Close

Pasiruošimo diržų egzaminui akademija “Būk užtikrintas”

Nuo 20201 m. sausio 11 d. startuoja pasiruošimo egzaminui akademija “Būk užtikrintas”. Akademija veiks keturias savaites, o jos dalyviai sėkmingai įveikę keturias skirtingas klases (A, B, C, D) bus užtikrintai pasiruošę laikyti kvalifikacinį diržų egzaminą.

Kaip vyks mokymasis akademijos klasėse?

Kiekvienos savaitės pradžioje į uždarą treniruočių grupę Facebook socialiniame tinkle treneris įkels užduotį iš e-mokymų, kurią vaikai turės atsiskaityti treneriui treniruočių metu (pvz. norint baigti A klasę, reikės išmokti rankų technikos pavadinimus, B klasę – kojų techniką ir pan.). Kiekvienam užduotį atsiskaitančiam mokiniui bus pateikiami 5 klausimai ir pagal teisingų atsakymų skaičių bus parašomas užduoties atlikimo įvertinimas 5-balėje sistemoje. Savaitės pabaigoje į uždarą Facebook grupę treneris įkels visų mokinių  A klasės baigimo rezultatus*. Prasidėjus kitai savaitei, bus paskelbtos B klasės užduotys, o savaitės pabaigoje – B klasės baigimo rezultatai. Taip per keturias savaites, kai akademijos dalyviai pabaigs keturias skirtingas klases (A, B, C, D), bus išvestas kiekvieno vaiko įvertinimų vidurkis ir paaiškės, ar pasiruošimas egzaminui yra pakankamas, ar patartina dar pasimokius sulaukti kitos egzaminų sesijos.

Būtinai pasitikrinkite, ar esate pasirašę nario sutartis su klubu (kitaip nematysite e-mokymų filmukų) ir pradėkime intensyviai ruoštis aukštesnio diržo egzaminui!

*Jeigu nesutinkate viešai skelbti savo vaiko rezultatų ir norite juos gauti asmeniškai, apie tai turite pranešti savo treneriui iki 2021-01-10.