fbpx
Close

Padovanokime klubui rekordą

Budoros 15-ojo gimtadienio proga kviečiame visus esamus ir buvusius klubo narius siekti klubo rekordo! Kadangi mūsų klubas išugdė ne vieną Lietuvos ir Europos čempioną, Pasaulio čempionato bei tarptautinių turnyrų prizininką, manome, kad galėtume savo vardą įrašyti į Lietuvos rekordų knygą. 

Kaip? Spalio 3 d. sekmadienį Vingio parke mūsų klubo organizuojamame renginyje “Sporto diena su BUDORA” bandysime užfiksuoti daugiausia karatė apdovanojimų vienoje nuotraukoje.

Ko reikia? Pirmiausia – jūsų visų noro prisidėti prie dovanos 🙂 Visus esamus ir buvusius klubo sportininkus, jų artimuosius, visus klube dirbusius ar dirbančius trenerius raginame dalyvauti sporto šventėje. Tik nepamirškite atsinešti nors po vieną savo turimą karatė taurę ar medalį iš respublikinio, Europos ar pasaulinio lygio varžybų. Kuo daugiau ir kuo svarbesnių apdvanojimų surinksime, tuo daugiau šansų patekti į Lietuvos rekordų knygą.

Kaip pasiruošti? Ant savo taurės(-ių) ar medalio(-ų) užsirašykite savo vardą, pavardę ir kontaktus, kuriais prireikus galėtume su jumis susisiekti dėl apdovanojimo grąžinimo. Atvykę į Vingio parką bet kada nuo 10:00 val. iki 17:15 val. padėkite savo apdovanojimus rekordo sektoriuje arčiau Vingio parko tribūnos (šventės žemėlapis).

Rekordo fiksavimas. Spalio 3 d. sekmadienį 17:30 val. suskaičiuosime, kiek svarbiausių karatė apdovanojimų tuo metu yra surinkta vienoje vietoje, fotografuosimės ir sveikinsime savo mylimą kyokushin karatė mokyklą su 15-uoju gimtadieniu.

Po bendros nuotraukos užfiksavimo kviesime pasiimti savo apdovanojimus. Jeigu iš Vingio parko jau būsite išvykę, mes pasirūpinsime, kad jūsų trofėjai rastų saugų prieglobstį mūsų Baltupių/Gabijos sporto salėse, kur galėsite užsukti treniruočių metu ir pasiimti savo taures ar medalius. Jeigu atvykti negalėsite, susisiekite su savo treneriu ir susitarkite dėl apdovanojimo atsiėmimo.

KODĖL VERTA DALYVAUTI? Nes savo gimtadienį BUDORA šiemet švęs su visais vilniečiais ir skatins juos iš arčiau susipažinti su kyokushin karatė ar domėtis fizinio lavinimo veiklomis. Sporto rėmimo fondo finansuojamo renginio metu dalyviai galės stebėti sportininkų pasirodymus, dalyvauti rungtyse, komandinėse estafetėse, žaidimuose, vaikai galės naudotis aktyvių pramogų teikiamais malonumais, dalyvauti diskotekoje, tėvai – išklausyti paskaitą ir gauti naudingos informacijos, padiskutuoti su klubo sportininkais ir treneriais aktualiais klausimais. 

Nuobodžiauti neleis:

 • nuotaikingi renginio vedėjai,
 • diskoteka vaikams su žaidimo elementais,
 • batutas,
 • eliminatorius,
 • dartbolas,
 • nemokamos vaišės, 
 • lauko žaidimai,
 • balionai bei naudingos dovanos,
 • piešimas ant veidų,
 • laimės ratas, 
 • Lietuvos kariuomenės užduotys,
 • linksma muzika ir būrys aktyvių bendraminčių.

Kviečiame mėgautis renginiu, tačiau išlikti atsakingais – nepamirškime Galimybių paso, higienos įgūdžių ir saugaus elgesio taisyklių. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiu Vyriausybės sprendimu registracija į šį renginį yra privaloma. 

Daugiau informacijos, rengino programa ir registracija: https://budora.lt/renginys/sporto-diena-su-budora/