Close

Papildomas pasirengimas diržų egzaminui

Jei prieš egzaminą norite pasikartoti diržų techniką, rekomenduojame skirti laiko papildomam mokymuisi:

  • Mokomieji video – tai patogi priemonė savarankiškam mokymuisi Jums patogiu laiku ir vietoje. Prie video mokymų prieigą turi visi klubo nariai, pasirašę sutartis. Ruošiantis egzaminams ši video medžiaga padės labiau įsigilinti į techniką ir ją geriau suprasti. Prisijungimo į E. mokymus gidą rasite čia.
  • Individualios treniruotės – šių online treniruočių metu treneris dirbs tik su Jumis, todėl pastebės daromas klaidas, neteisingai atliekamus smūgius ar pratimus. Asmeninių online treniruočių laikas su pasirinktu treneriu derinamas atskirai. Vienos asmeninės online treniruotės kaina 25 EUR, keturių asmeninių online treniruočių abonementas – 80 EUR. Daugiau informacijos ir registracija: https://budora.lt/individualios-karate-treniruotes/
  • PAPILDOMOS ONLINE TRENIRUOTĖS – jei trūksta motyvacijos kartotis egzamino techniką savarankiškai ar negalite dalyvauti individualiose treniruotėse, tuomet kviečiame jungtis į papildomas online treniruotes atskirose grupėse. Jos planuojamos keturis šeštadienius iš eilės:  2021 m. sausio 23 d., sausio 30 d.,  vasario 6 d. ir vasario 11 d. Šių nuotolinių treniruočių metu treneriai dirbs su vaikų, norinčių užtvirtinti laikomų KYU žinias, grupėmis. Vienos treniruotės kaina – 10 EUR, visų keturių – 30 EUR. Tikslų treniruočių laiką ir trenerį paskelbsime vėliau, kai susidarys norinčiųjų papildomai ruoštis egzaminui grupė.

 Norėdami užsiregistruoti į papildomas online treniruotes užpildykite žemiau esančią registracijos formą.

Registracija į papildomas treniruotes 2021 m. sausio-vasario mėn.
(prašome vardą įrašyti lietuviškomis raidėmis)
(prašome pavardę įrašyti lietuviškomis raidėmis)
Tikslų treniruočių laiką ir trenerį paskelbsime vėliau, kai susidarys norinčiųjų papildomai ruoštis grupės.
Jei turite klausimų ar pastabų, parašykite.