fbpx
Close

Pasiruošimo diržų egzaminams sesija

Nuo 2022 m. lapkričio 21 d. prasideda intensyvi pasiruošimo diržų egzaminams sesija. Klubo ugdytiniai sėkmingai atsikaitę diržų techniką, bus užtikrintai pasiruošę laikyti kvalifikacinį diržų (10-8 kyu) egzaminą arba oranžinės juostelės egzaminą.

Kaip vyks mokymasis ir atsiskaitymai?

Lapkričio 21-25 d. treneris išdalins mokiniams atsiskaitymo korteles, kuriose bus įrašyta norimo laikyti kyu technika. Ją išmokę treniruočių metu, vaikai tobulins bei kartosis savarankiškai arba papildomose treniruotėse ir turės atsiskaityti treneriui tada, kai jausis užtikrintai mokantys atlikti bent vieną iš užduočių: stovėsenas, rankų techniką, gynybą, kojų techniką, fizinio pasirengimo pratimus, kata ar renraku.

 

 

 

 

 

 

Kiekvienos treniruotės metu bus skiriama laiko užduočių atsiskaitymui ir pats ugdytinis pasakys, kurias užduotis jau yra pasirengęs atsiskaityti. Treneris įrašys kiekvienos užduoties atlikimo įvertinimą 5-balėje sistemoje. Iki 10-8 kyu bandomojo arba oranžinės juostelės egzamino atsiskaičius visas kortelėje įrašytas užduotis bus išvestas kiekvieno vaiko įvertinimų vidurkis ir paaiškės, ar pasiruošimas egzaminui yra pakankamas, ar patartina dar pasimokius sulaukti kitos egzaminų sesijos. 

Būtinai pasitikrinkite, ar esate pasirašę nario sutartis su klubu (kitaip nematysite e-mokymų filmukų) ir pradėkime intensyviai ruoštis aukštesnio diržo egzaminui!