Close

Kviečiame į klubo rinktinės dienos stovyklą!

Rugpjūčio 26-30 d. mūsų klubo auklėtinius kviečiame dalyvauti mūsų klubo rinktinės dienos stovykloje bei atrankoje į ją.  

Kas? Sporto klubo „Budora“ auklėtiniai, el. paštu (liepos 25-26 d.) gavę asmeninius kvietimus.

Kur? „Budora“ treniruočių studijoje, Vilniaus Gabijos gimnazijoje (Pašilaičių g. 13, Vilnius).

Kada? Nuo 12:30 iki 17:30 valandos 

 Stovyklos dalyvių laukia:

•    2 treniruotės per dieną;

•    Edukaciniai užsiėmimai (įvairios paskaitos ir užsiėmimai karatė ir kitomis sporto temomis);

•    Fizinio pajėgumo testavimas.

Registracija vyksta iki rugpjūčio 21 d. (imtinai).

Klubo rinktinės dienos stovyklos sutartis

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis užpildant žemiau esančią registracijos formą.

Registracija į klubo rinktinės dienos stovyklą!

Sąraše pasirinkite trenerio, pas kurį klubo narys sportuoja, vardą
Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų kaina savaitei - 5 Eur.
Sutarties blankas yra virš registracijos formos. Užpildykite, pasirašykite ir įkelkite (skenuotą arba fotografuotą). Įkeldami sutartį, jūs atsakote už tai, kad ji būtų tinkamai užpildyta, pasirašyta ir aiškiai matytųsi. Galite iš karto kelti kelis failus (keldami iškart visus pažymėkite).
Pateikti stovyklos dalyvio sveikatos pažymą yra privaloma. Jei šiuo metu galiojančios sveikatos pažymos neturite, sveikatos pažymos kopiją privalote atsiųsti mums iki 2018 08 23 el. paštu: ligita@budora.lt. Įkeldami/siųsdami pažymą, jūs atsakote už tai, kad ji būtų galiojanti ir tinkama stovyklai. Galite iš karto kelti kelis failus (keldami iškart visus pažymėkite).