fbpx
Close

Naujokų registracija į karatė treniruotes 2021/2022 m.m. sezone

Kviečiame pradėti lankyti karatė treniruotes 2021/2022 m.m. sezone. 

Sporto klube “Budora” laukiame kiekvieno – nuo paties mažiausio iki vyriausio, berniukų ir mergaičių, moterų ir vyrų, norinčių užsiimti aktyvia, įdomia ir įvairiapuse fizine veikla, sutvirtinti kūną, išmokti apsiginti ar siekti sportinių aukštumų Kyokushin karatė stiliuje. Mūsų klube Jūsų laukia ne tik karatė treniruotės, profesionalūs treneriai ir moderni treniruočių sistema, bet ir klubo organizuojami sporto ir pramoginiai renginiai, stovyklos ir, žinoma, naujų draugų ir bendraminčių būrys.

Užtikriname, kad imsimės visų veiksmų, kuriais užtikrinsime saugumą treniruotėse:

  • Į užsiėmimus ligos požymių turintys sportininkai nėra įleidžiami. Trenerių sveikata nuolat sekama, yra draudžiama dirbti sergantiems treneriams. Visi treneriai turi Galimybių pasus.
  • Sportininkams ir treneriams nuolat primename apie būtinybę plauti rankas bei jas dezinfekuoti (dezinfekcijos priemonės laikomos prie įėjimo į patalpas).
  • Treniruotes, kiek tai leidžia orų sąlygos, stengiamės organizuoti atvirose erdvėse, gryname ore. Treniruotėms vykstant patalpose, jos pagal galimybes vėdinamos net treniruotės metu. Po kiekvienos treniruotės patalpos dezinfekuojamos: dezinfekuojami dažnai liečiami paviršiai (suoliukai, durų rankenos ir kt.) bei inventorius, taip pat išplaunamos salės grindys.
  • Salės yra nuolat vėdinamos per orlaides, langus, duris.
  • Pagrindinėse klubo salėse, kuriose vyksta daugiausia treniruočių, įmontuoti oro valymo įrenginiai „AirCare“. ⁠

Treniruočių  tvarkaraštį rasite čia: https://budora.lt/#tvarkarastis

Jeigu norite pradėti lankyti karatė treniruotes, užpildykite žemiau esančią naujokų registracijos formą. Esamiems klubo nariams registruotis iš naujo nereikia.

Registracija į karate treniruotes 2021-2022 m. sezone

Nurodykite klasę arba grupę, kurią lanko į treniruotes registruojamas vaikas, pvz., 1D/Smalsučių gr.
Jei nerandate norimos ugdymo įstaigos, įrašykite savo ugdymo įstaigą.