Close

Papildomas pasirengimas diržų egzaminui

Jei prieš egzaminą norite pasikartoti diržų techniką, rekomenduojame skirti laiko papildomam mokymuisi:

  • Mokomieji video – tai patogi priemonė savarankiškam mokymuisi Jums patogiu laiku ir vietoje. 1 video prenumeratos kaina nuo 11,5 Eur/metams. Daugiau informacijos: https://budora.lt/mokomieji-video-nariams/
  • Individualios treniruotės – šių treniruočių metu treneris dirbs tik su Jumis, todėl pastebės daromas klaidas, neteisingai atliekamus smūgius ar pratimus.  Asmeninių treniruočių laikas ir vieta derinamas atskirai. Kaina nuo 30 Eur/treniruotę. Daugiau informacijos ir registracija: https://budora.lt/individualios-karate-treniruotes/
  • PAPILDOMOS TRENIRUOTĖS GRUPĖJE – jei trūksta motyvacijos kartotis egzamino techniką savarankiškai ar negalite dalyvauti individualiose treniruotėse, tuomet kviečiame atvykti į papildomas treniruotes 2020 m. sausio 18 d. ir vasario 1 d., kurios vyks mūsų treniruočių studijoje, Pašilaičių g. 13. Šių treniruočių metu treneriai dirbs su vaikų, norinčių užtvirtinti laikomų KYU žinias, grupėmis. Vienos treniruotės kaina 10 Eur/ asmeniui. Norėdami užsiregistruoti į papildomas treniruotes užpildykite žemiau esančią registracijos formą.

Registracija į papildomas treniruotes 2020 m. sausio 18 d. ir vasario 1 d.

Treniruotė pasirinktu laiku įvyks, jei susirinks 10 ir daugiau vaikų. Į pasirinktą laiką susirinkus iki 10 vaikų, atitinkamų laiko treniruotės gali būti sujungtos. Jei keisis treniruotės laikas, įspėsime ne vėliau, kaip sausio 17 d.
Treniruotė pasirinktu laiku įvyks, jei susirinks 10 ir daugiau vaikų. Į pasirinktą laiką susirinkus iki 10 vaikų, atitinkamų laiko treniruotės gali būti sujungtos. Jei keisis treniruotės laikas, įspėsime ne vėliau, kaip sausio 31 d.
Jei turite papildomų klausimų ar pastabų įrašykite.