Close

Išlikime fiziškai aktyvūs ir kartu su Budora komanda sportuokime namuose!

Gerb. Tėveliai ir mūsų klubo sportininkai,

Šį penktadienį bendrame Sporto klubo „Budora“ trenerių ir administracijos susirinkime nusprendėme, jog, siekdami užtikrinti nenutrūkstamą treniravimosi procesą, treniruotes nuo kovo 16 d. (pirmadienio) tęsime nuotoliniu būdu.

Tam tikslui sukūrėme uždaras treniruočių grupes Facebook socialiniame tinkle. Kiekviena grupė suformuota pagal realias grupes (ugdymo įstaigą, lygį ir laiką), taigi, visi grupės nariai dabar galės kartu susitikti virtualioje erdvėje.

Primename, kad nuoroda į Jūsų grupę kovo 12 d. pasidalinome sms žinute. Jei žinutės negavote ar prie grupės prisijungti nepavyksta, susisiekite su savo grupės treneriu. Jei žinutę gavote, bet prie grupės vis dar neprisijungėte, maloniai prašome tai padaryti iki šio sekmadienio, kovo 15 d.

Kaip organizuosime sportinio ugdymo procesą karantino laikotarpiu?

  • Treneris paruoš kiekvienai savo grupei skirtą treniruočių planą, kuriame bus išsamiai aprašytos visos treniruotės dalys, jų metu atliekami pratimai, pakartojimų skaičius ir trukmė;
  • Treniruočių planu treneris pasidalins kiekvienoje savo Facebook grupėje;
  • Treneris nufilmuos kiekvienos treniruotės video ir juo taip pat pasidalins atitinkamoje savo grupėje;
  • Kiekvienoje grupėje su treneriu sutarsite, kaip vyks virtualios treniruotės, kurių metu vaikai kartu su treneriu stebės video ir atliks pratimus, taip pat galės užduoti klausimus treneriui;
  • Be to, tol, kol sportuosime nuotoliniu būdu, treneriai bus pasiruošę individualiai (telefonu, skype ar kitu būdu) konsultuoti vaikus ir / arba jų tėvus visais su nuotolinėmis treniruotėmis susijusiais klausimais.

Kokia nuotolinio mokymo nauda man ir mano vaikui?

  • Treniruočių planas – padės Jums suprasti ir stebėti mokymosi procesą. Tuo atveju, jei sutartu laiku vaikas negalės dalyvauti virtualioje treniruotėje, remdamiesi treniruočių planu, galėsite kartu su visais šeimos nariais sportuoti savarankiškai ir dar geriau pažinti kiokušin karatė sporto šaką;
  • Filmuota video medžiaga – taps ir puikia treniruočių plano vizualizacija, ir bus naudinga sportuojant savarankiškai;
  • Dalyvavimas nuotolinėje treniruotėje, padės jūsų vaikui nenutolti nuo sporto ir taps puikiu dienos paįvairinimu.

Dėl ko svarbu nenutrūkstamai sportuoti?

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, apie 80 proc. pasaulio vaikų ir paauglių nepasiekia rekomenduojamos fizinio aktyvumo trukmės, t. y. ne mažiau 60 min. kasdien, o Lietuvoje fiziškai aktyvus po pamokų yra tik maždaug kas dešimtas vaikas. Tą lemia įvairios „pagundos“ – kompiuteriai, telefonai, televizorius. Tad jeigu vaikas mažai juda, svarbu vaiko fiziniam aktyvumui skirti papildomo dėmesio. Judėjimas yra visapusiškai naudingas skatina ir sveikesnę gyvenseną, ir protinę veiklą.

Esama situacija yra iššūkis visiems, tad saugokime vieni kitus, aktyviai sportuokime namų sąlygomis ir tikėkime, kad visi kartu šią situaciją įveiksime!

Toks treniruočių formatas yra mums naujas, tad patys aktyviai stebėsime ir analizuosime savo darbą, ir ieškosime pačių geriausių sprendimų. Jei turite pasiūlymų ar rekomendacijų, papildomų klausimų dėl treniruočių proceso organizavimo, kreipkitės į savo trenerį bei mūsų koleges Laimą (laima@budora.lt) ir Vitaliją (vitalija@budora.lt).

 

Su nuoširdžiausiais linkėjimais,

Sporto klubo Budora komanda