fbpx
Close

Nuotraukų konkursas “Karantinas nebaisus, nes esu aktyvus!”

Kviečiame VISUS didelius bei mažus dalyvauti nuotraukų konkurse “Karantinas nebaisus, nes esu aktyvus!” ir laimėti naudingų PRIZŲ! Parodyk, kokia fiziškai aktyvia veikla užsiimi šio karantino metu, kai visi esame priversti užsidaryti namuose. Galbūt sportuoji nuotolinėse treniruotėse, o gal kas rytą mankštinatės su visa šeima arba padedate kaimynams nukasti sniegą kieme? Gal kasdien treniruodamasis jau išmokai padaryti špagatą, o gal kas vakarą šoki visu garsu klausydama mėgstamiausios muzikos?

Nufotografuok savo aktyvią veiklą namuose, trumpai aprašyk, atsiųsk ir mes 5 geriausių nuotraukų autorius apdovanosime „Budora“ apsauginėmis veido kaukėmis. Visus kurie nesportuoja klube, bet nori išbandyti – pakviesime į nemokamą nuotolinę treniruotę!

Visas atsiųstas nuotraukas skelbsime „Budora“ Facebook paskyroje ir pakviesime balsuoti, t.y. pažymėti bet kurią norimą teigiamą reakciją (Patinka, Labai patinka, Rūpi, Cha Cha, Oho!) prie labiausiai patikusios nuotraukos. Sprendimas dėl geriausių nuotraukų bus priimtas ir paskelbtas kovo 10 d.

Konkurso sąlygos:

  • nufotografuokite, kaip išliekate fiziškai aktyvūs šio karantino metu;
  • nuotrauka (failo dydis ne daugiau 2 MB) turi būti atsiųsta užpildant žemiau esančią registracijos formą;
  • nuotraukos mūsų klubo Facebook paskyroje bus paskelbtos kovo 2 d. ir už jas bus galima balsuoti iki kovo 9 d.
  • laimės tie 5 dalyviai, kurių nuotraukos surinks daugiausia teigiamų reakcijų.

Nuotraukų laukiame nuo 2021 m. vasario 10 d. iki kovo 1 d.!

Sekite konkurso informaciją „Budora“ Facebook paskyroje! 

Nenustokime judėti ir laikas namuose bus ne tik malonus, bet ir naudingas!