fbpx
Close

Sportuosime visą vasarą

Vasara per trumpa, kad ją leistumėte pasyviai! Lankykite treniruotes vasarą, palaikykite sportinę formą ir turėsite galimybę rugpjūčio mėnesį laikyti 10-5 kyu egzaminą.

VASARĄ AKTYVIAI SPORTUOSIME. Vasaros treniruotėse tobulinsime karatė technikos įgūdžius, stiprinsime savo fizinį pasirengimą, koordinaciją, pasitikėjimą savimi, kad rugsėjį sutiktume ne tik naujų karatė žinių pilnomis kuprinėmis, bet ir išlaikę diržų kvalifikacijos egzaminą, kuris planuojamas rugpjūčio 20 d. Gabijos gimnazijos stadione. Neverta nutraukti sporto vasarą ar daryti ilgesnės pertraukos, nes po to grįžti į jau pasiektą formą bus tik sunkiau.

KODĖL VERTA SPORTUOTI VASARĄ?

  • pasirašiusiems sezoninę sutartį ir sezono metu jos nestabdžiusiems – karatė treniruotės liepos ir rugpjūčio mėnesiais nieko nekainuoja;
  • mažesnės grupės – didesnis trenerio dėmesys, tad lengviau išmokti naujus dalykus ir pasiruošti rugpjūčio pabaigoje vyksiančiam diržų egzaminui;
  • treniruotės gryname ore atgaivina, pakelia energijos lygį, sumažina įtampą ir pagerina įsitraukimą į fizinę veiklą;
  • sportuodami palaikysite visos dienos režimą, kuris, atostogų metu dažnai būna išsiderinęs (vėlai atsikeliame, vėlai einame miegoti…).

TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS.

Nuo birželio 20 d. visą vasarą treniruosimės pagal šį tvarkaraštį. Jeigu negalėsite ateiti į treniruotę pasirinktoje vietoje (pvz., savo atostogų metu), kviečiame dalyvauti nuotolinėse treniruotėse.

Liepos ir rugpjūčio treniruočių kaina:

  • Pasirašiusiems sezoninę sutartį ir sezono metu jos nestabdžiusiems – karatė treniruotės vasaros metu nemokamos. Kitiems – 40 Eur/ mėn. 
  • Fizinio rengimo treniruotės – 45 Eur/ mėn.
  • Nuotolinės treniruotės – 30 Eur/ mėn.

Vasaros treniruotėms kitos papildomos nuolaidos nėra taikomos.

Norėdami dalyvauti treniruotėse liepos ir rugpjūčio mėnesiais, užpildykite žemiau esančią registracijos formą.

Šią vasarą mes būsime aktyvūs. O jūs?

Registruokitės į vasaros treniruotes 2022 m.