Close

Nuotolinės treniruotės antrojo karantino metu

Net ir antrasis nacionalinis karantinas – ne priežastis nustoti sportuoti. Per pirmąjį karantiną net 75-85% mūsų klubo narių sugebėjo atsispirti pagundai patinginiauti ir prisijungė prie nuotolinių treniruočių. Tikime, kad suprasdami fizinio aktyvumo naudą, šį kartą prie nuotolinių treniruočių prisijungs dar daugiau klubo bendruomenės narių.

Vadovaudamiesi Vyriausybės rekomendacijomis treniruotes toliau vykdome nuotoliniu būdu. Virtualiose treniruotėse išlaikomas gyvų treniruočių įspūdis, treniruotės vyksta realiu  laiku, per „Google Meet“ platformą, treneris vilki kimono, viskas vyksta čia ir dabar.

Jeigu dar neprisijungėte prie nuotolinių treniruočių:

  • prisijunkite prie uždaros treniruočių grupės Facebook socialiniame tinkle (nuorodą gavote/gausite sms žinute);
  • sekite grupėje trenerio talpinamą informaciją apie treniruočių laiką;
  • numatytu laiku prisijunkite prie nuotolinės treniruotės;
  • jeigu dar negavote informacijos – susisiekite su savo grupės treneriu.

Sportuoti ar daryti pertrauką?

Be abejonės – sportuoti, nes taip ne tik išsaugosite socialinius ryšius su savo grupės draugais ir treneriu, bet ir palaikysite gerą sportinę formą, naudingai praleisite laiką ir neprarasite motyvacijos. Juk fizinis krūvis yra pagrindinė geros savijautos dalis!

Mums svarbu, kad visi mūsų klubo sportininkai palaikytų sportinę formą ir išsaugotų ryšius su savo grupės nariais ir treneriais. Taip pat mes suprantame, kad susiklosčiusi situacija daro įtaką mūsų visų finansinėms galimybėms bei atneša daug neapibrėžtumo, todėl norėdami paskatinti visus dar aktyviau prisijungti prie nuotolinių treniruočių, atitinkamai mažiname treniruočių kainas karantino metu: Vilniuje treniruočių kainą mažinsime 10 Eur, Molėtuose – 5 Eur.

Nenustokime judėti ir laikas namuose bus ne tik malonus, bet ir naudingas!