fbpx
Close

Pokyčiai 2021/2022 m.m. sezone

Pastaraisiais metais pasaulis stipriai pasikeitė, tad ir BUDORA keičiasi. Stengdamiesi atitikti visų klube sportuojančių ar dirbančių poreikius mes pasirinkome naują kryptingos klubo veiklos strategiją. Vadovaudamiesi ja bei nauja klubo misija mes:

Įdiegėme vieningą ugdymo programą

Klubo specialistų komandos parengtą ugdymo sistemą sudaro treniruočių planai skirtingo amžiaus ir fizinio pasirengimo grupėms. Treniruočių metu skirsime dėmesį ne tik fizinių, bet psichologinių, moralinių ir socialinių savybių lavinimui. Apie tai, kas vyks treniruotėse, nuo šiol jūs būsite naujienlaiškiais informuojami kiekvieną mėnesį. Pirmasis naujienlaiškis apie tai, ko yra mokomi kiekviename lygmenyje sportuojantys vaikai, jus pasieks jau rugsėjo pradžioje.

Dar daugiau dėmesio skiriame personalo mokymams

Norime suburti stiprų profesionaliausių trenerių kolektyvą, kad paslaugas teiktų nuolat kvalifikaciją keliantys specialistai, todėl skatiname aukštąjį išsilavinimą bei nuolatinį tobulėjimą. Sporto klubui aktualiose srityse (sportas, psichologija, verslas ir kineziterapija) šiuo metu turime 6 asmenis, turinčius arba siekiančius bakalauro laipsnio, 5 – magistro laipsnio ir 1 – daktaro laipsnio. Šiemet stiprinsime trenerių bendravimo su skirtingo amžiaus vaikais ir įvairaus amžiaus vaikų motyvavimo sportuoti įgūdžius, gilinsime žinias apie pasirengimą varžyboms ir diržų egzaminams, mokysimės apie vaikų traumų prevenciją ir reabilitaciją.

Investuojame į modernesnes IT sistemas

Kad visiems, kas naudojasi mūsų paslaugomis, būtų kuo patogiau ir paprasčiau pasinaudoti visomis klubo teikiamomis galimybėmis: greitas ir patogus  nario ar NVŠ sutarties pasirašymas ir keitimas,  lankomumo ataskaita, prašymų stabdymams ar kompensacijoms pateikimas, sąskaitų peržiūra ir apmokėjimas, į savitarną integruota registracija į klubo renginius, jų apmokėjimas bei kitos reikalingos funkcijos.

Nuolat geriname sportininkų ugdymo sąlygas

Užtikriname sportininkų treniruočių kokybę investuodami į sales, taip pat karatė ir fizinio rengimo inventorių. Jau įrengėme dvi sales Baltupių progimnazijoje, o dabar planuojamas sporto salės įrengimas Grigiškių „Šviesos“ gimnazijoje.

 

Toliau gerinsime teikiamų paslaugų kokybę

Du kartus per sezoną analizuosime jūsų atsakymus į NPS apklausas. Atsižvelgę į jūsų pageidavimus nuo rugsėjo įdiegiame klientų aptarnavimo standartą, kuris padės dar labiau sustiprinti klientų aptarnavimo kokybę.

 

Papildysime paslaugų asortimentą naujomis paslaugomis

Mus neramina karantino išryškintos vaikų ir paauglių sveikatos problemos, todėl nutarėme skatinti klubo trenerius dalintis ne tik sportinio meistriškumo, bet ir sveikos gyvensenos įgūdžiais. Per 2-3 metus planuojame paslaugų asortimentą papildyti naujomis, į sveiką gyvenseną orientuotomis paslaugomis. Šiam tikslui pasiekti subūrėme komandą, kuri plėtos naujus strateginius projektus.

Skatiname fizinį aktyvumą

Visiems klubo nariams pasiūlysime tris mėnesius nemokamai lankyti fizinio rengimo treniruotes keliuose miesto taškuose (pagal bendrai su Sporto rėmimo fondu finansuojamą projektą). Informacija apie šias nemokamas rugsėjo-lapkričio mėn. treniruotes ir registracija į jas bus paskelbta artimiausiu metu.

 

Atnaujinome kainodarą

Naujos paslaugų kainos įsigalios nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. Susipažinti su atnaujintu paslaugų kainoraščiu galite: https://budora.lt/uzsiemimu-kainos/