fbpx
Close

Papildomas pasirengimas 10-1 kyu diržų egzaminui

Jei prieš egzaminą norite pasikartoti diržų techniką, rekomenduojame skirti laiko papildomam mokymuisi:

  • Mokomieji video – tai patogi priemonė savarankiškam mokymuisi Jums patogiu laiku ir vietoje. Prie video mokymų prieigą turi visi klubo nariai, pasirašę sutartis. Ruošiantis egzaminams ši video medžiaga padės labiau įsigilinti į techniką ir ją geriau suprasti. Prisijungimo į E. mokymus gidą rasite čia.
  • Individualios treniruotės – šių treniruočių metu treneris dirbs tik su Jumis, todėl pastebės daromas klaidas, neteisingai atliekamus smūgius ar pratimus. Asmeninių treniruočių laikas su pasirinktu treneriu derinamas atskirai. Vienos asmeninės treniruotės kaina 30 EUR, keturių asmeninių treniruočių abonementas – 100 EUR. Daugiau informacijos ir registracija: https://budora.lt/individualios-karate-treniruotes/
  • PAPILDOMOS TRENIRUOTĖS – jei trūksta motyvacijos kartotis egzamino techniką savarankiškai ar negalite dalyvauti individualiose treniruotėse, tuomet kviečiame į papildomas treniruotes atskirose grupėse. Jos planuojamos keturis šeštadienius iš eilės:  2021 m. gegužės 15 d., 22 d., 29 d. ir birželio 5 d. Šių treniruočių metu treneriai dirbs su vaikų, norinčių užtvirtinti laikomų KYU žinias, grupėmis. Vienos treniruotės kaina – 10 EUR, visų keturių – 30 EUR. Tikslų treniruočių laiką ir trenerį paskelbsime vėliau, kai susidarys norinčiųjų papildomai ruoštis egzaminui grupė.

 Norėdami užsiregistruoti į papildomas treniruotes užpildykite žemiau esančią registracijos formą.

Registracija į papildomas treniruotes 2021 m. gegužės mėn.
(prašome vardą įrašyti lietuviškomis raidėmis)
(prašome pavardę įrašyti lietuviškomis raidėmis)
Tikslų treniruočių laiką ir trenerį paskelbsime vėliau, kai susidarys norinčiųjų papildomai ruoštis grupės.
Jei turite klausimų ar pastabų, parašykite.