fbpx
Close

Vasaros treniruotėse ne tik sportuok! Bendrauk, išmok, pramogauk :)

BENDRAUK. Nesusitikome daugiau nei du mėnesius, pasiilgome vieni kitų, todėl jau nuo birželio 1 d. visus kviečiame pasimatyti sporto stadionuose ir salėse*.

  • Pasiilgote ir jūs savo draugų? Tai susitikite su jais karatė treniruotėse, kurias specialiai suplanavome taip, kad užteks laiko ir sportui, ir bendravimui.
  • Jūsų geriausi draugai nėra sporto klubo “Budora” nariai? Ne bėda! Pakvieskite juos išbandyti mūsų treniruotes ir pirmoji treniruotė naujiems nariams bus nemokama. Treniruotės vyks visą vasarą, taip atsigriebsime už ilgus karantino mėnesius.

IŠMOK. Suprantame, kad pastaraisiais mėnesiais mokytis naujų dalykų buvo tikrai sudėtinga. Todėl vasaros treniruotėse tobulinsime karatė technikos įgūdžius, stiprinsime savo fizinį pasirengimą, koordinaciją, pasitikėjimą savimi, kad rugsėjį sutiktume ne tik naujų karatė žinių pilnomis kuprinėmis, bet ir išlaikę diržų kvalifikacijos egzaminą, kuris planuojamas rugpjūčio pabaigoje. Svarbu! Diržų egzaminą laikyti galės tik tie, kurie rugpjūtį lankys treniruotes.

PRAMOGAUK. Vasarą ateik į 24 treniruotes ir rugpjūčio 28 dieną nemokamai keliauk pramogauti į “Uno parką”** su savo karatė grupės draugais. Visi, iki rugpjūčio 21 dienos lankę 24 treniruotes, akcijos skrajučių kopijas siųskite iki rugpjūčio 26 d. 16 val. el. paštu vitalija@budora.lt

Visą vasarą sportuoji – du kartus su šaunia karatė kompanija nemokamai pramogauji!

KAIP GAUTI PRIZUS? 1 treniruotė = 1 lipdukas. Pirmąją birželio savaitę vyksiančių treniruočių metu kiekvienas vaikas gaus akcijos skrajutę. Pradedant nuo birželio 1 d. kiekvienos treniruotės pabaigoje visiems treniruotėje buvusiems vaikams ant jų turimos akcijos skrajutės treneris užklijuos po 1 lipduką.

Bet kuri vasaros stovyklos “Karatė iššūkis 2020“ pamaina, bet kuri „Budora“ dienos stovyklos pamaina ar rinktinės stovykla = 2 lipdukai. Juos kiekvienam vasarą sportuojančiam vaikui, pamainos pabaigoje ant skrajutės užklijuos jo grupės treneris. Iki liepos 17 dienos surinkus 12 lipdukų treneris lipdukų surinkimo faktą patvirtins savo parašu. Trenerio patvirtintos savo vaiko skrajutės kopiją atsiųskite el. paštu vitalija@budora.lt arba laima@budora.lt  ir gaukite bilietą į plaukimą laivu Nerimi, kuris numatytas liepos 15 dieną***. Iki rugpjūčio 26 dienos atsiuntę trenerio patvirtintos savo vaiko skrajutės kopiją su 24 lipdukais gaukite bilietą apsilankymui “Uno parke” parke rugpjūčio 28-ai dienai***.

Nelaukime rugsėjo, visą vasarą treniruotėse susitikime bendrauti, kartu mokytis ir pramogauti!

Liepos ir rugpjūčio treniruočių kaina: 27 Eur/ mėn.  Džiugi žinia, kad liepos-rugpjūčio mėnesiais mokyklinio amžiaus vaikai gali pasinaudoti 15 Eur.  NVŠ krepšelio nuolaidą. Vasaros treniruotėms kitos papildomos nuolaidos nėra taikomos.

 

Norėdami dalyvauti treniruotėse, užpildykite žemiau esančią registracijos formą ir keliauk į treniruotes.

Taip pat, jeigu neužtenka vasaros treniruočių, siūlome papildomas priemones (e. mokymus, individualias treniruotes, papildomas treniruotes) pasiruošti egzaminui. Daugiau apie šias priemones galite sužinoti paspaudę Čia

* treniruočių vieta gali priklausyti nuo karantino sąlygų.

** Sporto klubas „Budora“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas ir / arba nutraukti akciją bet kuriuo metu dėl Covid-19 sukeltų aplinkybių.

***Numatytos išvykų dienos yra orientacinės ir gali būti keičiamos.

Registracija į liepos ir rugpjūčio mėn. treniruotes

Pasirinkite trenerį, pas kurį iki šiol sportavote.
NVŠ krepšelis taikomas jau esantiems moksleiviams. Iki rugsėjo mėn. būsimiems pirmokams NVŠ krepšelis netaikomas.
Jei turite papildomų klausimų ar pastabų įrašykite.