Close

Informacija apie virtualias treniruotes balandžio mėnesį

Mieli, “Budora” šeimos nariai,

Džiaugiamės, kad suprasdami sporto ir judėjimo naudą vis aktyviau įsitraukiate į virtualias treniruotes ir sportuojate namuose. Dėkojame Jums už tai, kad dalinatės savo sportuojančių šeimų ir vaikų nuotraukomis. Sakome ačiū, už tai, kad aktyviai dalinatės mintimis apie nuotolinio ugdymo procesą!

Remiantis kovo 19 d. atliktos apklausos duomenimis, 77% apklaustų klientų prisijungė prie virtualių treniruočių, net 71% iš jų patvirtino, kad trenerių parengtos treniruočių programos jiems buvo labai naudingos. Bendras praėjusios savaitės treniruotės kokybės įvertinimas penkiabalėje sistemoje siekė 4,54 balo. Tuo tarpu kovo 26 d. apklausa parodė, jog prie treniruočių prisijungusių sportininkų skaičius išaugo 6,5%, o virtualių treniruočių kokybės vertinimas padidėjo 0,21 balu ir dabar siekia 4,75 balo iš 5 galimų.

Jūsų visų įsitraukimas mus skatina dar daugiau dėmesio skirti virtualių treniruočių kokybei ir ieškoti sprendimų, kaip treniravimosi procesą padaryti dar patogesniu, įdomesniu ir naudingesniu visiems klubo sportininkams. Kaip mes tai darome? Kiekvieną penktadienį susitinkame nuotoliniu būdu visi kartu su treneriais ir aptariame praėjusią savaitę įgyvendintus sprendimus, kartu generuojame idėjas ir geriausias pristatome jums. Jau antrą ketvirtadienį iš eilės siunčiame jums virtualių treniruočių įvertinimo anketas, kurių pagrindu mes taip pat priimame sprendimus dėl nuotolinio ugdymo proceso.

Suprantame, kad šiuo laikotarpiu jums aktualu sužinoti mūsų sprendimą dėl virtualių treniruočių kainos. Atsižvelgdami į Vyriausybės priimtą sprendimą pratęsti karantiną iki balandžio vidurio, suprantame, kad greičiausiai virtualias treniruotes rengsime visą balandžio mėnesį. Mums svarbu, kad mūsų klubo sportininkai palaikytų sportinę formą ir išsaugotų ryšius su savo grupės nariais ir treneriais. Taip pat mes suprantame, kad susiklosčiusi situacija daro įtaką mūsų visų finansinėms galimybėms bei atneša daug neapibrėžtumo, todėl norėdami paskatinti visus dar aktyviau prisijungti prie virtualių treniruočių, atitinkamai sumažinome balandžio mėnesio treniruočių kainas*:

Treniruotės Vilniuje

– ikimokyklinio amžiaus vaikai: 20 Eur/ mėn.

– mokyklinio amžiaus vaikai: 30 Eur/ mėn.

– suaugusieji (karatė / funkcinės): 30 Eur/ mėn.

– funkcinės treniruotės vaikams: 25 Eur/ mėn.

Karatė treniruotės Molėtuose

– ikimokyklinio amžiaus vaikai: 15 Eur/ mėn.

– mokyklinio amžiaus vaikai: 20 Eur/ mėn.

*Kovo 30 d. popietę Vilniaus  ir Molėtų savivaldybės informavo, kad balandžio mėnesį NVŠ krepšelis bus taikomas ir virtualioms treniruotėms. Vilniuje NVŠ krepšelis – 15 Eur/ vaikui / mėn., Molėtuose – 11 Eur/ vaikui / mėn.

Jei prie virtualių treniruočių vis dar neprisijungėte, kviečiame nelaukti ir tai padaryti kuo greičiau. Jei turite abejonių dėl virtualių treniruočių naudos, dalinamės su jums keletu atsiliepimų:

  • “Kol yra karantinas mums tinka ir toks treniruočių būdas. Treneris Gytis laaabai suteikia daug pozityvo ir skatina sportuoti-ačiū Jam.”
  • “Ačiū Brigitai už entuziazmą ❤️ sportas vyksta rimtai, šiandien vaikui skauda visus raumenis 😁”
  • “Vaikas su tėvu sportuoja pusantros valandos nei per sunku, nei per lengva. Pats tas. Mes labai patenkinti.”
  • “Manau abu treniruočių būdai yra geri, tiek online, tiek įrašytos. Pvz., galima kombinuoti – 1-ą online ir 2-ą įrašytas treniruotės.”

Jei negalite treniruotėse dalyvauti nuotoliniu būdu, užpildykite žemiau esančią formą ir mes sudarysime jums individualią treniruočių programą bei programos aprašymą ir video medžiagą jums pateiksime kitais kanalais.

Jei dėl paskelbto karantino turite ribotas finansines galimybes atsiskaityti už treniruotes, susisiekite su mumis dėl mokėjimų atidėjimo galimybės.

“PSO: Fizinis aktyvumas turi būti dalis kasdienės rutinos visuose gyvenimo etapuose”.

Mokinių fizinis aktyvumas, Užsienio šalių gerųjų praktikų analizė, aut. Justina Lizikevičiūtė, Giedrė Rutkauskaitė.

***

Judėkime kartu link Jūsų sportinių ir gyvenimo pergalių!

Jei turite pasiūlymų ar papildomų klausimų dėl treniruočių proceso organizavimo, kreipkitės į savo trenerį bei mūsų koleges Laimą (laima@budora.lt) ir Vitaliją (vitalija@budora.lt).

 

Negalinčių dalyvauti virtualiose treniruotėse registracija

Jei negalite treniruotėse dalyvauti nuotoliniu būdu, užpildykite šią formą ir mes sudarysime jums individualią treniruočių programą bei programos aprašymą ir video medžiagą jums pateiksime kitais kanalais.

 

Kas sudaro virtualią treniruotę?

treniruočių planas;

treniruotė kartu su treneriu, vykstanti realiu laiku pasirinktoje platformoje;

treniruotės vaizdo įrašas;

trenerio konsultacija.

 

Kaip prisijungti prie virtualios treniruotės?

–  susisiekite su savo grupės treneriu;

– prisijunkite prie uždaros treniruočių grupės Facebook socialiniame tinkle;

– sekite grupėje trenerio talpinamą informaciją apie treniruotes.

 

Kokie nuotolinių treniruočių privalumai?

– pasirenkate kaip sportuoti  – savarankiškai ar su savo grupe, po vieną ar visa šeima;

– sportuojate jums patogiu metu ir patogioje vietoje;

– palaikote gerą sportinę formą;

– išsaugote socialinius ryšius su savo grupės draugais ir treneriu;

– naudingai praleidžiate laisvalaikį.

 

 

Štai, kaip mes sportuojame! Ačiū visiems pasidalinusiems savo sporto akimirkomis 😉