fbpx
Close

Sportuok visą vasarą

Vasara per trumpa, kad ją leistumėte pasyviai! Lankykite treniruotes vasarą, rinkite lipdukus ir už atkaklumą gaukite DOVANŲ –silikoninę apyrankę ir / arba kino bilietą! O svarbiausia – turėsite galimybę rugpjūčio mėnesį laikyti 10-5 kyu egzaminą.

VASARĄ AKTYVIAI SPORTUOSIME. Suprantame, kad pastaraisiais mėnesiais mokytis naujų dalykų buvo tikrai sudėtinga. Todėl vasaros treniruotėse tobulinsime karatė technikos įgūdžius, stiprinsime savo fizinį pasirengimą, koordinaciją, pasitikėjimą savimi, kad rugsėjį sutiktume ne tik naujų karatė žinių pilnomis kuprinėmis, bet ir išlaikę diržų kvalifikacijos egzaminą, kuris planuojamas rugpjūčio pabaigoje. Svarbu! Diržų egzaminą laikyti galės tik tie, kurie lankys treniruotes du vasaros mėnesius.

TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS.

Liepos-rugpjūčio mėn. treniruosimės pagal šį tvarkaraštį. Jeigu negalėsite ateiti į treniruotę pasirinktoje vietoje (pvz., savo atostogų metu), kviečiame dalyvauti nuotolinėse treniruotėse.

UŽ PASTANGAS GAUSIME DOVANŲ 🙂 Vasarą atėję į 8 treniruotes pasipuoš silikoninėmis apyrankėmis. O atkakliausius, kurie vasarą ateis į 12 treniruočių, treneriai pasikvies į filmą.  Dovanų gausite kino bilietą ir patys nuspręsite, ar norite pramogauti kartu su karatė draugais ir treneriu, ar filmą žiūrėsite atskirai.

KAIP GAUTI PRIZUS? 1 treniruotė = 1 lipdukas. Pirmąją liepos savaitę vyksiančių treniruočių metu kiekvienas vaikas gaus akcijos skrajutę. Pradedant nuo liepos 1 d. kiekvienos treniruotės pabaigoje visiems treniruotėje buvusiems vaikams ant jų turimos akcijos skrajutės treneris užklijuos po 1 lipduką.

Bet kuri vasaros stovyklos “Atostogų iššūkis 2021“ pamaina, bet kuri dienos stovyklos “K.A.R.A.T.E. atostogos” pamaina ar rinktinės stovykla = 2 lipdukai. Juos kiekvienam vasarą sportuojančiam vaikui ant skrajutės užklijuos treneris, vedantis vasaros treniruotes. Kai surinksite atitinkamai 8 ir /arba 12 lipdukų, treneris pilnai užpildytą lentelę perbrauks ir lipdukų surinkimo faktą patvirtins savo parašu. Trenerio patvirtintos savo vaiko skrajutės kopiją atsiųskite el. paštu laima@budora.lt  ir vasaros pabaigoje iš trenerio atsiimkite Jums priklausančią dovaną.

 

Liepos ir rugpjūčio treniruočių kaina:

  • Pasirašiusiems sezoninę sutartį ir sezono metu jos nestabdžiusiems – karatė treniruotės vasaros metu nemokamos. Kitiems – 40 Eur/ mėn. Džiugi žinia, kad liepos-rugpjūčio mėnesiais mokyklinio amžiaus vaikai gali pasinaudoti 15 Eur NVŠ krepšelio nuolaida. Jeigu nesate pasirašę NVŠ sutarties, kreipkitės į Laimą telefonu +370 672 08029 arba el. paštu laima@budora.lt.
  • Fizinio rengimo treniruotės – 45 Eur/ mėn.
  • Nuotolinės treniruotės – 30 Eur/ mėn.

Vasaros treniruotėms kitos papildomos nuolaidos nėra taikomos.

Vardines akcijos skraujutes gausite treniruotės metu. Jei skrajutės negavote arba turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis: tel. +370 672 08029, el. paštas laima@budora.lt.

Norėdami dalyvauti treniruotėse, užpildykite žemiau esančią registracijos formą.

Mes renkamės aktyvią vasarą. O jūs?

Registruokitės į vasaros treniruotes 2021 m.