiais klausimais: nuo mokėjimų iki klausimų apie renginius ar treniruotes. Prisidedu prie renginių, varžybų organizavimo. Darbas “Budoroje” yra pilnas iššūkių, bet labai įdomus! 😊

 

 

 

 

 

Lina Mikučionytė

Ryšių su klientais vadybininkė

Mėgstamiausias posakis: “Viskas yra įmanoma, jei tik labai nori.”

Trumpai apie mane: Esu dirbusi duomenų bazių administratore Lietuvos technikos bibliotekoje, lektore ir bibliografe Vilniaus Gedimino technikos universitete, socialine koordinatore “Caritas” Užsieniečių integracijos programoje, pardavimų vadybininke vienoje kelionių agentūroje. Dirbau ir iki šiol dirbu jogos mokytoja. Prie sporto klubo “Budora” komandos prisijungiau 2019 m. gruodžio mėnesį. Esu atsakinga už ryšių su klientais palaikymą.

 

 

 

 

 

 

Marytė Zakarauskienė

Buhalterė

Mėgstamiausias posakis: “Jei nori, kad gyvenime kažkas pasikeistų-pradėk keistis pats”.

Trumpai apie mane: Bendra patirtis finansų ir apskaitos srityje virš 30 metų. Prie sporto klubo “Budora” komandos prisijungiau 2019 m. birželio mėn. ir esu atsakinga už klubo buhalterinės apskaitos tvarkymą.

 

 

 

 

 

 

Partneriai

 

Algimantas Nedzveckas

IT sistemų konsultantas

Trumpai apie mane: jau 10 metų dirbu su įvairaus dydžio IT projektais bei konsultuoju įmones IT strategijos, duomenų analitikos, inovacijų naudojamumo (angl. usability) klausimais. Su sporto klubu “Budora” bendradarbiaujame IT sistemų tobulinimo klausimais nuo 2018 m.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ieva Zajankauskaitė

Socialinių tinklų komunikacija

Mėgstamiausias posakis: “Accept the mystery”.  (Kitaip tariant, laimė slypi priėmime gyvenimo toks, koks jis yra, pilnai jį išgyvenant) 🙂

Trumpai apie mane: Rinkodaros srityje dirbu jau virš 5 metų ir per tą laiką įgyvendinau daug įvairių rinkodaros projektų sporto, aviacijos bei mažmeninės prekybos industrijose. Su sporto klubu “Budora” bendradarbiaujame nuo 2019 m. pavasario, komandoje esu atsakinga už socialinių tinklų komunikaciją.