fbpx
Close

Naujokų registracija į karatė treniruotes 2022/2023 m.m. sezone

Kviečiame pradėti lankyti karatė treniruotes 2022/2023 m.m. sezone.

Mes skatiname sveiką vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų gyvenimo būdą ir užimtumą: rengiame Kyokushin karatė bei fizinio rengimo treniruotes įvairiose mokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose Vilniuje, Grigiškėse, Trakų Vokėje, Paberžėje bei Molėtuose. Mūsų klube treniruojasi įvairaus amžiaus sportininkai nuo 4 iki 60+ metų, vyksta funkcinės treniruotės moterims, mokinių atostogų metu organizuojamos aktyvaus laisvalaikio stovyklos ir sporto renginiai.

Profesionalūs mūsų klubo treneriai ne tik padeda siekti norimų sportinių rezultatų ar pergalių, bet, vadovaudamiesi vieninga ugdymo sistema, stiprina mokinių psichologinį pasirengimą, ugdo moralines vertybes, asmenines ir socialines savybes. Mes skatiname ugdytinius pasitikėti savo jėgomis, būti drąsiais, užsispyrusiais, siekti užsibrėžtų tikslų, būti sąžiningais ir atsakingais. Ugdome pagarbą sau, treneriams, bei kitiems klubo nariams.

Naujų draugų ir bendraminčių būrys tavęs jau laukia. Ateik susipažinti, nes pirma treniruotė NEMOKAMA.

Jeigu norite pradėti lankyti Kyokushin karatė treniruotes, užpildykite naujokų registracijos formąhttps://forms.gle/YJMAh2nNXpi1wJaA7

Esamiems klubo nariams registruotis iš naujo nereikia.

Treniruočių  tvarkaraštį rasite čia: https://budora.lt/#tvarkarastis
Daugiau apie karatė treniruotes vaikams skaitykite čia: https://budora.lt/karate-treniruotes-vaikams/